FORMULA ONE BY ROWENTA Formula 1® Hair Clipper by Rowenta TN524MF0

Formula 1® Hair Clipper by Rowenta TN524MF0
Неперевершена ефективність для максимальної продуктивності

Машинка для стрижки волосся Formula 1® від Rowenta поєднує в собі ідеальну стрижку та довговічну продуктивність для досягнення чудових результатів. Пропонуючи широкий діапазон високоточних налаштувань, а також спеціальний гребінець для волосся на обличчі, вона забезпечує точне, індивідуальне стриження волосся та бороди. Залишайтеся виглядати гладким і чітким у будь-який час і в будь-якому місці завдяки довговічній автономності, яка ніколи не сповільнює роботу, та високоточній деталізації.

Номер для довідки : TN524MF0

Перевагитовару

Машинка для стрижки волосся Formula 1® від Rowenta: Ідеальна швидкісна стрижка

Насолоджуйтесь швидкістю ідеальної стрижки за допомогою машинки для стрижки волосся Formula 1® від Rowenta. Її високоякісні леза з нержавіючої сталі мають спеціальне чорне титанове покриття Formula 1® для стійкої чіткості та рівного зрізу за один рух навіть на дуже густому волоссі завдяки функції турбо. Завдяки 29 варіантам довжини волосся від 0,5 мм до 30 мм, а також точності налаштування 1 мм результати персоналізуються до деталей. Ідеально підходить для стрижки бороди та волосся  завдяки спеціальному гребінцю для бороди з точним налаштуванням 0,5 мм, цей тример для чоловіків оснащений ультрадовговічною літій-іонною батареєю. Це означає до 120 хвилин неперевершеної автономності разом із функцією швидкої зарядки, яка утримує вас від будь-якого гальмування. Його інтелектуальний індикатор автономності забезпечує повний спокій, а його опція як для дротового, так і для бездротового використання забезпечує додаткову зручність. Завдяки компактному, сучасному дизайну разом з лезами що можна мити, для ідеальної гігієнічності, ця електрична машинка для стрижки волосся поставляється з практичною сумкою для зручного зберігання та транспортування всюди, де швидкість життя досягає швидкості.

Технічні характеристики / порівняння

Параметри стрижки
Турбо-режим    
Точність
Індикатор довжини стрижки Регулююче коліщатко  
Precision setting 1 mm  
Зони Для волосся голови і бороди  
Використання типи зачісок
Лезо для волосся    
Напрямні для стрижки (різновид) Регульований  
Тип направляючих для бороди Регульований  
Опція триденної неголеності (щетини)    
Beard type 3 day beard  
Autonomy level 120 min  
Battery type Powerful and long-lasting (Li-Ion)  
Gender Men  
Cutting length positions 0,5 to 30 mm  
Батарея, що швидко заряджається    
Живлення Бездротове + дротове функціонування  
Тип акумулятора Літій-іонний  
Зручність використання
Голівка для гоління, що знімається    
Очищення Голівка, що миється  
Набір для чищення Масло + щіточка для чистки  
Індикатор зарядки LCD дисплей  
Зберігання Дамська сумочка  
Особливості
Напруга 100-240  V
Beard    
Hair    
Quick charge    
Turbo option    
Additional beard comb    
Тип розетки Євро  
Режим "Турбо"    

Документація

Запитання та відповіді

Ні. Ми радимо не стригтися самостійно — як із міркувань безпеки, так і для отримання кращих результатів.
Ні. Машинка не може заряджатися й одночасно працювати.
Ми радимо стригти цією машинкою чисте, але при цьому сухе волосся.
Перед першим використанням прилад треба заряджати впродовж 14 годин. Протягом 3 наступних разів використання машинки треба дати їй повністю розрядитися. Після цього рекомендований час заряджання становить 8 годин. Якщо світиться червоний індикатор заряджання, ваш прилад заряджається.
Після кожного використання треба очистити леза за допомогою спеціальної щітки для чищення, що входить у комплект. За потреби можна скористатися ледь вологим шматком тканини. Для більш ретельного чищення лез у деяких моделях можна повністю знімати леза з машинки.
Щоб забезпечити високі робочі якості машинки, важливо змащувати леза після кожних 2-3 разів використання. Використовуйте для цього мастило, що постачається разом із машинкою, або високоякісне мастило, що не містить кислоти (наприклад, мастило для швейних машин). Нанесіть одну краплю мастила на кожний кінець леза, потім дозвольте машинці попрацювати кілька хвилин і витріть залишки мастила шматком тканини.
Наші машинки не вимагають частого очищення (за умови, що вони не використовуються для стриження різних людей). Очищайте леза після кожного використання за допомогою маленької щіточки. Тією ж маленькою щіткою можна вичищати волоски з гребінця.
Ні. В моделях, що перезаряджаються, слід використовувати тільки NiCd або NiMH акумулятори. Не вставляйте звичайні батарейки, оскільки вони можуть розплавитися.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Прилад класу I має бути заземлений (і має лише один шар ізоляції). Прилад класу II необов’язково заземляти, оскільки він має два окремі й незалежні шари ізоляції.
Ні. Наші машинки призначені тільки для стриження волосся. Інші варіанти використання можуть призвести до погіршення якості роботи приладу або травми.
Якщо в машинці встановлений акумулятор, що перезаряджається, його повного заряду вистачає на 40 хвилин роботи.
Коліщатко мікроналаштування допомагає точно відрегулювати довжину, забезпечуючи бездоганно акуратну стрижку волосся і бороди.
Можливі налаштування:
Положення 1 = 0,8 мм
Положення 2 = 1,1 мм
Положення 3 = 1,4 мм
Положення 4 = 1,7 мм
Положення 5 = 2,0 мм
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.