ROWENTA DRIVER TN1600F0

DRIVER TN1600F0
ПРОСТИЙ ТА ЕФЕКТИВНИЙ

Легка та ефективна стрижка з машинкою Driver завдяки надійному мотору, що гарантує довгу безперебійну роботу. 

Номер для довідки : TN1600F0

Машинки для стрижки DRIVER: ЕФЕКТИВНІСТЬ, ЗРУЧНІСТЬ, НАДІЙНІСТЬ

Надійна і проста у використанні модель Rowenta TN1600 — хороший вибір, якщо ви плануєте часто стригтись у домашніх умовах. Пристрій оснащений двигуном змінного струму, як у професійних приладах. Саме він гарантує стабільну роботу без сильної вібрації та тривалу експлуатацію машинки для стрижки. Про основні характеристики та переваги Rowenta TN1600F0 працює від електромережі й оснащена кабелем завдовжки 1,8 м. У комплекті йдуть 4 насадки, за допомогою яких можна створювати зачіски різної форми і довжини: від мінімальних 0,9 мм до 14 мм. Щоб зафіксувати насадки, знадобиться мінімум навичок, часу та зусиль. Серед плюсів, що дозволили пристроям Rowenta потрапити до ТОП-рейтингу найкращих у своєму класі — якісні матеріали, безшумну роботу, малу вагу та стильний дизайн. Потішить і ціна — електромашинка для стрижки волосся окупиться вже після кількох домашніх сеансів. Швидко розберуться, як працює пристрій, навіть ті, хто раніше ніколи не пробував свої сили в перукарській справі. Rowenta TN1600 ергономічна, не ковзає у руці, леза встановлюються одним простим рухом. Де купити? Щоб гарантовано придбати з доставкою по Україні оригінальний тример або машинку для стрижки волосся від ROWENTA, замовляйте товари у наших офіційних партнерів, які вказані на нашому сайті.

Технічні характеристики / порівняння

Параметри стрижки
Матеріал леза Нержавіюча сталь  
Тип мотора Мотор змінного струму  
Швидкість мотора (оборотів в хвилину) 3000  
Налаштування швидкості 1  
Точність
Мінімальна довжина стрижки 0.9  mm
Індикатор довжини стрижки Направляючі, гребінь  
Зони Для волосся голови  
Мікро-режим настройки довжини стрижки Перемикач лез  
Використання типи зачісок
Лезо для волосся    
Розмір леза для волосся 42  mm
Напрямні для стрижки (різновид) Кріплення, фіксатор  
Напрямні для стрижки 4  
Діапазон регулювання довжини стрижки 0.9 до 14  mm
Позиція довжини стрижки 20  
Живлення Дротове функціонування  
Зручність використання
Очищення Голівка, що легко очищується  
Особливості
Кольори Синій  
Voltage 220-240  V
Довжина шнура живлення 1.80  m

Документація

Запитання та відповіді

Ні. Ми радимо не стригтися самостійно — як із міркувань безпеки, так і для отримання кращих результатів.
Ні. Машинка не може заряджатися й одночасно працювати.
Ми радимо стригти цією машинкою чисте, але при цьому сухе волосся.
Перед першим використанням прилад треба заряджати впродовж 14 годин. Протягом 3 наступних разів використання машинки треба дати їй повністю розрядитися. Після цього рекомендований час заряджання становить 8 годин. Якщо світиться червоний індикатор заряджання, ваш прилад заряджається.
Щоб забезпечити високі робочі якості машинки, важливо змащувати леза після кожних 2-3 разів використання. Використовуйте для цього мастило, що постачається разом із машинкою, або високоякісне мастило, що не містить кислоти (наприклад, мастило для швейних машин). Нанесіть одну краплю мастила на кожний кінець леза, потім дозвольте машинці попрацювати кілька хвилин і витріть залишки мастила шматком тканини.
Наші машинки не вимагають частого очищення (за умови, що вони не використовуються для стриження різних людей). Очищайте леза після кожного використання за допомогою маленької щіточки. Тією ж маленькою щіткою можна вичищати волоски з гребінця.
Ні. В моделях, що перезаряджаються, слід використовувати тільки NiCd або NiMH акумулятори. Не вставляйте звичайні батарейки, оскільки вони можуть розплавитися.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Прилад класу I має бути заземлений (і має лише один шар ізоляції). Прилад класу II необов’язково заземляти, оскільки він має два окремі й незалежні шари ізоляції.
Ні. Наші машинки призначені тільки для стриження волосся. Інші варіанти використання можуть призвести до погіршення якості роботи приладу або травми.
Якщо в машинці встановлений акумулятор, що перезаряджається, його повного заряду вистачає на 40 хвилин роботи.
Коліщатко мікроналаштування допомагає точно відрегулювати довжину, забезпечуючи бездоганно акуратну стрижку волосся і бороди.
Можливі налаштування:
Положення 1 = 0,8 мм
Положення 2 = 1,1 мм
Положення 3 = 1,4 мм
Положення 4 = 1,7 мм
Положення 5 = 2,0 мм
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.