FORMULA ONE BY ROWENTA Formula 1® Hair Clipper by Rowenta

Formula 1® Hair Clipper by Rowenta
Неперевершена ефективність для максимальної продуктивності

Машинка для стрижки волосся Formula 1® від Rowenta поєднує в собі ідеальну стрижку та довговічну продуктивність для досягнення чудових результатів. Пропонуючи широкий діапазон високоточних налаштувань, а також спеціальний гребінець для волосся на обличчі, вона забезпечує точне, індивідуальне стриження волосся та бороди. Залишайтеся виглядати гладким і чітким у будь-який час і в будь-якому місці завдяки довговічній автономності, яка ніколи не сповільнює роботу, та високоточній деталізації.

Номер для довідки : TN524MF0

Перевагитовару

Машинка для стрижки волосся Formula 1® від Rowenta: Ідеальна швидкісна стрижка

Потужна модель для професійної стрижки волосся будь-якої густоти. Пристрій працює у двох режимах — з живленням від мережі та акумуляторної батареї. З Rowenta TN524MF0 можна моделювати зачіски із довжиною волосся до 30 мм. Власники бороди можуть коригувати довжину від 1 мм. Прилад поставляється з насадками, міцним чохлом і щіточкою. Характеристики та переваги: На повному заряді, який займає півтори години, ця електромашинка для стрижки волосся та бороди може пропрацювати до двох годин безперервно. Відстежувати стан акумулятора дає змогу світловий індикатор на лицьовій стороні пристрою. Швидка і точна робота машинки — заслуга преміальних самозаточуючих лез з інноваційним титановим покриттям. У поєднанні з потужним мотором вони завжди дають хороший результат — акуратний зріз за один прохід без неприємного висмикування волосинок. Машинка для стрижки волосся має стильний дизайн, що нагадує спорткар. Вона не створить проблем під час догляду: крім очищення щіткою, леза за необхідності можна промити під проточною водою. Як купити? Актуальні моделі тримерів та машинок Rowenta в Україні презентують наші офіційні партнери, які представлені на сайті. Бренд пропонує гарний вибір приладів у широкому діапазоні цін. На сайтах інтернет-магазинів можна отримати детальну інформацію та порівняти пристрої за технічними параметрами. Під час доставки перевіряйте наявність гарантійного талону.

Технічні характеристики / порівняння

Параметри стрижки
Матеріал леза Stainless steel  
Покриття леза Titanium  
Швидкість мотора (оборотів в хвилину) 6500  
Налаштування швидкості 2  
Турбо-режим    
Точність
Мінімальна довжина стрижки 0.5  mm
Високоточне налаштування 1  mm
Індикатор довжини стрижки Направляючі, гребінь  
1 mm  
Зони Для волосся голови і бороди  
Використання типи зачісок
Лезо для волосся    
Розмір леза для волосся 42  mm
Напрямні для стрижки (різновид) Регульований  
Напрямні для стрижки 2  
Напрямні для стрижки - високоточна налаштування 1  mm
Діапазон регулювання довжини стрижки 0.5 to 30  mm
Позиція довжини стрижки 29  
Тип направляючих для бороди Регульований  
Опція триденної неголеності (щетини)    
Напрямні для стрижки бороди - високоточна налаштування 0.5  mm
Діапазон регулювання довжини стрижки бороди 1 to 15 mm  
Позиції довжини стрижки бороди 29  
1  
3 day beard  
120 min  
Powerful and long-lasting (Li-Ion)  
Кількість батарейок 1  
Men  
0,5 to 30 mm  
Автономний режим 120 min  
Час зарядки 1h30  h
Батарея, що швидко заряджається    
Живлення Бездротове + дротове функціонування  
Тип акумулятора Літій-іонний  
Зручність використання
Голівка для гоління, що знімається    
Очищення Голівка, що миється  
Набір для чищення Масло + щіточка для чистки  
Індикатор зарядки LCD дисплей  
Зберігання Дамська сумочка  
Особливості
Кольори Red, black, silver  
Voltage 100-240  V
   
   
   
   
   
Тип розетки Євро  

Документація

Запитання та відповіді

Ні. Ми радимо не стригтися самостійно — як із міркувань безпеки, так і для отримання кращих результатів.
Ні. Машинка не може заряджатися й одночасно працювати.
Ми радимо стригти цією машинкою чисте, але при цьому сухе волосся.
Перед першим використанням прилад треба заряджати впродовж 14 годин. Протягом 3 наступних разів використання машинки треба дати їй повністю розрядитися. Після цього рекомендований час заряджання становить 8 годин. Якщо світиться червоний індикатор заряджання, ваш прилад заряджається.
Після кожного використання треба очистити леза за допомогою спеціальної щітки для чищення, що входить у комплект. За потреби можна скористатися ледь вологим шматком тканини. Для більш ретельного чищення лез у деяких моделях можна повністю знімати леза з машинки.
Щоб забезпечити високі робочі якості машинки, важливо змащувати леза після кожних 2-3 разів використання. Використовуйте для цього мастило, що постачається разом із машинкою, або високоякісне мастило, що не містить кислоти (наприклад, мастило для швейних машин). Нанесіть одну краплю мастила на кожний кінець леза, потім дозвольте машинці попрацювати кілька хвилин і витріть залишки мастила шматком тканини.
Наші машинки не вимагають частого очищення (за умови, що вони не використовуються для стриження різних людей). Очищайте леза після кожного використання за допомогою маленької щіточки. Тією ж маленькою щіткою можна вичищати волоски з гребінця.
Ні. В моделях, що перезаряджаються, слід використовувати тільки NiCd або NiMH акумулятори. Не вставляйте звичайні батарейки, оскільки вони можуть розплавитися.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Прилад класу I має бути заземлений (і має лише один шар ізоляції). Прилад класу II необов’язково заземляти, оскільки він має два окремі й незалежні шари ізоляції.
Ні. Наші машинки призначені тільки для стриження волосся. Інші варіанти використання можуть призвести до погіршення якості роботи приладу або травми.
Якщо в машинці встановлений акумулятор, що перезаряджається, його повного заряду вистачає на 40 хвилин роботи.
Коліщатко мікроналаштування допомагає точно відрегулювати довжину, забезпечуючи бездоганно акуратну стрижку волосся і бороди.
Можливі налаштування:
Положення 1 = 0,8 мм
Положення 2 = 1,1 мм
Положення 3 = 1,4 мм
Положення 4 = 1,7 мм
Положення 5 = 2,0 мм
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.