Інструкція і часті питання (FAQ) про VITALITY

Номер для довідки : HU5010F0

Документація

Запитання та відповіді

Перш ніж починати чищення, переконайтеся, що прилад вимкнено й від’єднано від розетки.
Забороняється занурювати базу приладу або його шнур і штекер живлення у воду або іншу рідину. Ніколи не використовуйте для чищення приладу засоби для миття або чищення.
Важливо регулярно очищувати резервуар для води, камеру розпилювання (навколо керамічного диска) й вентиляційні отвори під приладом.
Очищення диска: регулярно очищуйте диск, що уникнути утворення накипу. Не використовуйте тверді або абразивні матеріали, щоб не пошкодити диск.
Очищення резервуара для води: зніміть картридж захисту від накипу (залежно від моделі) та промийте його чистою водою, потім промийте резервуар і його кришку мильною водою.
Очищення камери розпилювання: заповніть камеру розпилювання розчином, що складається з одної частини води на одну частину білого оцту, й залиште на 4 години, потім злийте розчин і промийте камеру чистою водою (зверніть увагу, що вода не повинна потрапити в отвір для подачі повітря).
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.