ROWENTA EASY TOUCH EP1110F1

EASY TOUCH EP1110F1
Просте рішення для гладенької шкіри - надовго!

Відкрийте для себе просте рішення довготривалої гладкості шкіри з першого разу - за допомогою епілятора Rowenta Easy Touch. Його вдосконалена технологія епіляції забезпечує легку епіляцію та ефективний результат для гладенької шкіри до 4 тижнів. З двома швидкостями та ергономічному дизайному навіть найскладніші та найчутливіші зони догладати легко.

Номер для довідки : EP1110F1

Перевагитовару

Епілятор Rowenta Easy Touch: ефективний результат з першого разу

Видалення волосся з першого разу.  Епіляція ще ніколи не була простішою, завдяки Rowenta Easy Touch, що забезпечуює тривалі результати та гладеньку шкіру до 4 тижнів. Його високоефективна вдосконалена технологія епіляції ідеально підходить для початківців, поєднуючи високоточний пінцет, який видаляє навіть найкоротше волосся (0,5 мм) не ламаючи його, систему направляння волосся для оптимальної ефективності та велику активну поверхню для максимального видалення волосся в один хід. У той же час його компактний, ергономічний дизайн з легкістю досягає навіть найскладніших зон, тоді як дві швидкості забезпечують більш лагідну епіляцію або та швидші сеанси, а інноваційна система масажу зменшує чутливість шкіри для більш комфортного видалення волосся.

Технічні характеристики / порівняння

Експлуатаційні характеристики
Епіляція навіть самих короткого волосся (<0,5 мм)    
Високоточні пінцети 24  
Швидкісні режими 2  
Non-Stop power    
Large active surface    
Hair guiding system    
Технологія головки Класичний  
Зручність використання
Масажна система кульок для знеболювання / Заспокоює шкіру під час епіляції    
Дерматологічно протестовані високоточних пінцети    
Насадки/Аксесуари
Насадки 1  
Щітка    
Зручність
Зони Для ніг і тіла  
Особливості
Джерело живлення Мережа, джерело живлення  
Voltage 220-240  V
Потужність 4.8  W
Довжина шнура живлення 2  m
Кольори pink  

Документація

Запитання та відповіді

Видалення волосся із пахв вимагає обережності, оскільки шкіра на цих ділянках тонка й чутлива (після видалення волосся на цій ділянці нерідко можна побачити червоні цятки), до того ж ці ділянки не надто зручно обробляти епілятором. Обробляти епілятором поверхню ніг може бути легко, але обробляти пахви не так зручно, оскільки ці ділянки мають вигнуту форму й подекуди треба притискати головку епілятора до шкіри, щоб ефективно видалити волосся.

На рисунках нижче наводяться належні рухи, якими ви зможете зручно й легко видалити волосся з пахв.

Пам'ятайте, що для видалення волосся з пахв на головку епілятора треба встановити насадку «для чутливих зон».

Ні. Цей прилад не можна використовувати для обробки обличчя.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Прилад класу I має бути заземлений (і має лише один шар ізоляції). Прилад класу II необов’язково заземляти, оскільки він має два окремі й незалежні шари ізоляції.
Після епіляції краще не знаходитися на сонці й не купатися в морі, оскільки шкіра стане дуже чутливою. Коли ви плануєте епіляцію, дотримуйтеся таких самих порад: не піддавайте шкіру впливу сонця або морської води перед процедурою, щоб не зробити шкіру занадто чутливою.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.