ROWENTA Forever Sharp Ultimate TN6201F4

Forever Sharp Ultimate TN6201F4
Підстригайте, надавайте форми та голіть свою бороду для власного неймовірного стилю

Відкрийте для себе найкращий тример для бороди для чоловіків! Від гладкого гоління до бороди середньої довжини, з Rowenta Forever Sharp Ultimate досягайте бездоганного стилю та повного контролю над своїм виглядом. Його леза зі 100% нержавіючої сталі з титановим покриттям не потребують заміни та забезпечують тривалоу гостроту та ідеальний зріз одним рухом — навіть на густій бороді. Цей електричний тример поєднує спеціальні інструменти для бороди та високотехнологічні функції, які не підведуть вас за будь-яких обставин!

Номер для довідки : TN6201F4

*Внутрішнє випробування на міцність леза згідно з протоколом Groupe SEB на 30 продуктах, 2020 рік.

Перевагитовару

Rowenta Forever Sharp Ultimate: Підстригайте, надавайте форми та голіть свою бороду для власного неймовірного стилю

Чоловічий тример Rowenta Forever Sharp Ultimate — це високотехнологічне, багатофункціональне та експертне рішення для бездоганного стилю та повного контролю навіть за найгустішою бородою. В комплекті є три спеціальні інструменти для бороди: точна бритва для детального окантовування, лезо Forever Sharp для ретельного гоління та короткої бороди та традиційне лезо для бороди середньої довжини. У той же час леза Forever Sharp з титановим покриттям і потужний двигун 8000 об/хв забезпечують ідеальний зріз за один рух. Тример оснащений надійними високотехнологічними функціями, що включають літій-іонну батарею, що гарантує виняткову автономність до 120 хвилин*, із швидкою зарядкою протягом 90 хвилин**, і зручний цифровий дисплей для повного спокою. І на довершення, тример має компактний, 100% водонепроникний дизайн для зручного використання та ідеальної гігієни, а також протиударний чохол для безпечного зберігання та транспортування.

Технічні характеристики / порівняння

Точність
Індикатор довжини стрижки Направляючі, гребінь  
1 mm  
Зони Для бороди  
Використання типи зачісок
Насадка для бороди    
Тип направляючих для бороди Кріплення, фіксатор  
Опція триденної неголеності (щетини)    
Міні голівка для гоління    
3 day beard and long beard  
120 min  
Powerful and long-lasting (Li-Ion)  
Men  
Батарея, що швидко заряджається    
Живлення Бездротове функціонування  
Тип акумулятора Літій-іонний  
Зручність використання
Голівка для гоління, що знімається    
Очищення Дозволено мити без обмежень  
Набір для чищення Масло + щіточка для чистки  
Індикатор зарядки LCD дисплей  
Зберігання Дамська сумочка  
Особливості
Voltage 100-240  V
   
   
   
Технологія Wet&Dry    
Тип розетки Євро  

Документація

Запитання та відповіді

Ні. Ми радимо не стригтися самостійно — як із міркувань безпеки, так і для отримання кращих результатів.
Ні. Машинка не може заряджатися й одночасно працювати.
Ми радимо стригти цією машинкою чисте, але при цьому сухе волосся.
Перед першим використанням прилад треба заряджати впродовж 14 годин. Протягом 3 наступних разів використання машинки треба дати їй повністю розрядитися. Після цього рекомендований час заряджання становить 8 годин. Якщо світиться червоний індикатор заряджання, ваш прилад заряджається.
Після кожного використання треба очистити леза за допомогою спеціальної щітки для чищення, що входить у комплект. За потреби можна скористатися ледь вологим шматком тканини. Для більш ретельного чищення лез у деяких моделях можна повністю знімати леза з машинки.
Щоб забезпечити високі робочі якості машинки, важливо змащувати леза після кожних 2-3 разів використання. Використовуйте для цього мастило, що постачається разом із машинкою, або високоякісне мастило, що не містить кислоти (наприклад, мастило для швейних машин). Нанесіть одну краплю мастила на кожний кінець леза, потім дозвольте машинці попрацювати кілька хвилин і витріть залишки мастила шматком тканини.
Наші машинки не вимагають частого очищення (за умови, що вони не використовуються для стриження різних людей). Очищайте леза після кожного використання за допомогою маленької щіточки. Тією ж маленькою щіткою можна вичищати волоски з гребінця.
Ні. В моделях, що перезаряджаються, слід використовувати тільки NiCd або NiMH акумулятори. Не вставляйте звичайні батарейки, оскільки вони можуть розплавитися.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Прилад класу I має бути заземлений (і має лише один шар ізоляції). Прилад класу II необов’язково заземляти, оскільки він має два окремі й незалежні шари ізоляції.
Ні. Наші машинки призначені тільки для стриження волосся. Інші варіанти використання можуть призвести до погіршення якості роботи приладу або травми.
Якщо в машинці встановлений акумулятор, що перезаряджається, його повного заряду вистачає на 40 хвилин роботи.
Коліщатко мікроналаштування допомагає точно відрегулювати довжину, забезпечуючи бездоганно акуратну стрижку волосся і бороди.
Можливі налаштування:
Положення 1 = 0,8 мм
Положення 2 = 1,1 мм
Положення 3 = 1,4 мм
Положення 4 = 1,7 мм
Положення 5 = 2,0 мм
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.