ROWENTA Ultra Silence CV6430F0

Ultra Silence CV6430F0
Найтихіший фен від Rowenta

Зробіть свою процедуру краси комфортнішою: представляємо Ultra Silence, найтихіший фен від Rowenta. Цей високопродуктивнийприлад має потужність 2100 EW длясильного повітряного потоку, який миттєво задовольняє всі ваші потреби у сушці, а вдосконалений двигун забезпечує рівень шуму фена до 66,5 дБА — рівень, який ледве перевищує повсякденну розмову. У комплекті - насадка для укладання та дифузор, що дозволяють створювати зачіски під будь-який настрій.

Номер для довідки : CV6430F0

*від Rowenta **тест на сприйняття порівняно зі звичайним феном, 30 волонтерів, 3 місяці, Франція, 2022 р.

Перевагитовару

 

Новий потужний фен створений для більш тихої та комфортної укладки

Відкрийте для себе укладку, яка стає легшою та комфортнішою, ніж будь-коли, з Ultra Silence — найтихішим феном Rowenta. Завдяки потужності 2100 EW і сильному повітряному потоку цей високопродуктивний фен забезпечує ідеальні результати сушіння в найкоротші терміни. Технологія Ionic Booster забезпечує сяючий блиск, який ніколи не перестає вражати. Легкий і зручний дизайн поєднується з повним набором вдосконалених функцій для більш комфортного стилю день за днем.

Технічні характеристики / порівняння

ОСНОВНІ ХАРКТЕРИСТИКИ
Потужність 1800  W
Ефективність 2100  Effiwatts
Швидкість потоку повітря (км/год) 115  
Швидкість сушіння 5.3  g/min
Розмір насадки-концентратора 8  mm
Налаштування температури 3  
Налаштування швидкості 2  
Обдув холодним повітрям    
Насадка-концентратор 1  
Тип насадки-дифузора Статичний  
1 насадка: Мішечок  
   
6  
ТУРБОТА ПРО ВОЛОССЯ ТА ЕРГОНОМІЧНІСТЬ
Генератор іонів    
ЕРГОНОМІЧНІСТЬ/ЗРУЧНІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ
Тип мотора Hybrid motor  
Безшумна робота 73  dB(A)
Знімна решітка    
Петля для підвішування    
Технологія енергозбереження    
Very quiet (<74 db(A))  
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Voltage 230  V
Кольори ЧОРНИЙ  
   
   
   
   
   

Документація

Запитання та відповіді

Для сушіння волосся обирайте максимальну швидкість, щоб прискорити цей процес. Проте для вкладання волосся радимо використовувати меншу швидкість, щоб не куйовдити волосся.
Спрямуйте потік повітря (високої температури) на ділянку, що її треба вкласти, а потім активуйте режим холодного повітря, щоб швидко остудити волосся. Подібний метод швидкої зміни температури допомагає ефективніше вкладати волосся.
Концентратор дозволяє висушувати конкретну ділянку волосся. За допомогою концентратора спрямуйте гаряче повітря на пасмо волосся, яке треба висушити.
Дифузор служить для надання волоссю об’єму.
Ця функція автоматично обирає найкраще співвідношення температури й потоку повітря, щоб запобігти сухості волосся.
Ця функція автоматично зупиняє фен для волосся, якщо він не рухається, та вмикає його, коли ви знову почнете ним користуватися.
Ця функція нейтралізує статичний електричний заряд і робить ваше волосся більш еластичним і полегшує закручування в кучері. Крім того, волосся стає більш блискучим, оскільки на ньому не затримується пил.
Фени для волосся майже не потребують догляду. Їх можна очищувати за допомогою аксесуарів для чищення або видаляти волосся й інше сміття, що потрапило в задню захисну решітку, за допомогою ледь вологого шматка тканини. У жодному разі не чистьте свій прилад спиртом і не занурюйте його у воду. (Пам’ятайте, що перед чищенням треба від’єднати фен від розетки.)
Це нормально, захисний запобіжник автоматично зупиняє прилад у разі перегрівання (наприклад, у задню захисну решітку потрапило волосся або сміття). Дочекайтеся, доки фен для волосся охолоне (20 хвилин).
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Прилад класу I має бути заземлений (і має лише один шар ізоляції). Прилад класу II необов’язково заземляти, оскільки він має два окремі й незалежні шари ізоляції.
За допомогою кнопки холодного повітря (залежно від моделі) можна як слід укласти волосся в зачіску й зафіксувати його.
Якщо у вашому фені для волосся передбачено відповідну функцію, скористуйтеся насадкою-дифузором із пальчиками, що рухаються. Ця насадка підіймає волосся від коренів до кінчиків.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.