ROWENTA INTENSE COMFORT HOT

INTENSE COMFORT HOT
Швидкий та безпечний обігрів

Керамічний обігрівач Intense Comfort Hot забезпечує швидкий та потужний, проте безпечний обігрів для оптимального комфорту. Завдяки технології Smart він автоматично досягає і підтримує бажану температуру у приміщенні, а EКO-режим допомагає заощадити енергію. Найтихіший обігрівач Rowenta * має вишуканий дизайн та оснащений практичними функціями.

*серед керамічних обігрівачів Rowenta на мінімальних налаштуваннях

Номер для довідки : SO9420F0

Fast, gentle heating

Перевагитовару

Керамічний обігрівач вежового типу Intense Comfort Hot :  швидкий та безпечний обігрів

Обігрівач Intense Comfort Hot гарантує швидкий та безпечний обігрів - для теплих вечорів у родинному колі навіть лютої зимової пори. Більше жодних набридливих клацань вимикача: завдяки технології Smart обігрівач Intense Comfort Hot автоматично налаштовує рівень потужності, швидко досягаючи та підтримуючи бажану температуру у кімнаті. Три режими забезпечують швидке та потужне нагрівання, а керамічний елемент робить гаряче повітря більш приємним і безпечним . Найтихіший обігрівач Rowenta * - 42 дБ (A) при мінімальному рівні потужності. ЕКО-режим дозволяє заощадити до 50% енергії **. Обертання на 90 градусів для кращого поширення теплого повітря і пульт дистанційного керування з вбудованим відсіком для зберігання довершують ряд практичних та зручних характеристик. Електричний таймер і функція відкладеного старту дозволяють програмувати ввімкнення приладу до 24 годин. Функціональний прилад з елегантному дизайні! *серед керамічних обігрівачів Rowenta на мінімальних налаштуваннях ** порівняно з роботою на максимальній потужності /максимальній температурі

Технічні характеристики / порівняння

ТИП ПРИЛАДУ
Тип Керамічний вентилятор  
Кольори Чорний  
Варіанти обробки Матове  
Висота 0.8  m
Технічні характеристики
Frequency of use Regular  
Room coverage 35-40 m2  
Timer / Auto-off    
Delayer start    
Еко-режим    
Напруга 220-240   
Частота обертання 50  Hz
Робочі характеристики
Потужність 2400  
Поворот    
Площа обігріву (м2) 35-40  
Безпека
Автоматичне вимкнення    
Індикатор ввімкнення    
Ступінь захисту оболонки 20  
Простота і легкість використання
Довжина шнура живлення 1.85  m
Настінне кріплення НІ  
Термостат Електронний  
Ручка    
Пульт дистанційного керування    
Кріплення для зберігання пульта дистанційного керування    
Дисплей Світлодіодний  
Електронний тип управління
Таймер    
Незамерзаючий    
Безшумність
Мінімальний рівень шуму 42  dB(A)

Документація

Запитання та відповіді

У разі перегрівання активується сигнал тривоги, вмикається світловий сигнал і нагрівальний елемент відключається від електроживлення. Пристрій увімкнеться відразу, як охолоне й повернеться до нормального стану.
Щоб захистити труби взимку, наприклад якщо термостат не розташовано в положенні запобігання замерзанню, а температура в приміщенні становить 5 °С, пристрій увімкнеться автоматично. У цьому положенні підтримуватиметься кімнатна температура близько 7 °C (за умови, що потужність приладу відповідає розмірам приміщення).
Перш ніж намотувати шнур, зачекайте, поки прилад охолоне. Коли ви не використовуєте прилад, зберігайте його в сухому місці.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Установіть усі перемикачі у вимкнене положення й вийміть вилку з розетки.
Ні, споживання електроенергії залежить виключно від потужності обігрівача.
Співвідношення рівня потужності й площі обігріву залежить від бажаної температури, зовнішньої температури й ступеня ізоляції будинку. Середнє співвідношення становить 100 Вт/м².
Двигун вентиляторного обігрівача працює без нагрівального елемента.
Ні. Потрібно дотримуватися правил безпеки, що стосуються використання обігрівачів у ванній кімнаті. Слід перевірити, чи призначено прилад для використання в будь-якій кімнаті будинку, зокрема в таких кімнатах, де є ризик розбризкування води: на кухні, у ванній тощо. Див. обмеження з використання в посібнику.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.