ROWENTA STUDIO DRY CV5361F0

STUDIO DRY CV5361F0
УЛЬТРАКОМПАКТНИЙ ТА ПОТУЖНИЙ З ТЕХНОЛОГІЄЮ ADVANCED CARE

УЛЬТРАКОМПАКТНИЙ ТА ПОТУЖНИЙ ФЕН ДЛЯ БЛИСКУЧОГО ТА ЗДОРОВОГО ВОЛОССЯ. Фен Studio Dry для високоякісного сушіння - ультракомпактний та потужний із концентратором для потрійної точності потоку повітря. 2100 Вт потужності забезпечують швидке висушування, а технологія Advanced Care захищає волосся від перегрівання, що зберігає його природну красу.

Номер для довідки : CV5361F0

Перевагитовару

КОМПАКТНІСТЬ ТА ЕФЕКТИВНІСТЬ СУШІННЯ

Ультракомпактний та ефективний фен Premium Care Studio має високу точність потоку повітря завдяки ексклюзивному концентратору Triple Air Precision.

2100 Вт потужності дозволяють швидко висушити волосся, а технологія Advanced Care захищає від перегрівання.

Генератор іонів у поєднанні з ексклюзивним покриттям з кашеміровим кератином та аргановою олією гарантує надзвичайне сяйво та гладкість волосся.

Завдяки режиму холодного повітря ви зможете закріпити результат укладки.

Петля для підвішування спрощує зберігання, а 3 налаштування дозволяють регулювати потік повітря та його температуру відповідно до типу вашого волосся.

Premium Care Studio: ультракомпактний фен, що гарантує ідеальний результат.

Технічні характеристики / порівняння

ОСНОВНІ ХАРКТЕРИСТИКИ
Потужність 2100  
2100  
Обдув холодним повітрям    
   
   
Покриття Кашемір-кератинове  
Кераміка  
Насадка-концентратор 1  
1  
1 насадка: Концентратор для потрійної точності потоку повітря  
Концентратор для потрійної точності потоку повітря  
3  
3  
ТУРБОТА ПРО ВОЛОССЯ ТА ЕРГОНОМІЧНІСТЬ
Генератор іонів    
   
   
ЕРГОНОМІЧНІСТЬ/ЗРУЧНІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ
Тип мотора DC (мотор постійного струму)  
DC (мотор постійного струму)  
DC (мотор постійного струму)  
Знімна решітка    
   
   
Компактний розмір    
   
   
Петля для підвішування    
   
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Voltage 220-240  V
220-240  V
220-240  V
Довжина шнура живлення 1.8  m
1,8  m
Кольори Чорний та металевий рожевий  
Білий і сірий  
Інші Налаштування температури "просунутий догляд"  

Документація

Запитання та відповіді

Для сушіння волосся обирайте максимальну швидкість, щоб прискорити цей процес. Проте для вкладання волосся радимо використовувати меншу швидкість, щоб не куйовдити волосся.
Спрямуйте потік повітря (високої температури) на ділянку, що її треба вкласти, а потім активуйте режим холодного повітря, щоб швидко остудити волосся. Подібний метод швидкої зміни температури допомагає ефективніше вкладати волосся.
Концентратор дозволяє висушувати конкретну ділянку волосся. За допомогою концентратора спрямуйте гаряче повітря на пасмо волосся, яке треба висушити.
Дифузор служить для надання волоссю об’єму.
Ця функція автоматично обирає найкраще співвідношення температури й потоку повітря, щоб запобігти сухості волосся.
Ця функція автоматично зупиняє фен для волосся, якщо він не рухається, та вмикає його, коли ви знову почнете ним користуватися.
Ця функція нейтралізує статичний електричний заряд і робить ваше волосся більш еластичним і полегшує закручування в кучері. Крім того, волосся стає більш блискучим, оскільки на ньому не затримується пил.
Фени для волосся майже не потребують догляду. Їх можна очищувати за допомогою аксесуарів для чищення або видаляти волосся й інше сміття, що потрапило в задню захисну решітку, за допомогою ледь вологого шматка тканини. У жодному разі не чистьте свій прилад спиртом і не занурюйте його у воду. (Пам’ятайте, що перед чищенням треба від’єднати фен від розетки.)
Це нормально, захисний запобіжник автоматично зупиняє прилад у разі перегрівання (наприклад, у задню захисну решітку потрапило волосся або сміття). Дочекайтеся, доки фен для волосся охолоне (20 хвилин).
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Прилад класу I має бути заземлений (і має лише один шар ізоляції). Прилад класу II необов’язково заземляти, оскільки він має два окремі й незалежні шари ізоляції.
За допомогою кнопки холодного повітря (залежно від моделі) можна як слід укласти волосся в зачіску й зафіксувати його.
Якщо у вашому фені для волосся передбачено відповідну функцію, скористуйтеся насадкою-дифузором із пальчиками, що рухаються. Ця насадка підіймає волосся від коренів до кінчиків.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.