Надшвидка сушка волосся

Фен - промоколекція
УЛЬТРАШВИДКЕ СУШІННЯ ТА БЛИСКУЧЕ ВОЛОССЯ

УЛЬТРАШВИДКЕ СУШІННЯ ДЛЯ ГЛАДКОГО ТА СЛУХНЯНОГО ВОЛОССЯ. Фен Rowenta DC для ультрашвидкого сушіння, який гарантує надзвичайний результат завдяки іонізації, що робить волосся сяючим та слухняним. 2100 Вт потужності для ефективного вкладання волосся, дві швидкості та три варіанти температури для додаткового контролю та бездоганного результату.

Номер для довідки : CV5511F0

629,00 UAH1 UAH 629.0
1. Рекомендована ціна (не мінімальна і не обов'язкова). Участь в екоакції враховано.

Перевагитовару

УЛЬТРАШВИДКИЙ РЕЗУЛЬТАТ З НАДЗВИЧАЙНИМ БЛИСКОМ

Фен Rowenta DC - це ідеальний прилад для ультрашвидкого сушіння волосся, що забезпечує надзвичайне сяйво вашому волоссю.

Іонізація зосереджує молекули води на волоссі під час сушіння для максимального блиску та гладкості, а також сприяє зниженню статичної електрики.

2100 Вт потужності гарантують високу ефективність сушіння, тож ви виглядатимете чудово, не витрачаючи багато часу.

Дві швидкості та три налаштування температури дають вам можливість адаптувати потік повітря та його температуру до різного типу волосся, а шість різних опцій забезпечать вам повний контроль за укладкою волосся.

Довгий шнур забезпечує легкість пересування, а насадка-концентратор дозволить моделювати зачіску за вашим бажанням.

Технічні характеристики / порівняння

Потужність 2100  W
2300  W
2100  W
2100  W
Налаштування швидкості 2  
2  
3  
Температурні режими 3  
3  
3  
Ультра-холодне повітря    
   
   
   
Концентратор 1  
1  
1  
1  
Дифузор    
   
   
Тип дифузора Стандартний  
Статичне, статичний, нерухомий  
Іонний генератор    
   
   
   
Знімна решітка на магнітах    
   
   
   
Тип мотора Постійна напруга (струм)  
Постійна напруга (струм)  
Постійна напруга (струм)  
Постійна напруга (струм)  
Петля для підвішування    
   
   
   
Напруга 220-240  V
220-240  V
220-240  V
220-240  V
Шнур, що обертається    
   
   
   
Довжина шнура електроживлення 1.8  m
1,8  m
1.8  m
1,8  m
Кольори Бірюрозий та білий  
Білий  
Чорний та металевий рожевий  
Білий і сірий  

Документація

Запитання та відповіді

Для сушіння волосся обирайте максимальну швидкість, щоб прискорити цей процес. Проте для вкладання волосся радимо використовувати меншу швидкість, щоб не куйовдити волосся.
Спрямуйте потік повітря (високої температури) на ділянку, що її треба вкласти, а потім активуйте режим холодного повітря, щоб швидко остудити волосся. Подібний метод швидкої зміни температури допомагає ефективніше вкладати волосся.
Концентратор дозволяє висушувати конкретну ділянку волосся. За допомогою концентратора спрямуйте гаряче повітря на пасмо волосся, яке треба висушити.
Дифузор служить для надання волоссю об’єму.
Ця функція автоматично обирає найкраще співвідношення температури й потоку повітря, щоб запобігти сухості волосся.
Ця функція автоматично зупиняє фен для волосся, якщо він не рухається, та вмикає його, коли ви знову почнете ним користуватися.
Ця функція нейтралізує статичний електричний заряд і робить ваше волосся більш еластичним і полегшує закручування в кучері. Крім того, волосся стає більш блискучим, оскільки на ньому не затримується пил.
Фени для волосся майже не потребують догляду. Їх можна очищувати за допомогою аксесуарів для чищення або видаляти волосся й інше сміття, що потрапило в задню захисну решітку, за допомогою ледь вологого шматка тканини. У жодному разі не чистьте свій прилад спиртом і не занурюйте його у воду. (Пам’ятайте, що перед чищенням треба від’єднати фен від розетки.)
Це нормально, захисний запобіжник автоматично зупиняє прилад у разі перегрівання (наприклад, у задню захисну решітку потрапило волосся або сміття). Дочекайтеся, доки фен для волосся охолоне (20 хвилин).
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Прилад класу I має бути заземлений (і має лише один шар ізоляції). Прилад класу II необов’язково заземляти, оскільки він має два окремі й незалежні шари ізоляції.
За допомогою кнопки холодного повітря (залежно від моделі) можна як слід укласти волосся в зачіску й зафіксувати його.
Якщо у вашому фені для волосся передбачено відповідну функцію, скористуйтеся насадкою-дифузором із пальчиками, що рухаються. Ця насадка підіймає волосся від коренів до кінчиків.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.