ROWENTA AIRFORCE ULTIMATE TN9320

AIRFORCE ULTIMATE TN9320
ЗБИРАЄ 99% ПІДСТРИЖЕНОГО ВОЛОССЯ ДЛЯ ЧИСТОТИ ПІСЛЯ СТРИЖКИ

Rowenta AIRFORCE Ultimate - ідеальна машинка для стрижки волосся та бороди, що дозволяє з легкістю підстригти волосся. Високопродуктивна вбудована вакуумна система гарантує, що більше 99% зрізаного волосся буде зібрано до того, як воно впаде, що спрощує процес стрижки. Ця та удосконаленим профілем вентилятора, який забезпечує потужне всмоктування. Його 17 регульованих довжин стрижки, налаштування точності до 1 мм і спеціальний гребінець для бороди забезпечують персоналізовані результати.

Номер для довідки : TN9320F0

Перевагитовару

Машинка для стрижки волосся та бороди Rowenta AIRFORCE Ultimate - для бездоганних результатів стрижки

З машинкою для стрижки AIRFORCE Ultimate прибирання після стрижки залишиться в минулому. Завдяки високоефективній вбудованій вакуумній системі з потужним двигуном і спеціально розробленою турбіною більше 99% зрізаного волосся вловлюється ще до того, як воно впаде. Надгострі леза машинки для стрижки з титановим покриттям міцні та довговічні для ідеального рівномірного підстригання одним рухом. У той же час функція підключення до мережі забезпечує 100% гарантію живлення в будь-який час для стабільної роботи. Створений для вашого індивідуального стилю завдяки 17 регульованим довжинам стрижки з точністю до 1 мм. Знімна надточна насадка для стрижки ідеально підходить для завершальних штрихів підстригання, тоді як вакуумна система збирає волосся під час стрижки. В комплекті також є спеціальній гребінець для бороди, щоб легко підстригати волосся на обличчі. Завдяки знімному резервуару і фільтру, а також лезам, що миються, машинку легко чистити від волосся.

Технічні характеристики / порівняння

Параметри стрижки
Технологія лез Неймовірно гострі, технологія “Ultra-sharp“  
Тип мотора Мотор постійного струму  
Точність
Індикатор довжини стрижки Регулююче коліщатко  
1 mm  
Зони Для волосся голови і бороди  
Використання типи зачісок
Лезо для волосся    
Напрямні для стрижки (різновид) Регульований  
Тип направляючих для бороди Регульований  
Опція триденної неголеності (щетини)    
Високоточна насадка для бороди    
3 day beard  
0,5 to 18 mm  
Живлення Дротове функціонування  
Зручність використання
Голівка для гоління, що знімається    
Очищення Голівка, що миється  
Набір для чищення Масло + щіточка для чистки  
Особливості
Voltage 100-240  V
   
   
   
   

Документація

Запитання та відповіді

Ні. Ми радимо не стригтися самостійно — як із міркувань безпеки, так і для отримання кращих результатів.
Ні. Машинка не може заряджатися й одночасно працювати.
Ми радимо стригти цією машинкою чисте, але при цьому сухе волосся.
Перед першим використанням прилад треба заряджати впродовж 14 годин. Протягом 3 наступних разів використання машинки треба дати їй повністю розрядитися. Після цього рекомендований час заряджання становить 8 годин. Якщо світиться червоний індикатор заряджання, ваш прилад заряджається.
Після кожного використання треба очистити леза за допомогою спеціальної щітки для чищення, що входить у комплект. За потреби можна скористатися ледь вологим шматком тканини. Для більш ретельного чищення лез у деяких моделях можна повністю знімати леза з машинки.
Щоб забезпечити високі робочі якості машинки, важливо змащувати леза після кожних 2-3 разів використання. Використовуйте для цього мастило, що постачається разом із машинкою, або високоякісне мастило, що не містить кислоти (наприклад, мастило для швейних машин). Нанесіть одну краплю мастила на кожний кінець леза, потім дозвольте машинці попрацювати кілька хвилин і витріть залишки мастила шматком тканини.
Наші машинки не вимагають частого очищення (за умови, що вони не використовуються для стриження різних людей). Очищайте леза після кожного використання за допомогою маленької щіточки. Тією ж маленькою щіткою можна вичищати волоски з гребінця.
Ні. В моделях, що перезаряджаються, слід використовувати тільки NiCd або NiMH акумулятори. Не вставляйте звичайні батарейки, оскільки вони можуть розплавитися.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Прилад класу I має бути заземлений (і має лише один шар ізоляції). Прилад класу II необов’язково заземляти, оскільки він має два окремі й незалежні шари ізоляції.
Ні. Наші машинки призначені тільки для стриження волосся. Інші варіанти використання можуть призвести до погіршення якості роботи приладу або травми.
Якщо в машинці встановлений акумулятор, що перезаряджається, його повного заряду вистачає на 40 хвилин роботи.
Коліщатко мікроналаштування допомагає точно відрегулювати довжину, забезпечуючи бездоганно акуратну стрижку волосся і бороди.
Можливі налаштування:
Положення 1 = 0,8 мм
Положення 2 = 1,1 мм
Положення 3 = 1,4 мм
Положення 4 = 1,7 мм
Положення 5 = 2,0 мм
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.