ROWENTA FOREVER SHARP - EASY TN6000F5

FOREVER SHARP - EASY TN6000F5
Назавжди гострий

Ідеальний вигляд бороди за допомогою тримера Rowenta Forever Sharp. Універсальний водонепроникний пристрій 3-в-1 для обрізки, укладання та гоління*, його самозаточувальні леза із 100% нержавіючої сталі, які ніколи не потребують заміни - забезпечуючи надзвичайну ефективність та точний розріз за один раз. Завдяки неперевершеній автономності до 2 місяців без підзарядки** забезпечує щоденний красивий вигляд бороди.

*Не голить так щільно, як традиційна бритва, тому ваша шкіра завжди залишається в комфорті.

**На основі 5-хвилинного гоління 3 рази на тиждень

Номер для довідки : TN6000F5

*Does not shave as close as a traditional shaver, so your skin always stays comfortable.

*Does not shave as close as a traditional shaver, so your skin always stays comfortable. **Based on a 5-minute trimming session, 3 times per week

Перевагитовару

Тример для бороди Rowenta Forever Sharp

Леза залишаються гострими, як і ваша борода. За допомогою універсального тримера для бороди Forever Sharp 3-в-1 ви можете щодня обрізати, укладати та голити* для індивідуальних образів завдяки самозаточувальним лезам із нержавіючої сталі на 100%, які ніколи не потрібно замінювати. Три насадки на гребінець (1-3-5 мм) роблять його ідеальним для будь-якої довжини бороди, включаючи довгу бороду. Чоловічий тример для бороди забезпечує точний зріз за один раз і забезпечує неперевершену автономність до 120 хвилин - тобто до 2 місяців без підзарядки. Крім того, його 4-хвилинна швидка зарядка забезпечить достатньо енергії для повного гоління*, тож ніколи не підведе! Цей акумуляторний тример також має розумний індикатор низького заряду акумулятора для повного спокою та зарядний кабель USB для додаткової зручності. Компактний, легкий та зручний для тримання, Forever Sharp є водонепроникним зі знімним лезом, тому забезпечує легке очищення та ідеальну гігієну.  *Не голить так щільно, як традиційна бритва, тому ваша шкіра завжди залишається в комфорті. **На основі 5-хвилинного гоління 3 рази на тиждень

Технічні характеристики / порівняння

Параметри стрижки
Матеріал леза Stainless steel  
Швидкість мотора (оборотів в хвилину) 8000  
Налаштування швидкості 1  
Точність
Мінімальна довжина стрижки 0.4  mm
Індикатор довжини стрижки Направляючі, гребінь  
Зони Для бороди  
Використання типи зачісок
Насадка для бороди    
Розмір насадки для бороди 32  mm
Тип направляючих для бороди Кріплення, фіксатор  
Опція триденної неголеності (щетини)    
Напрямні для стрижки бороди - високоточна налаштування 2  mm
Діапазон регулювання довжини стрижки бороди 0.4 to 5 mm  
Позиції довжини стрижки бороди 4  
3  
3 day beard  
120 min  
Powerful and long-lasting (Li-Ion)  
Кількість батарейок 1  
Men  
Автономний режим 120 min  
Час зарядки 1h30  h
Батарея, що швидко заряджається    
Живлення Бездротове функціонування  
Тип акумулятора Літій-іонний  
Зручність використання
Голівка для гоління, що знімається    
Очищення Дозволено мити без обмежень  
Набір для чищення Масло + щіточка для чистки  
Індикатор зарядки Світловий дисплей  
Особливості
Кольори Black / silver  
Voltage 100-240  V
   
   
Технологія Wet&Dry    
Тип розетки Євро  

Документація

Запитання та відповіді

Ні. Ми радимо не стригтися самостійно — як із міркувань безпеки, так і для отримання кращих результатів.
Ні. Машинка не може заряджатися й одночасно працювати.
Ми радимо стригти цією машинкою чисте, але при цьому сухе волосся.
Перед першим використанням прилад треба заряджати впродовж 14 годин. Протягом 3 наступних разів використання машинки треба дати їй повністю розрядитися. Після цього рекомендований час заряджання становить 8 годин. Якщо світиться червоний індикатор заряджання, ваш прилад заряджається.
Щоб забезпечити високі робочі якості машинки, важливо змащувати леза після кожних 2-3 разів використання. Використовуйте для цього мастило, що постачається разом із машинкою, або високоякісне мастило, що не містить кислоти (наприклад, мастило для швейних машин). Нанесіть одну краплю мастила на кожний кінець леза, потім дозвольте машинці попрацювати кілька хвилин і витріть залишки мастила шматком тканини.
Наші машинки не вимагають частого очищення (за умови, що вони не використовуються для стриження різних людей). Очищайте леза після кожного використання за допомогою маленької щіточки. Тією ж маленькою щіткою можна вичищати волоски з гребінця.
Ні. В моделях, що перезаряджаються, слід використовувати тільки NiCd або NiMH акумулятори. Не вставляйте звичайні батарейки, оскільки вони можуть розплавитися.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Прилад класу I має бути заземлений (і має лише один шар ізоляції). Прилад класу II необов’язково заземляти, оскільки він має два окремі й незалежні шари ізоляції.
Ні. Наші машинки призначені тільки для стриження волосся. Інші варіанти використання можуть призвести до погіршення якості роботи приладу або травми.
Якщо в машинці встановлений акумулятор, що перезаряджається, його повного заряду вистачає на 40 хвилин роботи.
Коліщатко мікроналаштування допомагає точно відрегулювати довжину, забезпечуючи бездоганно акуратну стрижку волосся і бороди.
Можливі налаштування:
Положення 1 = 0,8 мм
Положення 2 = 1,1 мм
Положення 3 = 1,4 мм
Положення 4 = 1,7 мм
Положення 5 = 2,0 мм
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.