ROWENTA INTENSE COMFORT HOT

INTENSE COMFORT HOT
Швидкий та безпечний обігрів

Керамічний обігрівач Intense Comfort Hot забезпечує швидкий та потужний, проте безпечний обігрів для оптимального комфорту. Завдяки технології Smart він автоматично досягає і підтримує бажану температуру у приміщенні, а EКO-режим допомагає заощадити енергію. Найтихіший обігрівач Rowenta * має вишуканий дизайн та оснащений практичними функціями.

*серед керамічних обігрівачів Rowenta на мінімальних налаштуваннях

Номер для довідки : SO9420F0

Fast, gentle heating

Перевагитовару

Керамічний обігрівач вежового типу Intense Comfort Hot :  швидкий та безпечний обігрів

Швидке нагрівання, економне енергоспоживання, тихий звук — так працює підлоговий керамічний обігрівач Rowenta. Завдяки компактним розмірам та стильному зовнішньому вигляду прилад добре підходить до інтер'єру будь-якої сучасної квартири чи будинку. При цьому обігрівач Rowenta SO9420F0 вирізняється високою потужністю — її достатньо для обігріву приміщень площею до 40 кв. м. Характеристики та переваги: Ви можете використовувати обігрівач електричний як основне або резервне джерело тепла. Тепловентилятор може стати найкращим рішенням там, де немає центрального опалення, наприклад, на дачі. Як і в інших конвекційних моделях, принцип роботи Rowenta SO9420F0 ґрунтується на природній циркуляції повітря. Прилади цього типу створюють спрямований потік нагрітого повітря та поступово нагрівають усе приміщення. Керамічний обігрівач має низку переваг порівняно з традиційними аналогами: висока енергоефективність, універсальність, конкурентна ціна, безпечність, просте керування та обслуговування. Технологія smart та електронний таймер дають змогу програмувати прилад, а дистанційний пульт — легко здійснювати вибір потрібної температури та режиму роботи. Як купити? Висока якість техніки Rowenta підтверджується гарантійними сертифікатами. Щоб придбати оригінальні товари бренду, звертайтесь до торгових точок наших офіційних партнерів в Україні, які вказані на сайті.

Технічні характеристики / порівняння

ТИП ПРИЛАДУ
Тип Керамічний вентилятор  
Кольори Чорний  
Варіанти обробки Матове  
Висота 0.8  m
Технічні характеристики
Regular  
35-40 m2  
Timer / Auto-off    
   
Еко-режим    
Напруга 220-240   
Частота обертання 50  Hz
Робочі характеристики
Потужність 2400  
Поворот    
Площа обігріву (м2) 35-40  
Безпека
Автоматичне вимкнення    
Індикатор ввімкнення    
Ступінь захисту оболонки 20  
Простота і легкість використання
Довжина шнура живлення 1.85  m
Настінне кріплення НІ  
Термостат Електронний  
Ручка    
Пульт дистанційного керування    
Кріплення для зберігання пульта дистанційного керування    
Дисплей Світлодіодний  
Електронний тип управління
Таймер    
Незамерзаючий    
Безшумність
Мінімальний рівень шуму 42  dB(A)
Legal notices
Regulation (EU) 2015/1188 : Ecodesign Regulation This product is only suitable for well insulated spaces or occasional use.  

Документація

Запитання та відповіді

У разі перегрівання активується сигнал тривоги, вмикається світловий сигнал і нагрівальний елемент відключається від електроживлення. Пристрій увімкнеться відразу, як охолоне й повернеться до нормального стану.
Щоб захистити труби взимку, наприклад якщо термостат не розташовано в положенні запобігання замерзанню, а температура в приміщенні становить 5 °С, пристрій увімкнеться автоматично. У цьому положенні підтримуватиметься кімнатна температура близько 7 °C (за умови, що потужність приладу відповідає розмірам приміщення).
Перш ніж намотувати шнур, зачекайте, поки прилад охолоне. Коли ви не використовуєте прилад, зберігайте його в сухому місці.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Установіть усі перемикачі у вимкнене положення й вийміть вилку з розетки.
Ні, споживання електроенергії залежить виключно від потужності обігрівача.
Співвідношення рівня потужності й площі обігріву залежить від бажаної температури, зовнішньої температури й ступеня ізоляції будинку. Середнє співвідношення становить 100 Вт/м².
Двигун вентиляторного обігрівача працює без нагрівального елемента.
Ні. Потрібно дотримуватися правил безпеки, що стосуються використання обігрівачів у ванній кімнаті. Слід перевірити, чи призначено прилад для використання в будь-якій кімнаті будинку, зокрема в таких кімнатах, де є ризик розбризкування води: на кухні, у ванній тощо. Див. обмеження з використання в посібнику.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.