Термін гарантії в Україні на весь асортимент продукції Rowenta становить 2 роки.
 2-річна гарантія Tefal поширюється лише на побутове/приватне використання. Для всіх інших видів використання діє обмеження 1-річної комерційної гарантії. Щоб переглянути умови гарантії на Ваш продукт, виберіть один із наведених нижче асортиментів.

Як мені відремонтувати свій електроприлад, якщо він знаходиться на гарантії?

• Ваш продукт було придбано в дилера нашого бренду: віднесіть прилад до одного з найближчих до Вашого дому сервісних центрів, вибравши тут (link), щоб скористатися перевагами нашого зобов'язання ремонтоздатності.

•Або віднесіть його до точки продажу, де ви його придбали (або зв’яжіться з Вашим магазином, якщо ви купили його онлайн).

Як мені відремонтувати свій електроприлад, якщо гарантія на нього вже не поширюється?

• Відремонтуйте свій електроприлад самостійно, придбавши запчастини та аксесуари в Інтернет-магазині, ознайомившись із нашими найбільш поширеними запитаннями.

• Або віднесіть прилад до одного з наших авторизованих сервісних центрів. Ви можете знайти найближчий, натиснувши тут.

 

 

 

 

Гарантія на електричні прилади малої побутової техніки

Rowenta guarantee covers domestic use only. It does not cover professional or commercial use.

Ви не знайшли інформацію? Зв'яжіться з нами

Ви не знайшли інформацію? Зв'яжіться з нами

Аксесуари - Запасні частини - Гарантія на кухонний посуд

Ви не знайшли інформацію? Зв'яжіться з нами

Ви не знайшли інформацію? Зв'яжіться з нами

Що таке міжнародна гарантія?

Це гарантія, яка дозволяє вам користуватися всіма його перевагами незалежно від країни придбання продукту та місця проживання в усіх країнах, перелічених у завантаженому вище файлі.

Однак гарантійні терміни продукту можуть відрізнятися від однієї країни до іншої. У цьому випадку, щоб дізнатися тривалість гарантії, необхідно враховувати країну покупки.

Що таке 15-річне зобов’язання  ремонту за розумною ціною?

Вартість запчастин за розумною ціною та наявність мережі аторизованих сервісних центрів є частиною нашого 15-річного зобов’язання щодо ремонту.

Кришка вашого приладу Rowenta більше не закривається, і на Ваш прилад більше не поширюється гарантія? Не потрібно знову купувати весь прилад! Ви можете замовити кришку в нашому магазині аксесуарів. Так Ви зможете насолоджуватися товаром довше, а природа буде Вам за це вдячна! Вартість запчастин, а також наявність мережі авторизованих сервісних центрів для виконання ремонту також є частиною нашого зобов’язання щодо ремонтоздатності нашої продукції протягом 15 років за розумною ціною.