ROWENTA STUDIO DRY GLOW Blow-Dryer CV5820F0

STUDIO DRY GLOW Blow-Dryer CV5820F0
Надзвичайно швидка сушка з сяючим блиском

Фен для сушки Rowenta Studio Dry Glow пропонує ідеальне поєднання швидкого сушіння і приголомшливого стилю. Іонізація надає чудовий блиск, а також зменшує статичну електрику, роблячи ваше волосся гладкими, слухняними і сяючими. Ефективна сушка волосся без зусиль завдяки енергозберігаючої технології Effiwatts і повного спектру інтелектуальних функцій.

Номер для довідки : CV5820F0

Перевагитовару

Фен для волосся ROWENTA STUDIO DRY GLOW BLOW-DRYER CV5820

Модель Rowenta CV5820, оснащена посиленим енергоефективним двигуном, допоможе зробити ефектну укладку в домашніх умовах. Цей компактний і простий в управлінні фен легко справляється зі звичайним та прискореним експрес-сушінням, а завдяки додатковим опціям забезпечує дбайливий догляд за волоссям навіть при щоденному використанні.   Потужність АС двигуна досягає 2300 Вт, чого достатньо і для створення сильного потоку гарячого повітря під час сушки, і для холодного обдування, необхідного при фіксації укладених пасм. Конструкцією приладу передбачена знімна сіточка на фільтрі: вона не тільки спрощує догляд за пристроєм, але й запобігає потраплянню в двигун сторонніх предметів.   Управління феном здійснюється за допомогою важелів, що дозволяють вибирати і моментально змінювати швидкість і температуру повітря. Використовуючи додаткову насадку-концентратор, що йде в комплекті з феном, можна направляти концентрований повітряний потік для швидкого розігріву і фіксації окремих прядок.   Щоб нівелювати негативний вплив на волосся, у фені реалізована технологія іонізації, завдяки їй зменшуються ризики пересушування, а також знімається статична електрика, локони стають більш слухняними і гладкими.   Придбати модель Rowenta CV5820 можливо у наших офіційних дистриб'юторів, вказаних на сайті. Компанія Rowenta надає 10-річну гарантію на свої товари: це означає, що навіть після завершення гарантійного терміну споживачам надаються професійні сервісні послуги.

Технічні характеристики / порівняння

ОСНОВНІ ХАРКТЕРИСТИКИ
Потужність 2100  W
Ефективність 2300  Effiwatts
Розмір насадки-концентратора 14  mm
Налаштування температури 3  
Налаштування швидкості 2  
Обдув холодним повітрям    
Насадка-концентратор 1  
ТУРБОТА ПРО ВОЛОССЯ ТА ЕРГОНОМІЧНІСТЬ
Генератор іонів    
ЕРГОНОМІЧНІСТЬ/ЗРУЧНІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ
Тип мотора DC (мотор постійного струму)  
Знімна решітка    
Петля для підвішування    
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Voltage 220-240  V
Довжина шнура живлення 1.8  m
Кольори Black & Peau Cachemire Metal  
Тип розетки Євро  
Shape Straight Plug  

Документація

Запитання та відповіді

Для сушіння волосся обирайте максимальну швидкість, щоб прискорити цей процес. Проте для вкладання волосся радимо використовувати меншу швидкість, щоб не куйовдити волосся.
Спрямуйте потік повітря (високої температури) на ділянку, що її треба вкласти, а потім активуйте режим холодного повітря, щоб швидко остудити волосся. Подібний метод швидкої зміни температури допомагає ефективніше вкладати волосся.
Концентратор дозволяє висушувати конкретну ділянку волосся. За допомогою концентратора спрямуйте гаряче повітря на пасмо волосся, яке треба висушити.
Дифузор служить для надання волоссю об’єму.
Ця функція автоматично обирає найкраще співвідношення температури й потоку повітря, щоб запобігти сухості волосся.
Ця функція автоматично зупиняє фен для волосся, якщо він не рухається, та вмикає його, коли ви знову почнете ним користуватися.
Ця функція нейтралізує статичний електричний заряд і робить ваше волосся більш еластичним і полегшує закручування в кучері. Крім того, волосся стає більш блискучим, оскільки на ньому не затримується пил.
Фени для волосся майже не потребують догляду. Їх можна очищувати за допомогою аксесуарів для чищення або видаляти волосся й інше сміття, що потрапило в задню захисну решітку, за допомогою ледь вологого шматка тканини. У жодному разі не чистьте свій прилад спиртом і не занурюйте його у воду. (Пам’ятайте, що перед чищенням треба від’єднати фен від розетки.)
Це нормально, захисний запобіжник автоматично зупиняє прилад у разі перегрівання (наприклад, у задню захисну решітку потрапило волосся або сміття). Дочекайтеся, доки фен для волосся охолоне (20 хвилин).
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Прилад класу I має бути заземлений (і має лише один шар ізоляції). Прилад класу II необов’язково заземляти, оскільки він має два окремі й незалежні шари ізоляції.
За допомогою кнопки холодного повітря (залежно від моделі) можна як слід укласти волосся в зачіску й зафіксувати його.
Якщо у вашому фені для волосся передбачено відповідну функцію, скористуйтеся насадкою-дифузором із пальчиками, що рухаються. Ця насадка підіймає волосся від коренів до кінчиків.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.