ROWENTA SIGNATURE PRO AC CV7827F0

SIGNATURE PRO AC CV7827F0
Швидке та професійне укладання волосся

Фен Rowenta Signature Pro AC забезпечує чудові результати сушіння завдяки АС двигуну професійної якості, завдяки якому фен прослужить довгі роки. Скористайтеся всіма перевагами продукту, що включають потужність 2100 Вт, що виробляє високошвидкісне повітря для надшвидкого сушіння, і вражаючим набором функцій для ідеальних результатів із повною легкістю.

Номер для довідки : CV7827F0

Перевагитовару

Фен Rowenta Signature Pro AC

Завдяки високоміцному двигуну АС, який забезпечує тривалу роботу за професійними стандартами якості, фен Rowenta Signature Pro AC є ідеальним рішенням для легкого та швидкого щоденного сушіння. Професійний двигун АС разом із потужністю 2100 Вт забезпечує надшвидке сушіння та надійну роботу протягом багатьох років. Шість простих у використанні налаштувань швидкості/температури забезпечують індивідуальний контроль укладання волосся. Концентратор забезпечує неперевершену точність та ідеальний завершальний штрих, а дифузор додає об’єм біля коріння та формує бездоганні локони. Такі функції, як покращений ергономічний дизайн і наддовгий шнур довжиною 1,8 м, спрощують щоденне сушіння. А завдяки функції подачі прохолодного повітря, що закріплює зачіску для довготривалих результатів, Signature Pro AC стане ідеальним помічником в щоденному укладанні волосся!

Технічні характеристики / порівняння

Professional motor (AC)  
Voltage 220-240  V
Обдув холодним повітрям    
Насадка-концентратор 1  
Тип насадки-дифузора Стандартний  
   
Знімна решітка    
Петля для підвішування    
   
   
   

Документація

Запитання та відповіді

Для сушіння волосся обирайте максимальну швидкість, щоб прискорити цей процес. Проте для вкладання волосся радимо використовувати меншу швидкість, щоб не куйовдити волосся.
Спрямуйте потік повітря (високої температури) на ділянку, що її треба вкласти, а потім активуйте режим холодного повітря, щоб швидко остудити волосся. Подібний метод швидкої зміни температури допомагає ефективніше вкладати волосся.
Концентратор дозволяє висушувати конкретну ділянку волосся. За допомогою концентратора спрямуйте гаряче повітря на пасмо волосся, яке треба висушити.
Дифузор служить для надання волоссю об’єму.
Ця функція автоматично обирає найкраще співвідношення температури й потоку повітря, щоб запобігти сухості волосся.
Ця функція автоматично зупиняє фен для волосся, якщо він не рухається, та вмикає його, коли ви знову почнете ним користуватися.
Ця функція нейтралізує статичний електричний заряд і робить ваше волосся більш еластичним і полегшує закручування в кучері. Крім того, волосся стає більш блискучим, оскільки на ньому не затримується пил.
Фени для волосся майже не потребують догляду. Їх можна очищувати за допомогою аксесуарів для чищення або видаляти волосся й інше сміття, що потрапило в задню захисну решітку, за допомогою ледь вологого шматка тканини. У жодному разі не чистьте свій прилад спиртом і не занурюйте його у воду. (Пам’ятайте, що перед чищенням треба від’єднати фен від розетки.)
Це нормально, захисний запобіжник автоматично зупиняє прилад у разі перегрівання (наприклад, у задню захисну решітку потрапило волосся або сміття). Дочекайтеся, доки фен для волосся охолоне (20 хвилин).
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Прилад класу I має бути заземлений (і має лише один шар ізоляції). Прилад класу II необов’язково заземляти, оскільки він має два окремі й незалежні шари ізоляції.
За допомогою кнопки холодного повітря (залежно від моделі) можна як слід укласти волосся в зачіску й зафіксувати його.
Якщо у вашому фені для волосся передбачено відповідну функцію, скористуйтеся насадкою-дифузором із пальчиками, що рухаються. Ця насадка підіймає волосся від коренів до кінчиків.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.