ROWENTA STUDIO DRY GLOW CV5830F0

STUDIO DRY GLOW CV5830F0
Надзвичайно швидке сушіння і сяюче волосся

Фен Studio Dry Glow створений для швидкого висушування і якісного укладання волосся. Вбудований іонізатор знімає статичну електрику з кожного пасма і робить волосся гладким, слухняним і сяючим. Фен має всі необхідні функції і оснащений енергоефективним мотором, завдяки чому кожне використання буде комфортним і економним.

Номер для довідки : CV5830F0

Перевагитовару

Фен Rowenta Studio Dry Glow: секрет ваших розкішного волосся

Компактний і функціональний фен Rowenta CV5830 F0 має достатню потужність, щоб швидко висушити й укласти волосся будь-якої довжини і густоти. Даний прилад відрізняє ергономічність і просте управління: одним рухом руки ви зможете обрати підходящий температурний та швидкісний режим. Можливості й переваги моделі: Фен Rowenta CV5830F0 в елегантному корпусі створений спеціально для того, щоб ви в домашніх умовах могли самостійно зробити професійну укладку будь-якої складності.  Додаткові насадки — дифузор і концентратор дозволяють: контролювати потік повітря в процесі сушки; робити різноманітні локони; створювати об'ємні зачіски. Для кращої фіксації укладки без надмірної кількості лаку в даній моделі передбачена опція холодного обдування. Такий фен для волосся — хороше рішення для власників неслухняних локонів. Завдяки вбудованому іонізатору пасма стають більш гладкими, слухняними і блискучими, до того ж зникає проблема статичної електрики. Завдяки решітці в CV5830F0: можна швидко очистити фен від пилу та волосся. Як купити? Оригінальні товари ROWENTA в Україні реалізуються через звичайні та інтернет магазини наших офіційних партнерів, які представлені на нашому сайті. Актуальна ціна і детальні характеристики побутових моделей представлені в каталозі продавців. При доставці перевіряйте наявність гарантійного талона.    

Технічні характеристики / порівняння

ОСНОВНІ ХАРКТЕРИСТИКИ
Потужність 2100  W
Ефективність 2300  Effiwatts
Розмір насадки-концентратора 14  mm
Налаштування температури 3  
Налаштування швидкості 2  
Обдув холодним повітрям    
Насадка-концентратор 1  
Тип насадки-дифузора Стандартний  
   
Mixed  
ТУРБОТА ПРО ВОЛОССЯ ТА ЕРГОНОМІЧНІСТЬ
Дбайливий режим температури    
Генератор іонів    
ЕРГОНОМІЧНІСТЬ/ЗРУЧНІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ
Тип мотора DC (мотор постійного струму)  
Знімна решітка    
Петля для підвішування    
Технологія енергозбереження    
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Voltage 220-240  V
Довжина шнура живлення 1.8  m
Кольори White & Peau Cachemire Metal  
Тип розетки Євро  

Документація

Запитання та відповіді

Для сушіння волосся обирайте максимальну швидкість, щоб прискорити цей процес. Проте для вкладання волосся радимо використовувати меншу швидкість, щоб не куйовдити волосся.
Спрямуйте потік повітря (високої температури) на ділянку, що її треба вкласти, а потім активуйте режим холодного повітря, щоб швидко остудити волосся. Подібний метод швидкої зміни температури допомагає ефективніше вкладати волосся.
Концентратор дозволяє висушувати конкретну ділянку волосся. За допомогою концентратора спрямуйте гаряче повітря на пасмо волосся, яке треба висушити.
Дифузор служить для надання волоссю об’єму.
Ця функція автоматично обирає найкраще співвідношення температури й потоку повітря, щоб запобігти сухості волосся.
Ця функція автоматично зупиняє фен для волосся, якщо він не рухається, та вмикає його, коли ви знову почнете ним користуватися.
Ця функція нейтралізує статичний електричний заряд і робить ваше волосся більш еластичним і полегшує закручування в кучері. Крім того, волосся стає більш блискучим, оскільки на ньому не затримується пил.
Фени для волосся майже не потребують догляду. Їх можна очищувати за допомогою аксесуарів для чищення або видаляти волосся й інше сміття, що потрапило в задню захисну решітку, за допомогою ледь вологого шматка тканини. У жодному разі не чистьте свій прилад спиртом і не занурюйте його у воду. (Пам’ятайте, що перед чищенням треба від’єднати фен від розетки.)
Це нормально, захисний запобіжник автоматично зупиняє прилад у разі перегрівання (наприклад, у задню захисну решітку потрапило волосся або сміття). Дочекайтеся, доки фен для волосся охолоне (20 хвилин).
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Прилад класу I має бути заземлений (і має лише один шар ізоляції). Прилад класу II необов’язково заземляти, оскільки він має два окремі й незалежні шари ізоляції.
За допомогою кнопки холодного повітря (залежно від моделі) можна як слід укласти волосся в зачіску й зафіксувати його.
Якщо у вашому фені для волосся передбачено відповідну функцію, скористуйтеся насадкою-дифузором із пальчиками, що рухаються. Ця насадка підіймає волосся від коренів до кінчиків.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.