ROWENTA INTENSE DRY COMPACT DH4236F0

INTENSE DRY COMPACT DH4236F0
Оптимальний рівень вологості для захисту вашого будинку

Забезпечте ідеальний рівень вологості у своєму домі за допомогою компактного осушувача повітря Intense Dry Compact від Rowenta. Його три прості налаштування забезпечують автоматичне відключення для легкого використання. Завдяки великому об’єму для покриття великих приміщень і чудовій подвійній фільтрації для покращеної продуктивності та зручних функцій цей тихий осушувач є ідеальним компаньйоном для захисту вашого будинку від вологи.

Номер для довідки : DH4236F0

Перевагитовару

Високопродуктивний осушувач повітря для оптимального рівня вологості вдома щодня

Підтримуйте ідеальний рівень вологості у вашому домі за допомогою компактного осушувача, який забезпечує контроль вологості у вас під рукою. Просто встановіть і вперед! Intense Dry Compact зробить все інше, автоматично вимкнувшись після досягнення вибраного рівня вологості. Ідеально підходить для великих приміщень, адже його спеціальні функції виводять цей осушувач повітря на новий рівень: режим для швидкого сушіння білизни, а також технологія подвійної фільтрації для захоплення частинок повітря, алергенів і пилових кліщів. І все в повній тиші!

Технічні характеристики / порівняння

ТЕХНОЛОГІЯ
Тип продукту Осушувач повітря  
Вид технологій Компресор  
РОЗУМНІ ФУНКЦІЇ
Автоматичний режим    
Гігрометр    
КОМФОРТ ВИКОРИСТАННЯ
Осушувач Резервуар для води і постійний  
Індикатор рівня води    
Автоматичне вимкнення    
Знімний резервуар для води    
Функція сушки білизни    
Захист від перегрівання    
Коліщатка    
Ручка Складаний, портативний  
Number of filters 2  
Breathe cleaner air during humid days    
Dry your clothes faster    
Remove humidity after a water damage    
Prevent mold and mildew growth    

Запитання та відповіді

Перш ніж починати чищення, переконайтеся, що прилад вимкнено й від’єднано від розетки.
Забороняється занурювати базу приладу або його шнур і штекер живлення у воду або іншу рідину. Ніколи не використовуйте для чищення приладу засоби для миття або чищення.
Важливо регулярно очищувати резервуар для води, камеру розпилювання (навколо керамічного диска) й вентиляційні отвори під приладом.
Очищення диска: регулярно очищуйте диск, що уникнути утворення накипу. Не використовуйте тверді або абразивні матеріали, щоб не пошкодити диск.
Очищення резервуара для води: зніміть картридж захисту від накипу (залежно від моделі) та промийте його чистою водою, потім промийте резервуар і його кришку мильною водою.
Очищення камери розпилювання: заповніть камеру розпилювання розчином, що складається з одної частини води на одну частину білого оцту, й залиште на 4 години, потім злийте розчин і промийте камеру чистою водою (зверніть увагу, що вода не повинна потрапити в отвір для подачі повітря).
Переконайтеся, що:
• Температура навколишнього середовища достатньо висока.
• Бачок сухий.
• Пристрій достатньо потужний, щоб обслуговувати все приміщення.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.