Епілятор Rowenta EP4920F0

Aquasoft Rowenta Wet&Dry
Приголомшливо ефективний, неймовірно делікатний

Видаляйте волосся дбайливо, швидко і без побічних ефектів з новим епілятором Rowenta Aquasoft. Завдяки запатентованій * технології проти роздратування Anti-Irritation і спеціальному м'якому покриттю насадки епілятор ефективно видаляє волоски, не дратуючи шкіру. Корпус епілятора на 100% водонепроникний, тому пристрій можна використовувати як на сухій шкірі, так і під час прийняття душу або ванни, адже вода чинить додаткову заспокійливу дію на шкіру під час епіляції. * Запатентовано у Франції, Бельгії, Іспанії, Італії, Португалії та Туреччини.

Номер для довідки : EP4920F0

*Patented in France, Belgium, Spain, Italy, Portugal and Turkey

*Patented in France, Belgium, Spain, Italy, Portugal and Turkey

Перевагитовару

Епілятор Aquasoft: приголомшливо ефективний, неймовірно делікатний

Делікатно і максимально ефективно — так працює Rowenta EP4920F0. Інноваційні матеріали та технології дали змогу збільшити функціональність приладу, що забезпечило йому ТОП-позиції у споживчих та експертних рейтингах. Жіночий епілятор Rowenta здатний акуратно і практично безболісно видаляти волосся навіть у найчутливіших зонах. Характеристики та переваги: Уже після перших спроб жінки залишають хороші відгуки, відзначаючи, що гладенька шкіра після використання моделі EP4920F0 зберігається до 3–4 тижнів. За принципом роботи епілятор належить до мультипінцентних пристроїв. Він добре справляється з волосинками різної довжини і товщини, зокрема з дуже короткими і тонкими (від 0,5 мм). Одна з вагомих переваг моделі Rowenta EP4920, яка включає набір корисних насадок для зони бікіні, чутливої шкіри та пілінгу, — доступна ціна. Щоб мінімізувати дискомфорт під час видалення небажаного волосся, в пристрої передбачені масажні кульки та є вибір швидкості. Завдяки вбудованому акумулятору і водонепроникному корпусу приладом можна користуватися безпосередньо під час прийняття водних процедур. Як купити? Оригінальні товари ROWENTA в Україні реалізуються через торговельні точки офіційних дистриб'юторів бренду, які представлені на сайті. Консультанти в партнерських магазинах допоможуть зробити правильний вибір і подбають про швидку та надійну доставку приладу по всій Україні.

Технічні характеристики / порівняння

Експлуатаційні характеристики
Епіляція навіть самих короткого волосся (<0,5 мм)    
Швидкісні режими 2  
Патенти 1  
Large active surface    
Hair guiding system    
Технологія головки Skin Respect  
Зручність використання
Масажна система кульок для знеболювання / Заспокоює шкіру під час епіляції    
Дерматологічно протестовані високоточних пінцети    
Skin Respect Technology    
Hygienic stainless steel tweezers    
Hypoallergenic silver ions coating    
Soft Mode    
Насадки/Аксесуари
Насадки 4  
Ексклюзивна епіляційна насадка    
Насадка для епіляції делікатних зон    
Відлущуючий валик    
Щітка    
Зручність
Зони Для ніг, обличчя і тіла  
Можна використовувати у воді    
Голівка, що знімається    
Знімна голівка, що миється    
Бездротове використання    
Автономний режим Up  min
Особливості
Джерело живлення Перезаряджається  
Voltage 220-240  V
Потужність 4.5  W
Довжина шнура живлення 1,5  m
Тип акумулятора Літій-іонний  
Кольори CORAL  
Час зарядки 1h  h

Документація

Запитання та відповіді

Видалення волосся із пахв вимагає обережності, оскільки шкіра на цих ділянках тонка й чутлива (після видалення волосся на цій ділянці нерідко можна побачити червоні цятки), до того ж ці ділянки не надто зручно обробляти епілятором. Обробляти епілятором поверхню ніг може бути легко, але обробляти пахви не так зручно, оскільки ці ділянки мають вигнуту форму й подекуди треба притискати головку епілятора до шкіри, щоб ефективно видалити волосся.

На рисунках нижче наводяться належні рухи, якими ви зможете зручно й легко видалити волосся з пахв.

Пам'ятайте, що для видалення волосся з пахв на головку епілятора треба встановити насадку «для чутливих зон».

Ні. Цей прилад не можна використовувати для обробки обличчя.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Прилад класу I має бути заземлений (і має лише один шар ізоляції). Прилад класу II необов’язково заземляти, оскільки він має два окремі й незалежні шари ізоляції.
Після епіляції краще не знаходитися на сонці й не купатися в морі, оскільки шкіра стане дуже чутливою. Коли ви плануєте епіляцію, дотримуйтеся таких самих порад: не піддавайте шкіру впливу сонця або морської води перед процедурою, щоб не зробити шкіру занадто чутливою.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.