FORMULA ONE BY ROWENTA Formula 1® Beard Trimmer by Rowenta TN384MF0

Formula 1® Beard Trimmer by Rowenta TN384MF0
Неперевершена ефективність для максимальної продуктивності

З тримером для бороди Формула 1® від Rowenta у вас завжди гострий старт і чіткий фініш. Насолоджуйтесь тривалою продуктивністю та ідеальним голінням з першого руху навіть на густій бороді. Ви легко створите свій стиль завдяки точним налаштуванням тримера, який пропонує 39 варіантів довжини волосся або бороди. Його спеціальні леза Формули 1® з чорної нержавіючої сталі з титановим покриттям гарантують оптимальну гостроту день у день, тоді як 180 хвилин неперевершеної автономності та цифрового моніторингу акумулятора забезпечують безперебійне використання без стресів у перегонах життя.

Номер для довідки : TN384MF0

Перевагитовару

Formula 1® Beard Trimmer by Rowenta: The ultimate in performance

Забезпечте догляд за волоссям, як у професійному барбершопі: акумуляторний тример для вусів і бороди з лезами, що самозаточуються, ідеально підходить для цього. Комплектація моделі Rowenta TN384MF0 дає змогу виконувати стрижку з 39 рівнями довжини та делікатне гоління з чіткими контурами. Особливості та переваги: Тримери ROWENTA традиційно займають високі позиції у споживчих ТОП-рейтингах. Чоловіки цінують агрегат, тому що: Модель TN384MF0 дуже потужна: машинка підходить для стрижки густого та жорсткого волосся. Енергоємна батарея пристрою забезпечує автономну роботу тривалістю до трьох годин на одному заряді. Контролювати рівень заряду допомагає цифровий індикатор. Машинку можна використовувати як стайлер для бороди. Прилад забезпечує точний рівний зріз і дає змогу робити окантування різної форми. Це стало можливим завдяки гострим лезам з титановим покриттям — вони зберігають чудові ріжучі здібності до 15 років. Сміливо беріть тример для бороди в дорогу, щоб завжди мати бездоганний зовнішній вигляд. Запобігти випадковому пошкодженню пристрою допоможе протиударний чохол, який входить до набору. Де купити машинку? Знайомтесь із новинками ROWENTA у звичайних та інтернет-магазинах партнерів бренду — які вказані на сайті, тут завжди великий вибір та найкраща ціна. Купуючи побутові прилади в офіційних дистриб'юторів, ви будете впевнені, що придбали оригінальний товар, забезпечений повноцінними гарантіями.

Технічні характеристики / порівняння

Параметри стрижки
Матеріал леза Stainless Steel  
Покриття леза Titanium  
Швидкість мотора (оборотів в хвилину) 6500 rpm  
Налаштування швидкості 1  
Точність
Мінімальна довжина стрижки 0.5  mm
Індикатор довжини стрижки Регулююче коліщатко  
Зони Для бороди  
Використання типи зачісок
Насадка для бороди    
Розмір насадки для бороди 39  mm
Тип направляючих для бороди Регульований  
Опція триденної неголеності (щетини)    
Напрямні для стрижки бороди - високоточна налаштування 0.5  mm
Діапазон регулювання довжини стрижки бороди 0.5 to 20 mm  
Позиції довжини стрижки бороди 39  
2  
3 day beard and long beard  
Автономний режим 180 min  
Час зарядки 1h30  h
Батарея, що швидко заряджається    
Живлення Бездротове + дротове функціонування  
Тип акумулятора Літій-іонний  
Зручність використання
Голівка для гоління, що знімається    
Очищення Голівка, що миється  
Набір для чищення Масло + щіточка для чистки  
Індикатор зарядки LCD дисплей  
Зберігання Дамська сумочка  
Особливості
Кольори Red, black, silver  
Voltage 100-240  V
Інші Automatic beard comb locking system  
Тип розетки Євро  

Документація

Запитання та відповіді

Ні. Ми радимо не стригтися самостійно — як із міркувань безпеки, так і для отримання кращих результатів.
Ні. Машинка не може заряджатися й одночасно працювати.
Ми радимо стригти цією машинкою чисте, але при цьому сухе волосся.
Перед першим використанням прилад треба заряджати впродовж 14 годин. Протягом 3 наступних разів використання машинки треба дати їй повністю розрядитися. Після цього рекомендований час заряджання становить 8 годин. Якщо світиться червоний індикатор заряджання, ваш прилад заряджається.
Після кожного використання треба очистити леза за допомогою спеціальної щітки для чищення, що входить у комплект. За потреби можна скористатися ледь вологим шматком тканини. Для більш ретельного чищення лез у деяких моделях можна повністю знімати леза з машинки.
Щоб забезпечити високі робочі якості машинки, важливо змащувати леза після кожних 2-3 разів використання. Використовуйте для цього мастило, що постачається разом із машинкою, або високоякісне мастило, що не містить кислоти (наприклад, мастило для швейних машин). Нанесіть одну краплю мастила на кожний кінець леза, потім дозвольте машинці попрацювати кілька хвилин і витріть залишки мастила шматком тканини.
Наші машинки не вимагають частого очищення (за умови, що вони не використовуються для стриження різних людей). Очищайте леза після кожного використання за допомогою маленької щіточки. Тією ж маленькою щіткою можна вичищати волоски з гребінця.
Ні. В моделях, що перезаряджаються, слід використовувати тільки NiCd або NiMH акумулятори. Не вставляйте звичайні батарейки, оскільки вони можуть розплавитися.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Прилад класу I має бути заземлений (і має лише один шар ізоляції). Прилад класу II необов’язково заземляти, оскільки він має два окремі й незалежні шари ізоляції.
Ні. Наші машинки призначені тільки для стриження волосся. Інші варіанти використання можуть призвести до погіршення якості роботи приладу або травми.
Якщо в машинці встановлений акумулятор, що перезаряджається, його повного заряду вистачає на 40 хвилин роботи.
Коліщатко мікроналаштування допомагає точно відрегулювати довжину, забезпечуючи бездоганно акуратну стрижку волосся і бороди.
Можливі налаштування:
Положення 1 = 0,8 мм
Положення 2 = 1,1 мм
Положення 3 = 1,4 мм
Положення 4 = 1,7 мм
Положення 5 = 2,0 мм
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.