ROWENTA FOR ELITE HANDY DRY CV1322F0

HANDY DRY CV1322F0
УЛЬТРАКОМПАКТНИЙ ТА ПОТУЖНИЙ

КОМПАКТНИЙ ТА ПОТУЖНИЙ. Незамінний вдома і в поїздці. Стильний та легкий фен Handy Dry стане незамінним супутником не тільки вдома, але і в поїздці. Збільшена потужність і кілька режимів роботи забезпечать якісне сушіння за лічені секунди.

Номер для довідки : CV1322F0

349,00 UAH1 UAH 349.0
1. Рекомендована ціна (не мінімальна і не обов'язкова). Участь в екоакції враховано.

ЛЕГКЕ ТА ЕФЕКТИВНЕ СУШІННЯ

Завдяки простоті використання, потужності та компактності Handy Dry - це ідеальний фен для щоденного використання.

1600 Вт потужності гарантують швидке та ефективне сушіння.

Завдяки двом налаштуванням температури/швидкості, ви зможете адаптувати повітря для різного типу волосся та в залежності від бажаного результату.

Handy Dry оснащено зручними та простими у використанні функціями, що робить його ідеальним інструментом для укладання волосся.

Концентратор забезпечує високу точність повітряного потоку, а довгий шнур гарантує ще більшу зручність.

Компактний розмір та петелька для підвішування дозволяють легко зберігати.

Handy Dry: компактний дизайн та ефективне сушіння для ідеальних результатів щодня.

Технічні характеристики / порівняння

ОСНОВНІ ХАРКТЕРИСТИКИ
Потужність 1600  
1600  
1600  
Налаштування швидкості/температури 2  
2  
2  
Насадка-концентратор 1  
1  
ЕРГОНОМІЧНІСТЬ/ЗРУЧНІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ
Тип мотора DC (мотор постійного струму)  
DC (мотор постійного струму)  
DC (мотор постійного струму)  
Складаний    
   
   
Компактний розмір    
   
   
Петля для підвішування    
   
   
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Напруга 220-240  V
110-127 / 220-240  V
220-240  V
Довжина шнура живлення 1.80  m
1,8  m
1,8  m
Кольори Чорний  
Чорний та рожевий  
Білий та пурпуровий  

Документація

Запитання та відповіді

Для сушіння волосся обирайте максимальну швидкість, щоб прискорити цей процес. Проте для вкладання волосся радимо використовувати меншу швидкість, щоб не куйовдити волосся.
Спрямуйте потік повітря (високої температури) на ділянку, що її треба вкласти, а потім активуйте режим холодного повітря, щоб швидко остудити волосся. Подібний метод швидкої зміни температури допомагає ефективніше вкладати волосся.
Концентратор дозволяє висушувати конкретну ділянку волосся. За допомогою концентратора спрямуйте гаряче повітря на пасмо волосся, яке треба висушити.
Дифузор служить для надання волоссю об’єму.
Ця функція автоматично обирає найкраще співвідношення температури й потоку повітря, щоб запобігти сухості волосся.
Ця функція автоматично зупиняє фен для волосся, якщо він не рухається, та вмикає його, коли ви знову почнете ним користуватися.
Ця функція нейтралізує статичний електричний заряд і робить ваше волосся більш еластичним і полегшує закручування в кучері. Крім того, волосся стає більш блискучим, оскільки на ньому не затримується пил.
Фени для волосся майже не потребують догляду. Їх можна очищувати за допомогою аксесуарів для чищення або видаляти волосся й інше сміття, що потрапило в задню захисну решітку, за допомогою ледь вологого шматка тканини. У жодному разі не чистьте свій прилад спиртом і не занурюйте його у воду. (Пам’ятайте, що перед чищенням треба від’єднати фен від розетки.)
Це нормально, захисний запобіжник автоматично зупиняє прилад у разі перегрівання (наприклад, у задню захисну решітку потрапило волосся або сміття). Дочекайтеся, доки фен для волосся охолоне (20 хвилин).
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Прилад класу I має бути заземлений (і має лише один шар ізоляції). Прилад класу II необов’язково заземляти, оскільки він має два окремі й незалежні шари ізоляції.
За допомогою кнопки холодного повітря (залежно від моделі) можна як слід укласти волосся в зачіску й зафіксувати його.
Якщо у вашому фені для волосся передбачено відповідну функцію, скористуйтеся насадкою-дифузором із пальчиками, що рухаються. Ця насадка підіймає волосся від коренів до кінчиків.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.