PREMIUM CARE BRUSH&STRAIGHT

PREMIUM CARE BRUSH&STRAIGHT SF7510F0
Дбайливе вирівнювання

Вирівнювач для волосся Rowenta Premium Care Brush&Straight дозволяє ідеально вирівняти волосся при температурі 170 °С без пошкодження. Вбудована щітка з натуральною щетиною допомагає зберегти природний об'єм, а ексклюзивне покриття пластин Cashmere Keratin та генератор іонів забезпечують сяючий блиск вашому волоссю. LCD-дисплей дозволяє контролювати температуру з високою точністю від 130 до 200 °С.

Номер для довідки : SF7510F0

*AT 170° TEST CARRIED OUT ON THE BREAKING STRENGTH OF NON SENSITIVE CAUCASIAN HAIR - INDEPENDENT LABORATORY. FRANCE/JULY 2014

Перевагитовару

Вирівнювач для волосся ROWENTA PREMIUM CARE BRUSH&STRAIGHT SF7510

Керамічний вирівнювач для волосся створений для сучасних жінок, які вибирають професійний догляд щодня. Для ідеальної укладки не обов’язково звертатися до стиліста: інноваційні технології від Rowenta добре справляються з цим завданням. Вирівнювач Rowenta SF7510 — унікальний прилад, який не тільки допомагає отримати надзвичайну зачіску вдома, а й доглядає за тонким, ламким і неслухняним волоссям. Характеристики моделі говорять самі за себе: Натуральна щетина, якою оснащений вирівнювач, легко розподіляє волосся по пластині, що дає змогу вирівнювати його одним рухом, надаючи зачісці природної сяючої гладкості. Оптимальний діапазон температур від 130° до 200° забезпечує швидке випрямлення навіть широких прядок. Вирівнювач має унікальне покриття Cashmere Keratin з аргановою олією, яке захищає волосся від надмірного перегріву. Разом зі вбудованим механізмом іонізації це допомагає зберегти блиск та природну силу волосся. Плойка надзвичайно комфортна в роботі: нагрівається всього за 15 секунд і регулюється за допомогою зручного LCD-дисплею. Залежно від температури дисплей змінює колір, що дає змогу вибирати потрібний режим у процесі використання. Вирівнювач має хорошу систему блокування та ергономічну форму, які підвищують його рейтинг безпеки. Також він має щадний режим для правильного догляду за слабким волоссям. Порада стиліста: краще використовувати вирівнювач разом із якісними засобами для дбайливої фіксації укладки. Уся продукція компанії Rowenta проходить офіційну сертифікацію в Україні. Товари розробляються для тривалого використання, підлягають ремонту під час і після закінчення гарантійного терміну. Купити продукцію Rowenta можна онлайн і в роздрібних мережах побутових товарів наших сертифікованих партнерів, які вказані на нашому сайті.

Технічні характеристики / порівняння

ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Покриття пластин Кашемір-кератинове  
Кашемір-кератинове  
Кашемір-кератинове  
Функції Природнє випрямлення  
Ідеальне випрямлення і завивка  
Ідеальне випрямлення  
Плаваючі пластини    
   
   
25 x 90 mm  
25 x 90 mm  
25 x 90 mm  
ТУРБОТА ПРО ВОЛЛОССЯ ТА ЕРГОНОМІЧНІСТЬ
Генератор іонів    
   
   
Дбайливий режим з температурою 170°С    
   
   
ЕРГОНОМІЧНІСТЬ/ЗРУЧНІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ
Дисплей РК-дисплей  
РК-дисплей  
Світлодіодний дисплей  
Система безпеки Система блокування  
Система блокування  
Система блокування  
Автоматичне вимкнення ТАК  
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Voltage 110-240  V
110-240  V
110-240  V
Інші Інтегрована щітка з натуральної щетини  
Система Straight Optimizer  
Шнур з можливістю обертання на 360°    
   
   
Тип нагрівального елементу Алюмінієвий  
Алюмінієвий  
Алюмінієвий  
Довжина шнура живлення 2  m
1,8  m
1,8  m
Кольори Металевий, коричневий, рожевий & білий  
Металевий, коричневий, рожевий & білий  
Металевий, коричневий, рожевий & білий  

Документація

Запитання та відповіді

Ви можете продовжувати користуватися своїми звичайними засобами для укладання, наприклад гелями, кондиціонерами, мусами, тощо. Або (що значно краще) спеціальними засобами для захисту від впливу високої температури фену або випрямляча. Але ні в якому разі не користуйтеся випрямлячем після нанесення засобів для вирівнювання, оскільки це може сильно пошкодити волосся.
Ні, якщо ви користуєтеся класичним випрямлячем. Вимийте волосся шампунем і починайте укладання. Користуйтеся випрямлячем доти, доки волосся майже повністю не висохне.
Випрямлячем Wet & Dry можна робити укладання як на сухому, так і на мокрому волоссі.
Завжди розпочинайте випрямлення з волосся знизу: спершу обробіть потилицю, потім боки й наприкінці чубок.
Не робіть переривчастих рухів під час укладання. Вирівнюйте кожне пасмо одним плавним безперервним рухом. Повторіть при необхідності.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Прилад класу I має бути заземлений (і має лише один шар ізоляції). Прилад класу II необов’язково заземляти, оскільки він має два окремі й незалежні шари ізоляції.
• Коротка або каскадна зачіска або тонке й крихке волосся: випрямляч з вузькими або звичайними пластинами.
• Довге волосся (нижче плечей): широкі пластини спрощують і прискорюють процес випрямлення.
• Товсте неслухняне волосся, що важко піддається випрямленню: професійні випрямлячі з чорними пластинами.
Такі прилади призначені, передусім, для жінок з волоссям, що важко піддається випрямленню, кучерявим, в'юнким або дуже довгим волоссям. Такі пластини дозволяють економити час і дають відмінні результати.
• Тонке, ламке або пошкоджене волосся: від 80 до 150°C.
• Нормальне, тонке або м'яке волосся: від 150 до 170°C.
• Кучеряве, хвилясте або сильно в'юнке волосся: від 170 до 190°C.
• Волосся африканського типу або сильно кучеряве волосся: від 190 до 230°C.
У деяких моделях є автоматична система регулювання температури залежно від типу і стану здоров'я волосся.
Lissima допомагає випрямити довге волосся, волосся середньої довжини, каскадну зачіску, а також коротке каре.
Така система дозволяє адаптувати пластини під товщину волосся, зберігаючи постійний контакт для більш ефективного випрямлення.
Вона автоматично підлаштується під оптимальну температуру виходячи з типу (хвилясті, в'юнкі, тощо) й стану здоров'я (здорові, слабкі, тощо) волосся з метою їх захисту.
Покриття такого типу забезпечує природний захист волосся від дії тепла, надаючи йому блиску.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.