ROWENTA ESSENTIAL VU4110F2

ESSENTIAL VU4110F2
Висока якість, 100% безпека

Вентилятор Rowenta Essential створює миттєве відчуття охолодження та свіжого повітря абсолютно безпечно. Цей енергозберігаючий еко-вентилятор оснащений потужним повітряним потоком до 55 м³/хв, 3 налаштуваннями швидкості та іншими параметрами, а також захисною сіткою для захисту від дітей для повної безпеки.

Номер для довідки : VU4110F2

Перевагитовару

ВИСОКОЕФЕКТИВНЕ ОХОЛОДЖЕННЯ ТА ПОВНА БЕЗПЕКА

Забезпечуючи миттєве освіження та охолодження з повною безпекою, Rowenta Essential є ідеальним сімейним вентилятором для дому. Вентилятор оснащений міцною захисною решіткою, що забезпечує захист для всієї родини,а також забезпечує енергозберігаючий ефект, споживаючи менше енергії навіть у максимальному положенні*. Три налаштування швидкості забезпечують потужний повітряний потік до 55 м³/хв, з великим діаметром для оптимальної дифузії свіжого повітря по всій кімнаті. Завдяки автоматичному коливанню, налаштуванням висоти та вбудованій ручці для зручного транспортування, Rowenta Essential є ідеальним вентилятором для будь-якого житла, забезпечуючи чудове охолодження з потужним потоком повітря та повною безпекою.   *Порівняно з попереднім Classic у максимальній позиції

Технічні характеристики / порівняння

ТИП ПРИЛАДУ
Тип Класичний  
Модель Підлоговий  
Діаметр 40  cm
Діаметр (в дюймах) 16  
Максимальна висота 1.4  m
Мінімальна висота 1.2  m
Розмір (Довжина х Висота х Ширина) 0.46 x 1.4 x 0.30 m  m
ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Автоматичне обертання вентилятора    
Напрямок    
Кількість лопастей 3  
ЗРУЧНІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ
Панель керування Механічна  
Кількість налаштувань 3  
Ручка    
Дисплей ВІДСУТНІЙ  

Документація

Запитання та відповіді

Обов’язково перевірте стан приладу, мережевої розетки й шнура живлення. Тримайте прилад на відстані 50 см від будь-яких предметів (фіранок, стін, аерозолів тощо). Не допускайте потрапляння води всередину приладу. Не торкайтеся приладу вологими руками. Перед початком роботи переконайтеся, що прилад знаходиться на твердій рівній поверхні й в правильній позиції для роботи (вертикально, на ніжках).
Перш ніж пересувати вентилятор, обов’язково вимкніть його й від’єднайте від розетки.
Цей прилад має знаходитись на відстані більше 50 см від будь-яких об’єктів (стін, фіранок, аерозолів тощо). Пам’ятайте, що пропонуються горизонтальні й вертикальні моделі приладу, більшість з яких дозволяє регулювання, тож обирайте вентилятор з урахуванням вільного місця й оздоблення інтер’єру.
Так, систему спроектовано для використання будь-яких інсектицидних пластин.
Перед виконанням будь-яких робіт з обслуговування обов’язково від’єднайте вентилятор від розетки. Очистити прилад можна ледь вологим шматком тканини. Не допускайте потрапляння води всередину приладу. Очистьте передню решітку за допомогою пилососа. У жодному разі не використовуйте абразивні засоби для чищення, що здатні пошкодити поверхні приладу.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Якщо цю функцію ввімкнено, вентилятор починає автоматично повертатися зліва направо, а потім справа наліво, рівномірно розподіляючи потік повітря в кімнаті. Якщо потрібно, щоб потік повітря був спрямований в одне місце, слід вимкнути цю функцію.
Ця система використовує рух повітря, що створюється вентилятором, щоб розповсюджувати засіб від комарів.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.