FORMULA ONE BY ROWENTA Formula 1® Multi-Groomer by Rowenta TN944MF0

Formula 1® Multi-Groomer by Rowenta TN944MF0
Тример 10 в 1 для необмеженого стайлінгу

Один тример, необмежені можливості. Оберіть свій стиль та змініть свій зовнішній вигляд за допомогою мультитриммеру для чоловіків Formula 1® 10-в-1 для чоловіків від Rowenta. Від стильної бороди до свіжо підстриженої зачіски та охайного волосся на тілі - це єдиний точний тример, який робить все, щоб ви виглядали найкраще у перегонах життя - від голови до ніг.

Номер для довідки : TN944MF0

Перевагитовару

Мультитриммер Formula 1® від Rowenta: необмежені можливості

Цей набір для чоловіків містить усе необхідне для комплексного догляду. Використовуючи Rowenta TN944MF0, можна моделювати і підрівнювати довгу і коротку бороду, робити стрижку, видаляти небажане волосся на тілі, в носі та вухах. Це автономна модель із індикатором, повного заряду якої вистачає на 2 години роботи. Характеристики та переваги: Мультитример оснащений гострими лезами з нержавіючої сталі з титановим покриттям. Їхній розрахунковий термін служби становить 15 років. Крім цього, високі місця в споживчих ТОП-рейтингах тримери Rowenta отримали за: •    Необмежені можливості при створенні індивідуального образу. Гоління, окантування, профілювання, моделювання зачіски — в домашніх умовах можна виконати будь-яку процедуру на вибір. •    Простоту використання та догляду. Завдяки водонепроникному корпусу та технології Wet&Dry прилад можна використовувати під час водних процедур. Для зручного та простого очищення знімні леза машинки просто потрібно промити під проточною водою. •    Простота зберігання та транспортування. Акумуляторна машинка для стрижки волосся — чудове рішення для подорожі. Міцний компактний чохол захистить пристрій від випадкових механічних пошкоджень у дорозі. Де купити? Оригінальні товари Rowenta в Україні представляють наші офіційні партнери, які представлені на сайті. У звичайних та інтернет-магазинах ви можете ознайомитися з новинками бренду, порівняти моделі за цінами та отримати детальну консультацію.

Технічні характеристики / порівняння

Точність
Мінімальна довжина стрижки 1  mm
Індикатор довжини стрижки Направляючі, гребінь  
1 mm  
Зони Для волосся голови, бороди, тіла  
Використання типи зачісок
Лезо для волосся    
Розмір леза для волосся 32  mm
Напрямні для стрижки (різновид) Регульований  
Напрямні для стрижки 3  
Діапазон регулювання довжини стрижки 3-78-1213-17  mm
Насадка для бороди    
Розмір насадки для бороди 32  mm
Тип направляючих для бороди Регульований  
Опція триденної неголеності (щетини)    
Напрямні для стрижки бороди - високоточна налаштування 1  mm
Діапазон регулювання довжини стрижки бороди 3-78-1213-17  
Позиції довжини стрижки бороди 15  
Високоточна насадка для бороди    
Високоточна насадка для бороди, мм. 7  mm
Міні голівка для гоління    
Машинка для стрижки волосся та догляду за всім тілом    
Розмір машинки для стрижки волосся та догляду за всім тілом 37  mm
Насадка для носа і вух    
3  
3 day beard and long beard  
120 min  
Powerful and long-lasting (Li-Ion)  
Кількість батарейок 1  
Men  
Автономний режим up to 120mm  
Час зарядки 1h30  h
Батарея, що швидко заряджається    
Живлення Бездротове функціонування  
Тип акумулятора Літій-іонний  
Зручність використання
Голівка для гоління, що знімається    
Очищення Дозволено мити без обмежень  
Набір для чищення Масло + щіточка для чистки  
Індикатор зарядки Світловий дисплей  
Зберігання Дамська сумочка  
Особливості
Кольори Red, black, silver  
Voltage 100-240  V
Інші USB & traditional charging options  
Додаткові аксесуари в комплекті Silicon comb for body  
   
   
   
   
   
   
   
Технологія Wet&Dry    

Документація

Запитання та відповіді

Ні. Ми радимо не стригтися самостійно — як із міркувань безпеки, так і для отримання кращих результатів.
Ні. Машинка не може заряджатися й одночасно працювати.
Ми радимо стригти цією машинкою чисте, але при цьому сухе волосся.
Перед першим використанням прилад треба заряджати впродовж 14 годин. Протягом 3 наступних разів використання машинки треба дати їй повністю розрядитися. Після цього рекомендований час заряджання становить 8 годин. Якщо світиться червоний індикатор заряджання, ваш прилад заряджається.
Після кожного використання треба очистити леза за допомогою спеціальної щітки для чищення, що входить у комплект. За потреби можна скористатися ледь вологим шматком тканини. Для більш ретельного чищення лез у деяких моделях можна повністю знімати леза з машинки.
Щоб забезпечити високі робочі якості машинки, важливо змащувати леза після кожних 2-3 разів використання. Використовуйте для цього мастило, що постачається разом із машинкою, або високоякісне мастило, що не містить кислоти (наприклад, мастило для швейних машин). Нанесіть одну краплю мастила на кожний кінець леза, потім дозвольте машинці попрацювати кілька хвилин і витріть залишки мастила шматком тканини.
Наші машинки не вимагають частого очищення (за умови, що вони не використовуються для стриження різних людей). Очищайте леза після кожного використання за допомогою маленької щіточки. Тією ж маленькою щіткою можна вичищати волоски з гребінця.
Ні. В моделях, що перезаряджаються, слід використовувати тільки NiCd або NiMH акумулятори. Не вставляйте звичайні батарейки, оскільки вони можуть розплавитися.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Прилад класу I має бути заземлений (і має лише один шар ізоляції). Прилад класу II необов’язково заземляти, оскільки він має два окремі й незалежні шари ізоляції.
Ні. Наші машинки призначені тільки для стриження волосся. Інші варіанти використання можуть призвести до погіршення якості роботи приладу або травми.
Якщо в машинці встановлений акумулятор, що перезаряджається, його повного заряду вистачає на 40 хвилин роботи.
Коліщатко мікроналаштування допомагає точно відрегулювати довжину, забезпечуючи бездоганно акуратну стрижку волосся і бороди.
Можливі налаштування:
Положення 1 = 0,8 мм
Положення 2 = 1,1 мм
Положення 3 = 1,4 мм
Положення 4 = 1,7 мм
Положення 5 = 2,0 мм
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.