ROWENTA Sport Collection TN1409F0

Sport Collection TN1409F0
Завжди швидка і стильна стрижка

Відкрийте для себе ідеальне рішення для чіткої стрижки будь-коли та будь-де: машинка для стрижки Sport Collection від Rowenta. Ця високопродуктивна машинка для стрижки оснащена високоякісними лезами з нержавіючої сталі, які витримали випробування часом, із технологією самозагострення для тривалої ефективності день за днем. Дві регульовані насадки пропонують 20 різних довжин стрижки для нескінченної універсальності з налаштуванням точності 1,5 мм, щоб персоналізувати ваш образ відповідно до вашого настрою — і багато іншого.

Номер для довідки : TN1409F0

Перевагитовару

Простий шлях до ідеальної стрижки з довговічною машинкою для стрижки

Зробіть ідеальну стрижку без зусиль за допомогою високоякісної машинки для стрижки Sport Collection. Його леза з нержавіючої сталі, що самозагострюються, створені для довговічності, для нескінченної продуктивності та точного, стильного підстригання. Відкрийте для себе надзвичайну точність завдяки 2 регульованим насадкам і діапазону довжин стрижки від 1 мм* до 30 мм, налаштування точності 1,5 мм, що забезпечує точні результати, і різноманітні покращені функції, щоб виглядати якнайкраще щодня.

Технічні характеристики / порівняння

Параметри стрижки
Тип мотора Мотор постійного струму  
Точність
Індикатор довжини стрижки Направляючі, гребінь  
1,5 mm  
Зони Для волосся голови  
Використання типи зачісок
Лезо для волосся    
Напрямні для стрижки (різновид) Регульований  
40 min  
Standard (NiMH)  
Men  
Живлення Бездротове + дротове функціонування  
Тип акумулятора Нікель-метал-гідридний  
Зручність використання
Голівка для гоління, що знімається    
Очищення Голівка, що миється  
Набір для чищення Масло + щіточка для чистки  
Індикатор зарядки Світловий дисплей  
Зберігання Чохол  
Особливості
Voltage 100-240  V
   
Тип розетки Євро  

Документація

Запитання та відповіді

Ні. Ми радимо не стригтися самостійно — як із міркувань безпеки, так і для отримання кращих результатів.
Ні. Машинка не може заряджатися й одночасно працювати.
Ми радимо стригти цією машинкою чисте, але при цьому сухе волосся.
Перед першим використанням прилад треба заряджати впродовж 14 годин. Протягом 3 наступних разів використання машинки треба дати їй повністю розрядитися. Після цього рекомендований час заряджання становить 8 годин. Якщо світиться червоний індикатор заряджання, ваш прилад заряджається.
Щоб забезпечити високі робочі якості машинки, важливо змащувати леза після кожних 2-3 разів використання. Використовуйте для цього мастило, що постачається разом із машинкою, або високоякісне мастило, що не містить кислоти (наприклад, мастило для швейних машин). Нанесіть одну краплю мастила на кожний кінець леза, потім дозвольте машинці попрацювати кілька хвилин і витріть залишки мастила шматком тканини.
Наші машинки не вимагають частого очищення (за умови, що вони не використовуються для стриження різних людей). Очищайте леза після кожного використання за допомогою маленької щіточки. Тією ж маленькою щіткою можна вичищати волоски з гребінця.
Ні. В моделях, що перезаряджаються, слід використовувати тільки NiCd або NiMH акумулятори. Не вставляйте звичайні батарейки, оскільки вони можуть розплавитися.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Прилад класу I має бути заземлений (і має лише один шар ізоляції). Прилад класу II необов’язково заземляти, оскільки він має два окремі й незалежні шари ізоляції.
Ні. Наші машинки призначені тільки для стриження волосся. Інші варіанти використання можуть призвести до погіршення якості роботи приладу або травми.
Якщо в машинці встановлений акумулятор, що перезаряджається, його повного заряду вистачає на 40 хвилин роботи.
Коліщатко мікроналаштування допомагає точно відрегулювати довжину, забезпечуючи бездоганно акуратну стрижку волосся і бороди.
Можливі налаштування:
Положення 1 = 0,8 мм
Положення 2 = 1,1 мм
Положення 3 = 1,4 мм
Положення 4 = 1,7 мм
Положення 5 = 2,0 мм
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.