FORMULA ONE BY ROWENTA Formula 1® Multi-Groomer by Rowenta TN944MF0

Formula 1® Multi-Groomer by Rowenta TN944MF0
Тример 10 в 1 для необмеженого стайлінгу

Один тример, необмежені можливості. Оберіть свій стиль та змініть свій зовнішній вигляд за допомогою мультитриммеру для чоловіків Formula 1® 10-в-1 для чоловіків від Rowenta. Від стильної бороди до свіжо підстриженої зачіски та охайного волосся на тілі - це єдиний точний тример, який робить все, щоб ви виглядали найкраще у перегонах життя - від голови до ніг.

Номер для довідки : TN944MF0

Перевагитовару

Мультитриммер Formula 1® від Rowenta: необмежені можливості

Один високопродуктивний триммер на все життя. З 10-в-1 мультитриммером Formula 1® від Rowenta насолоджуйтесь тримером для бороди, волосся, обличчя та тіла в одному універсальному пристрої. Його спеціальні леза Formula 1® із чорної нержавіючої сталі з титановим покриттям забезпечують довговічну чіткість та ідеальний зріз за один раз навіть на найгустішому волоссі, тоді як точна настройка 0,5 мм з 3 регульованими гребінцями однаково підходить для формування короткої та середньої довжини волосся. Він також поставляється з міні-бритвою для бороди для точних фінішних дотиків, бритвою для тіла з гребінцем для комфортного догляду за шкірою для ідеально гладких результатів, інструментом для вух і носа для непривабливого волосся на обличчі та точним лезом для бороди для найвищої деталізації. Обладнаний літій-іонним акумулятором до 120 хвилин постійного живлення, цей чоловічий тример має функцію швидкої зарядки, а також цифровий індикатор автономності для точного моніторингу стану акумулятора та ніколи не сповільнює вас. Компактний та на 100% водонепроникний, його знімні леза забезпечують легке очищення та ідеальну гігієнічність, а чохол для захисту від ударів зберігає все в одному безпечному місці, куди б не пришвидшилося життя.

Технічні характеристики / порівняння

Точність
Індикатор довжини стрижки Направляючі, гребінь  
Precision setting 1 mm  
Зони Для волосся голови, бороди, тіла  
Використання типи зачісок
Лезо для волосся    
Напрямні для стрижки (різновид) Регульований  
Насадка для бороди    
Тип направляючих для бороди Регульований  
Опція триденної неголеності (щетини)    
Високоточна насадка для бороди    
Міні голівка для гоління    
Машинка для стрижки волосся та догляду за всім тілом    
Насадка для носа і вух    
Beard type 3 day beard and long beard  
Autonomy level 120 min  
Battery type Powerful and long-lasting (Li-Ion)  
Gender Men  
Батарея, що швидко заряджається    
Живлення Бездротове функціонування  
Тип акумулятора Літій-іонний  
Зручність використання
Голівка для гоління, що знімається    
Очищення Дозволено мити без обмежень  
Набір для чищення Масло + щіточка для чистки  
Індикатор зарядки Світловий дисплей  
Зберігання Дамська сумочка  
Особливості
Напруга 100-240  V
Beard    
Hair    
Body    
Nose-ear    
Precision    
Shaving    
Quick charge    
Технологія Wet&Dry    

Документація

Запитання та відповіді

Ні. Ми радимо не стригтися самостійно — як із міркувань безпеки, так і для отримання кращих результатів.
Ні. Машинка не може заряджатися й одночасно працювати.
Ми радимо стригти цією машинкою чисте, але при цьому сухе волосся.
Перед першим використанням прилад треба заряджати впродовж 14 годин. Протягом 3 наступних разів використання машинки треба дати їй повністю розрядитися. Після цього рекомендований час заряджання становить 8 годин. Якщо світиться червоний індикатор заряджання, ваш прилад заряджається.
Після кожного використання треба очистити леза за допомогою спеціальної щітки для чищення, що входить у комплект. За потреби можна скористатися ледь вологим шматком тканини. Для більш ретельного чищення лез у деяких моделях можна повністю знімати леза з машинки.
Щоб забезпечити високі робочі якості машинки, важливо змащувати леза після кожних 2-3 разів використання. Використовуйте для цього мастило, що постачається разом із машинкою, або високоякісне мастило, що не містить кислоти (наприклад, мастило для швейних машин). Нанесіть одну краплю мастила на кожний кінець леза, потім дозвольте машинці попрацювати кілька хвилин і витріть залишки мастила шматком тканини.
Наші машинки не вимагають частого очищення (за умови, що вони не використовуються для стриження різних людей). Очищайте леза після кожного використання за допомогою маленької щіточки. Тією ж маленькою щіткою можна вичищати волоски з гребінця.
Ні. В моделях, що перезаряджаються, слід використовувати тільки NiCd або NiMH акумулятори. Не вставляйте звичайні батарейки, оскільки вони можуть розплавитися.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Прилад класу I має бути заземлений (і має лише один шар ізоляції). Прилад класу II необов’язково заземляти, оскільки він має два окремі й незалежні шари ізоляції.
Ні. Наші машинки призначені тільки для стриження волосся. Інші варіанти використання можуть призвести до погіршення якості роботи приладу або травми.
Якщо в машинці встановлений акумулятор, що перезаряджається, його повного заряду вистачає на 40 хвилин роботи.
Коліщатко мікроналаштування допомагає точно відрегулювати довжину, забезпечуючи бездоганно акуратну стрижку волосся і бороди.
Можливі налаштування:
Положення 1 = 0,8 мм
Положення 2 = 1,1 мм
Положення 3 = 1,4 мм
Положення 4 = 1,7 мм
Положення 5 = 2,0 мм
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.