ROWENTA INSTANT COMFORT AQUA SO6510F2

INSTANT COMFORT AQUA SO6510F2
ПОТУЖНИЙ ТА БЕЗПЕЧНИЙ, НАВІТЬ У ВАННІЙ КІМНАТІ

Миттєвий комфорт Aqua зігріває будь-який простір будинку безпечно та потужно. Миттєво зробіть ванну кімнату затишнішою до і після душу з безтурботним використанням, завдяки прозорій кришці панелі управління та спеціальному стандарту безпеки вологоізоляції (IP21).

Номер для довідки : SO6510F2

БЕЗПЕЧНЕ ТА ТИХЕ НАГРІВАННЯ

Перевагитовару

Технічні характеристики / порівняння

ТИП ПРИЛАДУ
Тип Класичний вентилятор  
Кольори LIGHT GREY  
Висота 0.32  m
Технічні характеристики
Regular  
35-40 m2  
Еко-режим    
Напруга 220-230  V
Частота обертання 50  Hz
Робочі характеристики
Потужність 2400  W
Кулер    
Площа обігріву (м2) 25  
Безпека
Автоматичне вимкнення    
Індикатор ввімкнення    
Кришка панелі управління    
Ступінь захисту оболонки 21 - використання у ванній кімнаті  
Простота і легкість використання
Довжина шнура живлення 1.7  m
Термостат Механічний  
Ручка    
Дисплей ВІДСУТНІЙ  
Електронний тип управління
Незамерзаючий    
Legal notices
Regulation (EU) 2015/1188 : Ecodesign Regulation This product is only suitable for well insulated spaces or occasional use.  

Документація

Запитання та відповіді

У разі перегрівання активується сигнал тривоги, вмикається світловий сигнал і нагрівальний елемент відключається від електроживлення. Пристрій увімкнеться відразу, як охолоне й повернеться до нормального стану.
Щоб захистити труби взимку, наприклад якщо термостат не розташовано в положенні запобігання замерзанню, а температура в приміщенні становить 5 °С, пристрій увімкнеться автоматично. У цьому положенні підтримуватиметься кімнатна температура близько 7 °C (за умови, що потужність приладу відповідає розмірам приміщення).
Перш ніж намотувати шнур, зачекайте, поки прилад охолоне. Коли ви не використовуєте прилад, зберігайте його в сухому місці.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Установіть усі перемикачі у вимкнене положення й вийміть вилку з розетки.
Ні, споживання електроенергії залежить виключно від потужності обігрівача.
Співвідношення рівня потужності й площі обігріву залежить від бажаної температури, зовнішньої температури й ступеня ізоляції будинку. Середнє співвідношення становить 100 Вт/м².
Двигун вентиляторного обігрівача працює без нагрівального елемента.
Ні. Потрібно дотримуватися правил безпеки, що стосуються використання обігрівачів у ванній кімнаті. Слід перевірити, чи призначено прилад для використання в будь-якій кімнаті будинку, зокрема в таких кімнатах, де є ризик розбризкування води: на кухні, у ванній тощо. Див. обмеження з використання в посібнику.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.