ROWENTA TURBO SILENCE STAND EXTREME VU5670F0

TURBO SILENCE STAND EXTREME VU5670F0
Потужність, яку ви не чуєте

Насолоджуйтесь чудовим освіженням із вентилятором Turbo Silence Extreme від Rowenta. Ідеальний для спокійного використання під час сну, перегляду телевізора, роботи чи навчання, цей потужний, високопродуктивний підлоговий вентилятор із дистанційним керуванням забезпечує миттєве відчуття інтенсивного свіжого повітря з надзвичайно тихою роботою.

Номер для довідки : VU5670F0

*Airflow can vary +/- 10% depending on the model

Перевагитовару

Спокійні, освіжаючі ночі з потужним та тихим підлоговим вентилятором

Відкрийте для себе потужність, яка не заважає шумом, завдяки електронному вентилятору на підставці, який поєднує надзвичайну потужність (80 м3/хв) і тишу. Рівень шуму лише 35 дБ(A) на хв, ідеально підходить для щоденного використання. Насолоджуйтесь повним комфортом, адаптованим до ваших потреб. Легко керуйте 5 швидкостями та зручними функціями здалеку за допомогою зручного пульта дистанційного керування, включаючи інтелектуальний режим, який економить енергію. У той же час його таймер автоматичного вимкнення та режим Silent Night ідеально підходять для спокійного, освіжаючого сну.

Технічні характеристики / порівняння

ТИП ПРИЛАДУ
Тип Класичний  
Модель Підлоговий  
Діаметр 40  cm
Діаметр (в дюймах) 16  
Максимальна висота 1.40  m
Мінімальна висота 1.10  m
Розмір (Довжина х Висота х Ширина) 0.6x1.40x0.5  m
ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Максимальний об'єм повітряного потоку (куб. м/хв) 80  
Турбо-режим    
Автоматичне обертання вентилятора    
Напрямок    
Кількість лопастей 5  
ЗРУЧНІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ
Довжина шнура живлення 1.50  m
Панель керування Електронна  
Кількість налаштувань 5 speeds  
Ручка    
Пульт дистанційного керування    
Кріплення для зберігання пульта дистанційного керування    
Таймер    
Таймер 4 positions - up to 8  h
Дисплей Світлодіодний  
БЕЗШУМНА РОБОТА
Мінімальний рівень шуму 35  dB(A)
Максимальний рівень шуму 60  dB(A)
Нічний режим    
РОЗУМНІ ФУНКЦІЇ
Енергозберігаючий режим    
Інше DECRESCENDO PROGRAM  

Документація

Запитання та відповіді

Обов’язково перевірте стан приладу, мережевої розетки й шнура живлення. Тримайте прилад на відстані 50 см від будь-яких предметів (фіранок, стін, аерозолів тощо). Не допускайте потрапляння води всередину приладу. Не торкайтеся приладу вологими руками. Перед початком роботи переконайтеся, що прилад знаходиться на твердій рівній поверхні й в правильній позиції для роботи (вертикально, на ніжках).
Перш ніж пересувати вентилятор, обов’язково вимкніть його й від’єднайте від розетки.
Цей прилад має знаходитись на відстані більше 50 см від будь-яких об’єктів (стін, фіранок, аерозолів тощо). Пам’ятайте, що пропонуються горизонтальні й вертикальні моделі приладу, більшість з яких дозволяє регулювання, тож обирайте вентилятор з урахуванням вільного місця й оздоблення інтер’єру.
Так, систему спроектовано для використання будь-яких інсектицидних пластин.
Перед виконанням будь-яких робіт з обслуговування обов’язково від’єднайте вентилятор від розетки. Очистити прилад можна ледь вологим шматком тканини. Не допускайте потрапляння води всередину приладу. Очистьте передню решітку за допомогою пилососа. У жодному разі не використовуйте абразивні засоби для чищення, що здатні пошкодити поверхні приладу.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Якщо цю функцію ввімкнено, вентилятор починає автоматично повертатися зліва направо, а потім справа наліво, рівномірно розподіляючи потік повітря в кімнаті. Якщо потрібно, щоб потік повітря був спрямований в одне місце, слід вимкнути цю функцію.
Ця система використовує рух повітря, що створюється вентилятором, щоб розповсюджувати засіб від комарів.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.