ROWENTA SO CURLS PREMIUM CARE CF3730F0

SO CURLS PREMIUM CARE CF3730F0
Автоматичний прилад для завивки волосся - це найлегший спосіб створити гарні, гладенькі та сяючі кучері швидко і без зайвих зусиль

Автоматичний прилад для завивки So Curls швидко та легко створює неперевершені кучері. Система миттєвої завивки INSTANT CURLING закручує волосся, створюючи кучері швидко і без жодних зусиль. Різні налаштування температури та часу відкриває світ безлічі можливостей для різних зачісок. Генератор іонів робить кучері гладенькими та сяючими.

Номер для довідки : CF3730F0

Перевагитовару

АВТОМАТИЧНИЙ ПРИЛАД ДЛЯ ЛЕГКОЇ ТА ШВИДКОЇ ЗАВИВКИ

Швидка завивка без жодних зусиль стає можливою завдяки автоматичному приладу So Curls. Система миттєвої завивки INSTANT CURLING дозволяє легко створити ідеальні пружні кучері. Зручний дизайн допомагає направити волосся в спціальний отвір. залишиться лише натиснути кнопку на ручці. 4 швидких звукових сигнали сповістять, коли волосся можна буде вивільнити - результат буде видно одразу. Налаштування температури та часу залишають простір для різноманітних експериментів із зачіскою - від пружних кучерів до акуратних хвиль, а також дозволяють працювати з делітними типами волосся. Кашемір-кератинове покриття з аргановою олією зменшує статичний ефект та додає волоссю природного сяйва. Прилад готовий до використання лише за 30 секунд, що робить його ідеальним помічником для швидкої та якісної завивки.

Технічні характеристики / порівняння

Налаштування температури 3  
Налаштування швидкості/температури 170° - 200° - 230°  
Режим дбайливого сушіння Не підлягає використанню  
Обдув холодним повітрям Не підлягає використанню  
Покриття Кашемір-кератинове  
Функції Завивка  
Функція вивільнення кучерів    
Діаметр конічного циліндру 25  mm
Налаштування часу завивки 6 - 8 - 10 - 12 с  
Автоматичне обертання    
Налаштування температури Від 170° до  °C
Ефективність за низької температури    
Налаштування температури відповідно до типу волосся    
Дбайливий режим температури    
Максимальна температура потоку повітря 230°  °C
Генератор іонів    
Чохол    
Безшумна робота Не підлягає використанню  
Автоматичне вимкнення 1 год  
Дисплей Світлодіодний дисплей  
Індикатор нагрівання    
Час нагрівання 60  s
Обертання в різних напрямках ТАК  
Знімна решітка Не підлягає використанню  
Ковпак для щітки Не підлягає використанню  
Вбудований таймер Автоматичний  
Сигнал про закінчення завивки кучеря    
Напруга 220-240  V
Кольори БІЛИЙ  

Документація

Запитання та відповіді

Ця функція нейтралізує статичний електричний заряд і робить ваше волосся більш еластичним і полегшує закручування в кучері. Крім того, волосся стає більш блискучим, оскільки на ньому не затримується пил.
Найкраще дочекатися, доки прилад охолоне, щоб уникнути опіків. Натисніть на «язички» збоку пластин і зніміть їх. Установлюючи нові пластини, вставте їх до упора й переконайтеся, що вони надійно зафіксовані на місці.
При намотуванні пасма волосся на прилад використовуйте ту саму ділянку приладу, не намагайтеся захопити всю довжину приладу. Вільною рукою притримуйте холодний кінчик приладу.
Упродовж використання секція циліндра щипців для завивки дуже сильно нагрівається, тож будьте обережні й не торкайтеся нею до шкіри. Не дозволяйте шнуру живлення торкатися гарячих частин приладу.
Вибравши потрібний режим, потрібно зачекати 1–2 хвилини, щоб прилад нагрівся до потрібної температури.
Використовуйте щітку великого діаметру для загального укладання і маленького діаметру для фінішних штрихів (створення виразних завитків всередину або назовні).
Волосся має бути чистим, розпрямленим і сухим, щоб не допустити його ушкодження.
Обов’язково витягніть шнур живлення приладу з розетки й залиште прилад для охолодження на захисній стійці. Коли прилад повністю охолоне, протріть його циліндр вологою ганчіркою. В жодному разі не допускайте потрапляння води або іншої рідини всередину рукоятки.
Прилад класу I має бути заземлений (і має лише один шар ізоляції). Прилад класу II необов’язково заземляти, оскільки він має два окремі й незалежні шари ізоляції.
Ні. Не наносьте на волосся хімічні засоби для догляду за волоссям упродовж використання приладу. Ці засоби треба наносити, коли волосся охолоне й щипці більше не використовуватимуться. Також не застосовуйте прилад на синтетичному волоссі, наприклад на нарощеному волоссі або на перуках.
Так. Уложіть пасмо волосся біля коренів між затиском і циліндром, потім закрийте затиск, щоб зафіксувати волосся. Обережно проведіть вирівнювачем до кінчиків волосся, утворюючи пряме гладке волосся.
Так. Треба намотати волосся навколо приладу, зачекати приблизно 20 с і відпустити локон. Повторіть цю процедуру кілька разів і для всього волосся. Не розчісуйте волосся одразу після охолодження, щоб отримати більш природний хвилястий вигляд волосся.
Радимо використовувати пасма не більше 2-3 см завширшки.