ROWENTA TURBO SILENCE STAND EXTREME VU5670F0

TURBO SILENCE STAND EXTREME VU5670F0
Потужність, яку ви не чуєте

ВЕНТИЛЯТОР TURBO SILENCE EXTREME: ПОТУЖНІСТЬ І ТИША РАЗОМ

Безшумний вентилятор Turbo Silence Extreme забезпечує негайне відчуття насиченого свіжого повітря завдяки надзвичайно безшумній технології. Налаштування варіюються від безшумного положення Silent Night до надзвичайно потужного Turbo Boost для оптимального комфорту.

Номер для довідки : VU5670F0

*Airflow can vary +/- 10% depending on the model

Перевагитовару

ВІДЧУЙТЕ ПРОХОЛОДУ З ВЕНТИЛЯТОРОМ TURBO SILENCE EXTREME

Потужний, тихий вентилятор, що дозволяє подолати спеку на надзвичайно тихому звуковому рівні, Turbo Silence Extreme відразу ж забезпечує потужне відчуття свіжості завдяки рівню тиші до 35 дБ (А) для поліпшення самопочуття. Він має п'ять налаштувань швидкості, включаючи функцію Turbo Boost, яка забезпечує інтенсивний потік повітря, і положення Silent Night, яке забезпечує вам освіжаючий та спокійний сон. Доповнюють все це інтелектуальні функції, включаючи таймер до 8 годин та режим Decrescendo, який автоматично зменшує потік повітря кожні 15 хвилин, забезпечуючи вам комфорт. Опорний вентилятор Turbo Silence Extreme ідеально підходить для комфортного житлового простору, забезпечуючи надзвичайне освіження завдяки безшумній потужності повітряного потоку.

Технічні характеристики / порівняння

ТИП ПРИЛАДУ
Тип Класичний  
Модель Підлоговий  
Діаметр 40  cm
Діаметр (в дюймах) 16  
Максимальна висота 1.40  m
Мінімальна висота 1.10  m
Розмір (Довжина х Висота х Ширина) 0.6x1.40x0.5  m
ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Максимальний об'єм повітряного потоку (куб. м/хв) 80  
Турбо-режим    
Автоматичне обертання вентилятора    
Напрямок    
Кількість лопастей 5  
ЗРУЧНІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ
Довжина шнура живлення 1.50  m
Панель керування Електронна  
Кількість налаштувань 5 speeds  
Ручка    
Пульт дистанційного керування    
Кріплення для зберігання пульта дистанційного керування    
Таймер    
Таймер 4 positions - up to 8  h
Дисплей Світлодіодний  
БЕЗШУМНА РОБОТА
Мінімальний рівень шуму 35  dB(A)
Максимальний рівень шуму 60  dB(A)
Нічний режим    
РОЗУМНІ ФУНКЦІЇ
Енергозберігаючий режим    
Інше DECRESCENDO PROGRAM  
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Ступінь захисту оболонки 20  
Світловий індикатор    
Частота обертання 50  Hz

Документація

Запитання та відповіді

Обов’язково перевірте стан приладу, мережевої розетки й шнура живлення. Тримайте прилад на відстані 50 см від будь-яких предметів (фіранок, стін, аерозолів тощо). Не допускайте потрапляння води всередину приладу. Не торкайтеся приладу вологими руками. Перед початком роботи переконайтеся, що прилад знаходиться на твердій рівній поверхні й в правильній позиції для роботи (вертикально, на ніжках).
Перш ніж пересувати вентилятор, обов’язково вимкніть його й від’єднайте від розетки.
Цей прилад має знаходитись на відстані більше 50 см від будь-яких об’єктів (стін, фіранок, аерозолів тощо). Пам’ятайте, що пропонуються горизонтальні й вертикальні моделі приладу, більшість з яких дозволяє регулювання, тож обирайте вентилятор з урахуванням вільного місця й оздоблення інтер’єру.
Так, систему спроектовано для використання будь-яких інсектицидних пластин.
Перед виконанням будь-яких робіт з обслуговування обов’язково від’єднайте вентилятор від розетки. Очистити прилад можна ледь вологим шматком тканини. Не допускайте потрапляння води всередину приладу. Очистьте передню решітку за допомогою пилососа. У жодному разі не використовуйте абразивні засоби для чищення, що здатні пошкодити поверхні приладу.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Якщо цю функцію ввімкнено, вентилятор починає автоматично повертатися зліва направо, а потім справа наліво, рівномірно розподіляючи потік повітря в кімнаті. Якщо потрібно, щоб потік повітря був спрямований в одне місце, слід вимкнути цю функцію.
Ця система використовує рух повітря, що створюється вентилятором, щоб розповсюджувати засіб від комарів.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.