ROWENTA DRIVER - EASY TN1603F0

DRIVER - EASY TN1603F0
Надефективна стрижка із безперервною потужністю

Насолоджуйтесь простою та ефективною стрижкою за допомогою машинки для стрижки волосся Driver для чоловіків. Ця високоякісна електрична машинка для стрижки поєднує в собі довговічний і надійний двигун із чудовою продуктивністю стрижки, а функція роботи від мережі забезпечує стрижку без стресу.

Номер для довідки : TN1603F0

Перевагитовару

Ідеальна стрижка щоразу завдяки надефективній машинці для стрижки та безперервній потужності

Відкрийте для себе ідеальний стиль із кожною стрижкою з машинкою для стрижки волосся Driver. Її 4 фіксовані гребінці та 3 мікроточні налаштування пропонують загалом 15 режимів стрижки для широкого спектру точних результатів, які ви хочете. Її потужність ніколи вас не підведе! Надійний двигун АС забезпечує постійну стабільну потужність у будь-який час, а високоякісні леза з нержавіючої сталі та технологія самозаточування обіцяють виняткову ефективність стрижки та продуктивність знову і знову.

Технічні характеристики / порівняння

Параметри стрижки
Тип мотора Мотор змінного струму  
Точність
Індикатор довжини стрижки Направляючі, гребінь  
Зони Для волосся голови  
Мікро-режим настройки довжини стрижки Перемикач лез  
Використання типи зачісок
Лезо для волосся    
Напрямні для стрижки (різновид) Кріплення, фіксатор  
Живлення Дротове функціонування  
Зручність використання
Очищення Голівка, що легко очищується  
Набір для чищення Масло + щіточка для чистки  
Особливості
Voltage 220-240  V
Тип розетки Євро  

Документація

Запитання та відповіді

Ні. Ми радимо не стригтися самостійно — як із міркувань безпеки, так і для отримання кращих результатів.
Ні. Машинка не може заряджатися й одночасно працювати.
Ми радимо стригти цією машинкою чисте, але при цьому сухе волосся.
Перед першим використанням прилад треба заряджати впродовж 14 годин. Протягом 3 наступних разів використання машинки треба дати їй повністю розрядитися. Після цього рекомендований час заряджання становить 8 годин. Якщо світиться червоний індикатор заряджання, ваш прилад заряджається.
Щоб забезпечити високі робочі якості машинки, важливо змащувати леза після кожних 2-3 разів використання. Використовуйте для цього мастило, що постачається разом із машинкою, або високоякісне мастило, що не містить кислоти (наприклад, мастило для швейних машин). Нанесіть одну краплю мастила на кожний кінець леза, потім дозвольте машинці попрацювати кілька хвилин і витріть залишки мастила шматком тканини.
Наші машинки не вимагають частого очищення (за умови, що вони не використовуються для стриження різних людей). Очищайте леза після кожного використання за допомогою маленької щіточки. Тією ж маленькою щіткою можна вичищати волоски з гребінця.
Ні. В моделях, що перезаряджаються, слід використовувати тільки NiCd або NiMH акумулятори. Не вставляйте звичайні батарейки, оскільки вони можуть розплавитися.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Прилад класу I має бути заземлений (і має лише один шар ізоляції). Прилад класу II необов’язково заземляти, оскільки він має два окремі й незалежні шари ізоляції.
Ні. Наші машинки призначені тільки для стриження волосся. Інші варіанти використання можуть призвести до погіршення якості роботи приладу або травми.
Якщо в машинці встановлений акумулятор, що перезаряджається, його повного заряду вистачає на 40 хвилин роботи.
Коліщатко мікроналаштування допомагає точно відрегулювати довжину, забезпечуючи бездоганно акуратну стрижку волосся і бороди.
Можливі налаштування:
Положення 1 = 0,8 мм
Положення 2 = 1,1 мм
Положення 3 = 1,4 мм
Положення 4 = 1,7 мм
Положення 5 = 2,0 мм
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.