ROWENTA INTENSIUM

INTENSIUM
Надійний дизайн та широкий радіус обігріву

Насолоджуйтесь комфортом завдяки широкому радіусу обігріву кімнат до 25 м2 завдяки масляному обігрівачу Intensium від Rowenta. Можливість регулювання потужності обігріву до 2000 Вт  (три налаштування із регульованим термостатом) гарантують швидкий обігрів без зайвго шуму.  Подвійна система захисту позбавить вас зайвих турбот про безпеку.

Номер для довідки : BU2620F0

* у недавно збудованих, ізольованих приміщеннях, відповідно до стандарту RT2012

Перевагитовару

Обігрівач Intensium від Rowenta: надійний дизайн та широкий радіус обігріву

Потужний, безпечний і стильний електричний обігрівач — найкраще рішення, якщо потрібно підтримати оптимальну температуру в квартирі, приватному будинку чи на дачі.  Тиха, економічна, мобільна модель Rowenta BU2620F0 здатна обігріти приміщення площею 20–25 кв. м. Характеристики та переваги: Масляний обігрівач Rowenta BU2620F0 добре зарекомендував себе як додаткове джерело обігріву у морозні зимові дні. Його також можна використовувати як основне джерело тепла, коли центральне опалення ще не підключили. Принцип роботи масляного приладу такий: при включенні нагрівається вбудований електричний нагрівач (тен), який передає тепло мінеральній оливі. Внаслідок цього прогрівається корпус обігрівача, і далі завдяки конвекції нагріте повітря рівномірно розподіляється по кімнаті. Керування приладом механічне, усі дії, зокрема вибір бажаної температури, здійснюються за допомогою двох ручок. Опція автовідключення забезпечує максимальний рівень безпеки. Завдяки елегантному вигляду обігрівач гармонійно впишеться в будь-який інтер'єр. За необхідності його можна легко перемістити до іншого приміщення. Як купити? Обігрівач масляний та іншу техніку Rowenta можна замовити у наших торгових партнерів в Україні, які представлені на сайті. У каталогах яких представлені детальні описи, ціна то фото приладів. Якість товарів підтверджена виробничими гарантіями, тому завжди перевіряйте наявність талона.  

Технічні характеристики / порівняння

ТИП ПРИЛАДУ
Тип Маслонагрівач  
Кольори Світло сірий  
Висота 0,64  m
Технічні характеристики
Occasional  
20-25 m2  
Напруга 220-240   
Частота обертання 50-60  Hz
Робочі характеристики
Потужність 2000  
Площа обігріву (м2) 20-25  
Безпека
Автоматичне вимкнення    
Індикатор ввімкнення    
Ступінь захисту оболонки 20  
Простота і легкість використання
Довжина шнура живлення 1,8  m
Настінне кріплення НІ  
Термостат Механічний  
Ручка    
Дисплей ВІДСУТНІЙ  
Відсік для зберігання шнура    
Безшумність
Максимальний рівень шуму 35  dB(A)
Legal notices
Regulation (EU) 2015/1188 : Ecodesign Regulation This product is only suitable for well insulated spaces or occasional use.  

Документація

Запитання та відповіді

У разі перегрівання активується сигнал тривоги, вмикається світловий сигнал і нагрівальний елемент відключається від електроживлення. Пристрій увімкнеться відразу, як охолоне й повернеться до нормального стану.
Щоб захистити труби взимку, наприклад якщо термостат не розташовано в положенні запобігання замерзанню, а температура в приміщенні становить 5 °С, пристрій увімкнеться автоматично. У цьому положенні підтримуватиметься кімнатна температура близько 7 °C (за умови, що потужність приладу відповідає розмірам приміщення).
Перш ніж намотувати шнур, зачекайте, поки прилад охолоне. Коли ви не використовуєте прилад, зберігайте його в сухому місці.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Установіть усі перемикачі у вимкнене положення й вийміть вилку з розетки.
Ні, споживання електроенергії залежить виключно від потужності обігрівача.
Співвідношення рівня потужності й площі обігріву залежить від бажаної температури, зовнішньої температури й ступеня ізоляції будинку. Середнє співвідношення становить 100 Вт/м².
Двигун вентиляторного обігрівача працює без нагрівального елемента.
Ні. Потрібно дотримуватися правил безпеки, що стосуються використання обігрівачів у ванній кімнаті. Слід перевірити, чи призначено прилад для використання в будь-якій кімнаті будинку, зокрема в таких кімнатах, де є ризик розбризкування води: на кухні, у ванній тощо. Див. обмеження з використання в посібнику.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.