ROWENTA NOMAD HAIR CLIPPER TN1410F0

NOMAD HAIR CLIPPER TN1410F0
ІДЕАЛЬНА СТРИЖКА БЕЗ ЗАЙВИХ ЗУСИЛЬ

Високоякісна машинка для стрижки Nomad – ефективне рішення для створення бездоганної зачіски без жодних зусиль. Завдяки 19 налаштуванням довжини та витонченому дизайну, створити ідеальну зачіску легко будь-де та будь-коли. 

Номер для довідки : TN1410F0

Перевагитовару

ІДЕАЛЬНА СТРИЖКА БЕЗ ЗАЙВИХ ЗУСИЛЬ

Машинка для стрижки Nomad забезпечує комфортні сеанси стриження завдяки високоякісним лезам із нержавіючої сталі для ідеальних і довготривалих результатів. Дві насадки-гребінця з 19 налаштуваннями довжини від 3 мм до 30 мм з точністю до 1.5 мм допоможуть вам у створенні індивідуального, неповторного стилю. Легка у використанні зі зручною зарядкою та базою для зберігання, компактна машинка для стрижки Nomad - це ідеальне рішення для стрижки волосся та бездоганного вигляду будь-коли та будь-де.

Технічні характеристики / порівняння

Параметри стрижки
Матеріал леза Нержавіюча сталь  
Тип мотора Мотор постійного струму  
Швидкість мотора (оборотів в хвилину) 1  
Налаштування швидкості 1  
Точність
Мінімальна довжина стрижки 1  mm
Високоточне налаштування 1.5  mm
Індикатор довжини стрижки Направляючі, гребінь  
Зони Для волосся голови  
Використання типи зачісок
Напрямні для стрижки (різновид) Регульований  
Напрямні для стрижки 2  
Діапазон регулювання довжини стрижки 1 to 30  mm
Позиція довжини стрижки 19  
Автономний режим 40 хв  
Час зарядки 8  h
Живлення Бездротове + дротове функціонування  
Тип акумулятора Нікель-метал-гідридний  
Зручність використання
Голівка для гоління, що знімається    
Зарядна стійка    
Індикатор зарядки Світловий дисплей  
Особливості
Кольори Чорний  
Напруга 100-240  V

Документація

Запитання та відповіді

Ні. Ми радимо не стригтися самостійно — як із міркувань безпеки, так і для отримання кращих результатів.
Ні. Машинка не може заряджатися й одночасно працювати.
Ми радимо стригти цією машинкою чисте, але при цьому сухе волосся.
Перед першим використанням прилад треба заряджати впродовж 14 годин. Протягом 3 наступних разів використання машинки треба дати їй повністю розрядитися. Після цього рекомендований час заряджання становить 8 годин. Якщо світиться червоний індикатор заряджання, ваш прилад заряджається.
Щоб забезпечити високі робочі якості машинки, важливо змащувати леза після кожних 2-3 разів використання. Використовуйте для цього мастило, що постачається разом із машинкою, або високоякісне мастило, що не містить кислоти (наприклад, мастило для швейних машин). Нанесіть одну краплю мастила на кожний кінець леза, потім дозвольте машинці попрацювати кілька хвилин і витріть залишки мастила шматком тканини.
Наші машинки не вимагають частого очищення (за умови, що вони не використовуються для стриження різних людей). Очищайте леза після кожного використання за допомогою маленької щіточки. Тією ж маленькою щіткою можна вичищати волоски з гребінця.
Ні. В моделях, що перезаряджаються, слід використовувати тільки NiCd або NiMH акумулятори. Не вставляйте звичайні батарейки, оскільки вони можуть розплавитися.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Прилад класу I має бути заземлений (і має лише один шар ізоляції). Прилад класу II необов’язково заземляти, оскільки він має два окремі й незалежні шари ізоляції.
Ні. Наші машинки призначені тільки для стриження волосся. Інші варіанти використання можуть призвести до погіршення якості роботи приладу або травми.
Якщо в машинці встановлений акумулятор, що перезаряджається, його повного заряду вистачає на 40 хвилин роботи.
Коліщатко мікроналаштування допомагає точно відрегулювати довжину, забезпечуючи бездоганно акуратну стрижку волосся і бороди.
Можливі налаштування:
Положення 1 = 0,8 мм
Положення 2 = 1,1 мм
Положення 3 = 1,4 мм
Положення 4 = 1,7 мм
Положення 5 = 2,0 мм
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.