ROWENTA Sport Collection, Forever Sharp 3-in-1 TN6011F0

Sport Collection, Forever Sharp 3-in-1 TN6011F0
Підстригайте, підрівнюйте та голіть

З тримером для бороди Forever Sharp Sport Collection насолоджуйтеся універсальним рішенням 3-в-1 для підстригання, підрівнювання та гоління*, щоб отримати ідеальну бороду. Його леза зі 100% нержавіючої сталі, що самозагострюються, створені для довговічності та надійного використання день у день. Водонепроникний бездротовий дизайн забезпечує додаткову зручність, що робить його ідеальним для використання під душем. Усе це з достатньою кількістю заряду: до 120 хвилин** роботи та світлодіодним індикатором, який показує стан батареї — для стрижки без стресу та повного спокою. Цей продукт також оснащено лезами, які прослужать 15 років.***

*Голить не так ретельно, як традиційна бритва, тому ваша шкіра завжди почувається комфортно  **На основі 15-хвилинного сеансу підстригання ***Внутрішнє випробування на міцність леза згідно з протоколом Groupe SEB на 30 продуктах, 2020 р.

Номер для довідки : TN6011F0

*На основі 5-хвилинного сеансу стрижки 3 рази на тиждень

Перевагитовару

Тример для бороди, який підстригає, підрівнює та голить* з ідеальним комфортом

Подбайте про те, щоб ваша борода виглядала стильно день за днем, за допомогою Forever Sharp Sport Collection — універсального, водонепроникного тримера для бороди 3-в-1, який підстригає, підрівнює та голить* для створення стильного індивідуального вигляду. Отримайте раз і назавжди відповідь на питання, як зробити бороду ідеальною! Самозаточувальні леза тримера зі 100% нержавіючої сталі ніколи не потребують заміни**, що забезпечує виняткову ефективність і точний зріз за один рух. Крім того, він пропонує неперевершену автономність для сеансів без стресу, і містить усі необхідні аксесуари у комплекті.

Технічні характеристики / порівняння

Точність
Індикатор довжини стрижки Направляючі, гребінь  
Зони Для бороди  
Використання типи зачісок
Насадка для бороди    
Тип направляючих для бороди Кріплення, фіксатор  
Опція триденної неголеності (щетини)    
3 day beard  
120 min  
Powerful and long-lasting (Li-Ion)  
Men  
Батарея, що швидко заряджається    
Живлення Бездротове функціонування  
Тип акумулятора Літій-іонний  
Зручність використання
Голівка для гоління, що знімається    
Очищення Дозволено мити без обмежень  
Набір для чищення Масло + щіточка для чистки  
Індикатор зарядки Світловий дисплей  
Зберігання Чохол  
Особливості
Voltage 100-240  V
   
   
Технологія Wet&Dry    

Документація

Запитання та відповіді

Ні. Ми радимо не стригтися самостійно — як із міркувань безпеки, так і для отримання кращих результатів.
Ні. Машинка не може заряджатися й одночасно працювати.
Ми радимо стригти цією машинкою чисте, але при цьому сухе волосся.
Перед першим використанням прилад треба заряджати впродовж 14 годин. Протягом 3 наступних разів використання машинки треба дати їй повністю розрядитися. Після цього рекомендований час заряджання становить 8 годин. Якщо світиться червоний індикатор заряджання, ваш прилад заряджається.
Щоб забезпечити високі робочі якості машинки, важливо змащувати леза після кожних 2-3 разів використання. Використовуйте для цього мастило, що постачається разом із машинкою, або високоякісне мастило, що не містить кислоти (наприклад, мастило для швейних машин). Нанесіть одну краплю мастила на кожний кінець леза, потім дозвольте машинці попрацювати кілька хвилин і витріть залишки мастила шматком тканини.
Наші машинки не вимагають частого очищення (за умови, що вони не використовуються для стриження різних людей). Очищайте леза після кожного використання за допомогою маленької щіточки. Тією ж маленькою щіткою можна вичищати волоски з гребінця.
Ні. В моделях, що перезаряджаються, слід використовувати тільки NiCd або NiMH акумулятори. Не вставляйте звичайні батарейки, оскільки вони можуть розплавитися.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Прилад класу I має бути заземлений (і має лише один шар ізоляції). Прилад класу II необов’язково заземляти, оскільки він має два окремі й незалежні шари ізоляції.
Ні. Наші машинки призначені тільки для стриження волосся. Інші варіанти використання можуть призвести до погіршення якості роботи приладу або травми.
Якщо в машинці встановлений акумулятор, що перезаряджається, його повного заряду вистачає на 40 хвилин роботи.
Коліщатко мікроналаштування допомагає точно відрегулювати довжину, забезпечуючи бездоганно акуратну стрижку волосся і бороди.
Можливі налаштування:
Положення 1 = 0,8 мм
Положення 2 = 1,1 мм
Положення 3 = 1,4 мм
Положення 4 = 1,7 мм
Положення 5 = 2,0 мм
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.