ROWENTA INTENSIUM

INTENSIUM
Надійний дизайн та широкий радіус обігріву

Насолоджуйтесь комфортом завдяки широкому радіусу обігріву кімнат до 25 м2 завдяки масляному обігрівачу Intensium від Rowenta. Можливість регулювання потужності обігріву до 2000 Вт  (три налаштування із регульованим термостатом) гарантують швидкий обігрів без зайвго шуму.  Подвійна система захисту позбавить вас зайвих турбот про безпеку.

Номер для довідки : BU2620F0

* у недавно збудованих, ізольованих приміщеннях, відповідно до стандарту RT2012

Перевагитовару

Обігрівач Intensium від Rowenta: надійний дизайн та широкий радіус обігріву

Обігрівач Intensium від Rowenta подбає про теплу атмосферу затишку у вашій кімнаті завдяки поєднанню конвекційного нагрівання та теплового випромінювання. Дев'ять секцій забезпечують широкий радіус обігріву приміщень до 25 м2 * в абсолютній тиші - ніщо не завадить вам спокійно спати, навчатися або дивитися телевізор. Три налаштування потужності до 2000 Вт забезпечують швидке нагрівання, а регульований термостат дозволяє легко адаптувати температуру до власних потреб. Подвійна система захисту гарантує безпеку при падінні або перегріванні приладу. Завдяки практичній вбудованій ручці та коліщаткам, що обертаються на 360 градусів, обігрівач зручно транспортувати та розміщувати. Також прилад оснащений зручним відділенням для зберігання шнура, що дозволяє легко зберігати обігрівач, коли той не використовується.

Технічні характеристики / порівняння

ТИП ПРИЛАДУ
Тип Маслонагрівач  
Кольори Світло сірий  
Висота 0,64  m
Технічні характеристики
Frequency of use Occasional  
Room coverage 20-25 m2  
Напруга 220-240   
Частота обертання 50-60  Hz
Робочі характеристики
Потужність 2000  
Площа обігріву (м2) 20-25  
Безпека
Автоматичне вимкнення    
Індикатор ввімкнення    
Ступінь захисту оболонки 20  
Простота і легкість використання
Довжина шнура живлення 1,8  m
Настінне кріплення НІ  
Термостат Механічний  
Ручка    
Дисплей ВІДСУТНІЙ  
Відсік для зберігання шнура    
Безшумність
Максимальний рівень шуму 35  dB(A)

Документація

Запитання та відповіді

У разі перегрівання активується сигнал тривоги, вмикається світловий сигнал і нагрівальний елемент відключається від електроживлення. Пристрій увімкнеться відразу, як охолоне й повернеться до нормального стану.
Щоб захистити труби взимку, наприклад якщо термостат не розташовано в положенні запобігання замерзанню, а температура в приміщенні становить 5 °С, пристрій увімкнеться автоматично. У цьому положенні підтримуватиметься кімнатна температура близько 7 °C (за умови, що потужність приладу відповідає розмірам приміщення).
Перш ніж намотувати шнур, зачекайте, поки прилад охолоне. Коли ви не використовуєте прилад, зберігайте його в сухому місці.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Установіть усі перемикачі у вимкнене положення й вийміть вилку з розетки.
Ні, споживання електроенергії залежить виключно від потужності обігрівача.
Співвідношення рівня потужності й площі обігріву залежить від бажаної температури, зовнішньої температури й ступеня ізоляції будинку. Середнє співвідношення становить 100 Вт/м².
Двигун вентиляторного обігрівача працює без нагрівального елемента.
Ні. Потрібно дотримуватися правил безпеки, що стосуються використання обігрівачів у ванній кімнаті. Слід перевірити, чи призначено прилад для використання в будь-якій кімнаті будинку, зокрема в таких кімнатах, де є ризик розбризкування води: на кухні, у ванній тощо. Див. обмеження з використання в посібнику.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.