FORMULA ONE BY ROWENTA Formula 1® Hybrid Beard Trimmer

Formula 1® Hybrid Beard Trimmer
Підстригайте, моделюйте бороду та голіться з оптимальним комфортом

День за днем проводьте бороду за фінішну пряму за допомогою гібридного тримера для бороди Formula 1® від Rowenta. Цей універсальний, водонепроникний інструмент «3 в 1» для підстригання, окантовки та гоління* як для бороди, так і для тіла має самозаточувальні леза, які ніколи не потрібно міняти, забезпечуючи максимальну ефективність і точний зріз за один раз. Водночас його аксесуар для комфорту шкіри забезпечує додатковий захист та зменшує ризик подразнення шкіри. Ідеально пристосований навіть до густого волосся, його видатна автономність до 2 місяців без підзарядки ** ніколи не уповільнить вас, зробивши це назавжди відповіддю стильній бороді. *Не голить так близько, як традиційна, тому ваша шкіра завжди залишається комфортною. ** На основі 5-хвилинного сеансу гоління, 3 рази на тиждень.

Номер для довідки : TN604MF0

Перевагитовару

Гібридний тример для бороди Formula 1® від Rowenta: найвищий комфорт.

Підтримувати бороду в ідеальному стані просто, якщо під рукою є акумуляторна машинка Rowenta TN604MF0. Це універсальна модель, зручна для догляду за волоссям бороди та тіла. Ціна приладу включає набір популярних насадок, зокрема спеціальний аксесуар для безпечного та комфортного гоління. Можливості та переваги: TN604MF0 — це компактний і водночас потужний тример для вусів та бороди. У нього є все необхідне, щоб потрапити до особистого ТОП-рейтингу будь-якого чоловіка, а саме: Леза з титановим покриттям, розраховані на довгу експлуатацію (15 років). Вони не втрачають ріжучих здібностей навіть при регулярній стрижці жорсткого волосся. Висока продуктивність: тример для бороди готовий до інтенсивної щоденної роботи. Енергоємна батарея, що забезпечує автономну роботу до 120 хвилин. Профільоване лезо та комплект насадок, що дають змогу використовувати прилад як стайлер для бороди. За допомогою машинки можна підстригати волосся до потрібної довжини, а також робити ефектну окантовку різної форми. З Rowenta TN604MF0 завжди є вибір — відвідувати барбершоп або самим творити свій образ. Завдяки водонепроникному корпусу та технології wet&dry всі процедури можна безпечно провести в душі. Як купити тример для бороди? В Україні оригінальну техніку Rowenta представляють магазини офіційних партнерів бренду, які представлені на сайті. Порівнюйте та вибирайте найкращу на ваш погляд модель. При покупці завжди перевіряйте гарантійний талон — він надає право на розширений сервіс.

Технічні характеристики / порівняння

Параметри стрижки
Матеріал леза Stainless steel  
Налаштування швидкості 1  
Точність
Мінімальна довжина стрижки 0.4  mm
Високоточне налаштування 1  mm
Індикатор довжини стрижки Направляючі, гребінь  
Зони Для бороди  
Використання типи зачісок
Напрямні для стрижки (різновид) Кріплення, фіксатор  
Насадка для бороди    
Розмір насадки для бороди 32  mm
Тип направляючих для бороди Кріплення, фіксатор  
Опція триденної неголеності (щетини)    
Напрямні для стрижки бороди - високоточна налаштування 1  mm
Діапазон регулювання довжини стрижки бороди 0.4 to 6 mm  
Позиції довжини стрижки бороди 6  
5  
Men  
Автономний режим 120 min  
Час зарядки 1.30  h
Батарея, що швидко заряджається    
Живлення Бездротове функціонування  
Тип акумулятора Літій-іонний  
Зручність використання
Голівка для гоління, що знімається    
Очищення Дозволено мити без обмежень  
Набір для чищення Масло + щіточка для чистки  
Індикатор зарядки Світловий дисплей  
Зберігання Чохол  
Особливості
Кольори Red, black, silver  
Voltage 100-240  V
Додаткові аксесуари в комплекті Silicon comb  
   
   
Технологія Wet&Dry    
Тип розетки Євро  
Plug color Black  

Документація

Запитання та відповіді

Ні. Ми радимо не стригтися самостійно — як із міркувань безпеки, так і для отримання кращих результатів.
Ні. Машинка не може заряджатися й одночасно працювати.
Ми радимо стригти цією машинкою чисте, але при цьому сухе волосся.
Перед першим використанням прилад треба заряджати впродовж 14 годин. Протягом 3 наступних разів використання машинки треба дати їй повністю розрядитися. Після цього рекомендований час заряджання становить 8 годин. Якщо світиться червоний індикатор заряджання, ваш прилад заряджається.
Щоб забезпечити високі робочі якості машинки, важливо змащувати леза після кожних 2-3 разів використання. Використовуйте для цього мастило, що постачається разом із машинкою, або високоякісне мастило, що не містить кислоти (наприклад, мастило для швейних машин). Нанесіть одну краплю мастила на кожний кінець леза, потім дозвольте машинці попрацювати кілька хвилин і витріть залишки мастила шматком тканини.
Наші машинки не вимагають частого очищення (за умови, що вони не використовуються для стриження різних людей). Очищайте леза після кожного використання за допомогою маленької щіточки. Тією ж маленькою щіткою можна вичищати волоски з гребінця.
Ні. В моделях, що перезаряджаються, слід використовувати тільки NiCd або NiMH акумулятори. Не вставляйте звичайні батарейки, оскільки вони можуть розплавитися.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Прилад класу I має бути заземлений (і має лише один шар ізоляції). Прилад класу II необов’язково заземляти, оскільки він має два окремі й незалежні шари ізоляції.
Ні. Наші машинки призначені тільки для стриження волосся. Інші варіанти використання можуть призвести до погіршення якості роботи приладу або травми.
Якщо в машинці встановлений акумулятор, що перезаряджається, його повного заряду вистачає на 40 хвилин роботи.
Коліщатко мікроналаштування допомагає точно відрегулювати довжину, забезпечуючи бездоганно акуратну стрижку волосся і бороди.
Можливі налаштування:
Положення 1 = 0,8 мм
Положення 2 = 1,1 мм
Положення 3 = 1,4 мм
Положення 4 = 1,7 мм
Положення 5 = 2,0 мм
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.