ROWENTA Volumizer CV6135F0

Volumizer CV6135F0
Відкрийте для себе новий вимір 3Д-об’єму

Фен Rowenta Volumizer Hair Dryer — це інноваційне рішення для стайлінгу, яке надає вашому волоссю чудового об’єму, створюючи образ і стиль, які завжди привертають увагу. Відчуйте переваги потрійної дії системи 3D Volume Booster: гібридна технологія для посилення повітряного потоку на 40%*, який піднімає волосся біля коріння, з 8-міліметровим концентратором для формування та дифузором для більшого об’єму. Завдяки ряду зручних функцій, відкрийте для себе фен, що не схожий на інші.

Номер для довідки : CV6135F0

Перевагитовару

Фен для волосся Rowenta Volumizer: сушіння потрійної дії

Фен для волосся Rowenta Volumizer забезпечує сушіння потрійної дії для потужного повітряного потоку, який піднімає ваше коріння, формуючи та додаючи неймовірного об’єму. Система 3D Volume Booster оснащена гібридною технологією, яка розкриває всі переваги двигуна АС та DC в одному, для збільшення повітряного потоку на 40%*, що піднімає коріння, як жоден інший фен. 8-міліметровий концентратор створює форму вашого волосся волосся під час висихання, а дифузор для об’єму додає йому природної яскравості та повноти. І як результат - потужне сушіння волосся для чудового, привабливого об’єму, яке ніколи вас не підведе. Потужність 2400 Effiwatts забезпечує високу ефективність, а налаштування Advanced Care та іонний генератор роблять ваше волосся гладким, слухняним і надають йому сяючого блиску. Компактний, легкий і тихий фен забезпечує ідеальні результати день за днем.

Технічні характеристики / порівняння

ОСНОВНІ ХАРКТЕРИСТИКИ
Обдув холодним повітрям    
Насадка-концентратор 1  
Тип насадки-дифузора Стандартний  
   
ТУРБОТА ПРО ВОЛОССЯ ТА ЕРГОНОМІЧНІСТЬ
Генератор іонів    
ЕРГОНОМІЧНІСТЬ/ЗРУЧНІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ
Тип мотора Hybrid motor  
Знімна решітка    
Петля для підвішування    
Технологія енергозбереження    
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Voltage 230  V
   
   
   

Документація

Запитання та відповіді

Для сушіння волосся обирайте максимальну швидкість, щоб прискорити цей процес. Проте для вкладання волосся радимо використовувати меншу швидкість, щоб не куйовдити волосся.
Спрямуйте потік повітря (високої температури) на ділянку, що її треба вкласти, а потім активуйте режим холодного повітря, щоб швидко остудити волосся. Подібний метод швидкої зміни температури допомагає ефективніше вкладати волосся.
Концентратор дозволяє висушувати конкретну ділянку волосся. За допомогою концентратора спрямуйте гаряче повітря на пасмо волосся, яке треба висушити.
Дифузор служить для надання волоссю об’єму.
Ця функція автоматично обирає найкраще співвідношення температури й потоку повітря, щоб запобігти сухості волосся.
Ця функція автоматично зупиняє фен для волосся, якщо він не рухається, та вмикає його, коли ви знову почнете ним користуватися.
Ця функція нейтралізує статичний електричний заряд і робить ваше волосся більш еластичним і полегшує закручування в кучері. Крім того, волосся стає більш блискучим, оскільки на ньому не затримується пил.
Фени для волосся майже не потребують догляду. Їх можна очищувати за допомогою аксесуарів для чищення або видаляти волосся й інше сміття, що потрапило в задню захисну решітку, за допомогою ледь вологого шматка тканини. У жодному разі не чистьте свій прилад спиртом і не занурюйте його у воду. (Пам’ятайте, що перед чищенням треба від’єднати фен від розетки.)
Це нормально, захисний запобіжник автоматично зупиняє прилад у разі перегрівання (наприклад, у задню захисну решітку потрапило волосся або сміття). Дочекайтеся, доки фен для волосся охолоне (20 хвилин).
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Прилад класу I має бути заземлений (і має лише один шар ізоляції). Прилад класу II необов’язково заземляти, оскільки він має два окремі й незалежні шари ізоляції.
За допомогою кнопки холодного повітря (залежно від моделі) можна як слід укласти волосся в зачіску й зафіксувати його.
Якщо у вашому фені для волосся передбачено відповідну функцію, скористуйтеся насадкою-дифузором із пальчиками, що рухаються. Ця насадка підіймає волосся від коренів до кінчиків.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.