ROWENTA MOSQUITO SILENCE VU6410F0

MOSQUITO SILENCE VU6410F0
Неперевершений вентилятор проти комарів

Боріться з високими температурами та настирливими комарами одночасно завдяки новому підлоговому вентилятору Rowenta Mosquito Silence. Пропонуючи інтенсивне освіження та максимальний захист від комарів ніч за ніччю, цей простий у використанні вентилятор також пропонує чудовий комфорт у використанні завдяки безшумному режиму та пульту дистанційного керування.

Номер для довідки : VU6410F0

*Зовнішні випробування проведені в грудні 2018 року проти антимоскітної рідини без вентилятора **У максимальному положенні, до 60 ночей по 8 годин

Перевагитовару

Rowenta Mosquito Silence: неперевершений вентилятор проти комарів

Боріться з високими температурами та настирливими комарами одночасно! Завдяки підлоговому вентилятору Rowenta Mosquito Silence насолоджуйтесь інтенсивним освіженням і максимальним захистом від комарів ніч за ніччю. Його п’ять лопатей забезпечують потужний потік повітря з 4 швидкостями, які ідеально адаптуються до будь-яких потреб, включаючи безшумний режим, який забезпечує безтурботне комфортне використання. У той же час поєднання потоку повітря та коливань вентилятора забезпечує широке однорідне розсіювання засобу проти комарів, що робить його вдвічі ефективнішим, ніж класичний настінний дифузор*. Сумісний із більшістю засобів проти комарів, що продаються на ринку, цей вентилятор має інтуїтивно зрозумілу панель керування та зручний пульт дистанційного керування, щоб легко керувати кожною функцією. *На максимальному положенні; внутрішнє випробування, проведене зі стандартними флаконами протимоскітної рідини, що продаються із зазначеним терміном служби до 45 ночей (грудень 2018 р.)

Технічні характеристики / порівняння

ТИП ПРИЛАДУ
Тип Класичний  
Модель Підлоговий  
ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Автоматичне обертання вентилятора    
Напрямок    
ЗРУЧНІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ
Панель керування Електронна  
Ручка    
Пульт дистанційного керування    
Таймер    
Дисплей Світлодіодний  
БЕЗШУМНА РОБОТА
Нічний режим    

Документація

Запитання та відповіді

Обов’язково перевірте стан приладу, мережевої розетки й шнура живлення. Тримайте прилад на відстані 50 см від будь-яких предметів (фіранок, стін, аерозолів тощо). Не допускайте потрапляння води всередину приладу. Не торкайтеся приладу вологими руками. Перед початком роботи переконайтеся, що прилад знаходиться на твердій рівній поверхні й в правильній позиції для роботи (вертикально, на ніжках).
Перш ніж пересувати вентилятор, обов’язково вимкніть його й від’єднайте від розетки.
Цей прилад має знаходитись на відстані більше 50 см від будь-яких об’єктів (стін, фіранок, аерозолів тощо). Пам’ятайте, що пропонуються горизонтальні й вертикальні моделі приладу, більшість з яких дозволяє регулювання, тож обирайте вентилятор з урахуванням вільного місця й оздоблення інтер’єру.
Так, систему спроектовано для використання будь-яких інсектицидних пластин.
Перед виконанням будь-яких робіт з обслуговування обов’язково від’єднайте вентилятор від розетки. Очистити прилад можна ледь вологим шматком тканини. Не допускайте потрапляння води всередину приладу. Очистьте передню решітку за допомогою пилососа. У жодному разі не використовуйте абразивні засоби для чищення, що здатні пошкодити поверхні приладу.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Якщо цю функцію ввімкнено, вентилятор починає автоматично повертатися зліва направо, а потім справа наліво, рівномірно розподіляючи потік повітря в кімнаті. Якщо потрібно, щоб потік повітря був спрямований в одне місце, слід вимкнути цю функцію.
Ця система використовує рух повітря, що створюється вентилятором, щоб розповсюджувати засіб від комарів.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.