ROWENTA ESSENTIAL + STAND VU4410F2

ESSENTIAL + STAND VU4410F2
Потужне та тихе охолодження

Завдяки підлоговому вентилятору Rowenta Essential + насолоджуйтеся водночас потужним і тихим охолодженням — ідеальним для використання в будь-якій кімнаті вашого дому. Завдяки трьом регульованим швидкостям і низці зручних функцій, цей вентилятор стане важливим доповненням вашого будинку в теплу погоду.

Номер для довідки : VU4410F2

*Швидкість може варіюватися +/- 10% залежно від продуктів

Перевагитовару

Вентилятор Essential+: потужне та тихе охолодження

Насолоджуйтесь потужним охолоджуючим ефектом у тиші та спокої завдяки підлоговому вентилятору Essential + від Rowenta. Його високоефективне освіження (до 55 м3 / хв на максимальній швидкості *) витримує навіть найгарячіші середовища завдяки своєму потужному і довговічному мідному двигуну, який забезпечує довготривалу роботу. У той же час його низька швидкість обіцяє тихе освіження - ідеальне під час відпочинку, перегляду телевізора або роботи. Цей надзвичайно компактний підлоговий вентилятор, оснащений трьома швидкостями для персонального освіження, легко переміщувати та зберігати, коли він не використовується. І довершують все це зручні функції, включаючи автоматичне коливання та орієнтацію, а також регульовану висоту вентилятора. З Essential + необхідне освіження у вас вдома!

Технічні характеристики / порівняння

ТИП ПРИЛАДУ
Тип Класичний  
Модель Підлоговий  
ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Автоматичне обертання вентилятора    
Напрямок    
ЗРУЧНІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ
Панель керування Механічна  
Дисплей ВІДСУТНІЙ  
Тип розетки Євро  

Документація

Запитання та відповіді

Обов’язково перевірте стан приладу, мережевої розетки й шнура живлення. Тримайте прилад на відстані 50 см від будь-яких предметів (фіранок, стін, аерозолів тощо). Не допускайте потрапляння води всередину приладу. Не торкайтеся приладу вологими руками. Перед початком роботи переконайтеся, що прилад знаходиться на твердій рівній поверхні й в правильній позиції для роботи (вертикально, на ніжках).
Перш ніж пересувати вентилятор, обов’язково вимкніть його й від’єднайте від розетки.
Цей прилад має знаходитись на відстані більше 50 см від будь-яких об’єктів (стін, фіранок, аерозолів тощо). Пам’ятайте, що пропонуються горизонтальні й вертикальні моделі приладу, більшість з яких дозволяє регулювання, тож обирайте вентилятор з урахуванням вільного місця й оздоблення інтер’єру.
Так, систему спроектовано для використання будь-яких інсектицидних пластин.
Перед виконанням будь-яких робіт з обслуговування обов’язково від’єднайте вентилятор від розетки. Очистити прилад можна ледь вологим шматком тканини. Не допускайте потрапляння води всередину приладу. Очистьте передню решітку за допомогою пилососа. У жодному разі не використовуйте абразивні засоби для чищення, що здатні пошкодити поверхні приладу.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Якщо цю функцію ввімкнено, вентилятор починає автоматично повертатися зліва направо, а потім справа наліво, рівномірно розподіляючи потік повітря в кімнаті. Якщо потрібно, щоб потік повітря був спрямований в одне місце, слід вимкнути цю функцію.
Ця система використовує рух повітря, що створюється вентилятором, щоб розповсюджувати засіб від комарів.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.