ROWENTA Forever Sharp Comfort TN6040F4

Forever Sharp Comfort TN6040F4
Підстригайте, підрівнюйте та голіть з оптимальним комфортом

Подбайте про те, щоб ваша борода виглядала доглянутою щодня за допомогою гібридного тримера для бороди Rowenta Forever Sharp Comfort: універсального, водонепроникного інструменту 3-в-1 для підстригання, підрівнювання та гоління* як бороди, так і тіла. Самозагострювальні леза ніколи не потребують заміни, що забезпечує виняткову ефективність і точний зріз в один рух. У той же час аксесуар для комфорту шкіри забезпечує додатковий захист і зменшує ризик подразнення шкіри.** Ідеально адаптований навіть до густого волосся, його надзвичайна автономність до 2 місяців без підзарядки*** робить тример ідеальним приладом дял стильної бороди. 

Номер для довідки : TN6040F4

* Внутрішнє випробування на міцність леза згідно з протоколом Groupe SEB на 30 продуктах, 2020 рік.

Перевагитовару

Тример для бороди, який підстригає, підрівнює та голить* з максимальним комфортом

Відкрийте для себе рішення 3-в-1 для бороди з Forever Sharp Comfort. Цей універсальний тример підстригає, підрівнює та голить* для індивідуальної стилю з легкістю навіть для найгустіших борід завдяки 5 насадкам-гребінцям. Насолоджуйтесь повним комфортом! З одного боку, аксесуар для комфорту шкіри** для делікатного використання. З іншого боку, надзвичайна автономність до 2 місяців*** використання без підзарядки.

Технічні характеристики / порівняння

Точність
Індикатор довжини стрижки Направляючі, гребінь  
Зони Для бороди  
Використання типи зачісок
Напрямні для стрижки (різновид) Кріплення, фіксатор  
Насадка для бороди    
Тип направляючих для бороди Кріплення, фіксатор  
Опція триденної неголеності (щетини)    
Men  
Батарея, що швидко заряджається    
Живлення Бездротове функціонування  
Тип акумулятора Літій-іонний  
Зручність використання
Голівка для гоління, що знімається    
Очищення Дозволено мити без обмежень  
Набір для чищення Масло + щіточка для чистки  
Індикатор зарядки Світловий дисплей  
Зберігання Чохол  
Особливості
Voltage 100-240  V
   
   
Технологія Wet&Dry    
Тип розетки Євро  

Документація

Запитання та відповіді

Ні. Ми радимо не стригтися самостійно — як із міркувань безпеки, так і для отримання кращих результатів.
Ні. Машинка не може заряджатися й одночасно працювати.
Ми радимо стригти цією машинкою чисте, але при цьому сухе волосся.
Перед першим використанням прилад треба заряджати впродовж 14 годин. Протягом 3 наступних разів використання машинки треба дати їй повністю розрядитися. Після цього рекомендований час заряджання становить 8 годин. Якщо світиться червоний індикатор заряджання, ваш прилад заряджається.
Щоб забезпечити високі робочі якості машинки, важливо змащувати леза після кожних 2-3 разів використання. Використовуйте для цього мастило, що постачається разом із машинкою, або високоякісне мастило, що не містить кислоти (наприклад, мастило для швейних машин). Нанесіть одну краплю мастила на кожний кінець леза, потім дозвольте машинці попрацювати кілька хвилин і витріть залишки мастила шматком тканини.
Наші машинки не вимагають частого очищення (за умови, що вони не використовуються для стриження різних людей). Очищайте леза після кожного використання за допомогою маленької щіточки. Тією ж маленькою щіткою можна вичищати волоски з гребінця.
Ні. В моделях, що перезаряджаються, слід використовувати тільки NiCd або NiMH акумулятори. Не вставляйте звичайні батарейки, оскільки вони можуть розплавитися.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Прилад класу I має бути заземлений (і має лише один шар ізоляції). Прилад класу II необов’язково заземляти, оскільки він має два окремі й незалежні шари ізоляції.
Ні. Наші машинки призначені тільки для стриження волосся. Інші варіанти використання можуть призвести до погіршення якості роботи приладу або травми.
Якщо в машинці встановлений акумулятор, що перезаряджається, його повного заряду вистачає на 40 хвилин роботи.
Коліщатко мікроналаштування допомагає точно відрегулювати довжину, забезпечуючи бездоганно акуратну стрижку волосся і бороди.
Можливі налаштування:
Положення 1 = 0,8 мм
Положення 2 = 1,1 мм
Положення 3 = 1,4 мм
Положення 4 = 1,7 мм
Положення 5 = 2,0 мм
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.