ROWENTA NOMAD HAIR CLIPPER TN1410F0

NOMAD HAIR CLIPPER TN1410F0
ІДЕАЛЬНА СТРИЖКА БЕЗ ЗАЙВИХ ЗУСИЛЬ

Високоякісна машинка для стрижки Nomad – ефективне рішення для створення бездоганної зачіски без жодних зусиль. Завдяки 19 налаштуванням довжини та витонченому дизайну, створити ідеальну зачіску легко будь-де та будь-коли. 

Номер для довідки : TN1410F0

Перевагитовару

ІДЕАЛЬНА СТРИЖКА БЕЗ ЗАЙВИХ ЗУСИЛЬ

Машинка для стрижки Nomad забезпечує комфортні сеанси стриження завдяки високоякісним лезам із нержавіючої сталі для ідеальних і довготривалих результатів. Дві насадки-гребінця з 19 налаштуваннями довжини від 3 мм до 30 мм з точністю до 1.5 мм допоможуть вам у створенні індивідуального, неповторного стилю. Легка у використанні зі зручною зарядкою та базою для зберігання, компактна машинка для стрижки Nomad - це ідеальне рішення для стрижки волосся та бездоганного вигляду будь-коли та будь-де.

Технічні характеристики / порівняння

Матеріал леза Нержавіюча сталь  
Швидкість мотора (оборотів в хвилину) 1  
Налаштування швидкості 1  
Мінімальна довжина стрижки 1  mm
Високоточне налаштування 1.5  mm
Індикатор довжини стрижки Направляючі, гребінь  
Зони Для волосся голови  
Напрямні для стрижки (різновид) Регульований  
Напрямні для стрижки 2  
Діапазон регулювання довжини стрижки 1 to 30  mm
Позиція довжини стрижки 19  
Живлення Бездротове + дротове функціонування  
Голівка для гоління, що знімається    
Зарядна стійка    
Індикатор зарядки Світловий дисплей  
Кольори Чорний  
Напруга 100-240  V
Тип акумулятора Нікель-метал-гідридний  
Автономний режим 40 хв  
Час зарядки 8  h
Тип мотора Мотор постійного струму  

Документація

Запитання та відповіді

Ні. Ми радимо не стригтися самостійно — як із міркувань безпеки, так і для отримання кращих результатів.
Ні. Машинка не може заряджатися й одночасно працювати.
Ми радимо стригти цією машинкою чисте, але при цьому сухе волосся.
Перед першим використанням прилад треба заряджати впродовж 14 годин. Протягом 3 наступних разів використання машинки треба дати їй повністю розрядитися. Після цього рекомендований час заряджання становить 8 годин. Якщо світиться червоний індикатор заряджання, ваш прилад заряджається.
Після кожного використання треба очистити леза за допомогою спеціальної щітки для чищення, що входить у комплект. За потреби можна скористатися ледь вологим шматком тканини. Для більш ретельного чищення лез у деяких моделях можна повністю знімати леза з машинки.
Щоб забезпечити високі робочі якості машинки, важливо змащувати леза після кожних 2-3 разів використання. Використовуйте для цього мастило, що постачається разом із машинкою, або високоякісне мастило, що не містить кислоти (наприклад, мастило для швейних машин). Нанесіть одну краплю мастила на кожний кінець леза, потім дозвольте машинці попрацювати кілька хвилин і витріть залишки мастила шматком тканини.
Наші машинки не вимагають частого очищення (за умови, що вони не використовуються для стриження різних людей). Очищайте леза після кожного використання за допомогою маленької щіточки. Тією ж маленькою щіткою можна вичищати волоски з гребінця.
Ні. В моделях, що перезаряджаються, слід використовувати тільки NiCd або NiMH акумулятори. Не вставляйте звичайні батарейки, оскільки вони можуть розплавитися.
Прилад класу I має бути заземлений (і має лише один шар ізоляції). Прилад класу II необов’язково заземляти, оскільки він має два окремі й незалежні шари ізоляції.
Ні. Наші машинки призначені тільки для стриження волосся. Інші варіанти використання можуть призвести до погіршення якості роботи приладу або травми.
Якщо в машинці встановлений акумулятор, що перезаряджається, його повного заряду вистачає на 40 хвилин роботи.
Коліщатко мікроналаштування допомагає точно відрегулювати довжину, забезпечуючи бездоганно акуратну стрижку волосся і бороди.
Можливі налаштування:
Положення 1 = 0,8 мм
Положення 2 = 1,1 мм
Положення 3 = 1,4 мм
Положення 4 = 1,7 мм
Положення 5 = 2,0 мм