Фен Rowenta CV7819F0

SIGNATURE PRO AC CV7819F0
ШВИДКЕ ТА ПРОФЕСІЙНЕ УКЛАДАННЯ ВОЛОССЯ
ШВИДКЕ ТА ПРОФЕСІЙНЕ УКЛАДАННЯ ВОЛОССЯ за допомогою фена Signature Pro AC забезпечує результати професійної якості швидко і ефективно. Цей високопродуктивний фен поєднує в собі довговічний мотор змінного струму з потужною подачею повітря до 100 км/год, що дозволяє досягти ідеального висушування.

Номер для довідки : CV7819F0

НАДІЙНА ПОТУЖНІСТЬ ТА ПРОДУКТИВНІСТЬ

Мрієте про професійне укладання в домашніх умовах? З феном Rowenta CV7819F0 це стає реальністю. Дана модель оснащена двигуном змінного струму — мотором АС-типу. Вони відрізняються високою потужністю і підвищеним ресурсом роботи — саме такі використовують майстри в перукарнях. Фен підходить і для швидкої щоденної сушки волосся різної довжини, і для модного стайлінгу. Характеристики та можливості Довгі й прямі, короткі й хвилясті — використовуючи Rowenta CV7819F0, ви зможете за лічені хвилини привести в порядок будь-яке волосся. Додаткові насадки, які вже включає ціна приладу, дозволяють ретельно обробити кожне пасмо: А) Дифузор допоможе отримати пишну укладку. Б) Концентратор — хороший помічник для роботи з коротким волоссям, а також у випадках, коли потрібно зафіксувати зачіску. Щоб забезпечити дбайливі умови для термообробки, фен для волосся дозволяє у будь-яку мить вибрати оптимальну температуру та змінити швидкість повітряного потоку: використовуйте гаряче, тепле чи холодне повітря. Перемикання режимів здійснюється простим натисканням на клавіші. Як купити Замовити оригінальний фен Rowenta CV7819F0 можна через інтернет-магазини наших офіційних партнерів, які вказані на нашому сайті. За необхідності консультанти допоможуть порівняти різні моделі та обрати прилад з урахуванням індивідуальних потреб. Доставка здійснюється по всій Україні. При отриманні товару перевірте наявність гарантійного талона (ROWENTA забезпечує 10-річний ремонтний сервіс).

Технічні характеристики / порівняння

Professional motor (AC)  
Генератор іонів Не підлягає використанню  
Кольори Чорний та Мідний  
Voltage 220-240  V
Швидкість потоку повітря (км/год) 100  
Налаштування швидкості 2  
Налаштування температури 3  
Обдув холодним повітрям    
Насадка-концентратор 1  
Тип насадки-дифузора Стандартний  
   
Знімна решітка    
Петля для підвішування    

Документація

Запитання та відповіді

Для сушіння волосся обирайте максимальну швидкість, щоб прискорити цей процес. Проте для вкладання волосся радимо використовувати меншу швидкість, щоб не куйовдити волосся.
Спрямуйте потік повітря (високої температури) на ділянку, що її треба вкласти, а потім активуйте режим холодного повітря, щоб швидко остудити волосся. Подібний метод швидкої зміни температури допомагає ефективніше вкладати волосся.
Концентратор дозволяє висушувати конкретну ділянку волосся. За допомогою концентратора спрямуйте гаряче повітря на пасмо волосся, яке треба висушити.
Дифузор служить для надання волоссю об’єму.
Ця функція автоматично обирає найкраще співвідношення температури й потоку повітря, щоб запобігти сухості волосся.
Ця функція автоматично зупиняє фен для волосся, якщо він не рухається, та вмикає його, коли ви знову почнете ним користуватися.
Ця функція нейтралізує статичний електричний заряд і робить ваше волосся більш еластичним і полегшує закручування в кучері. Крім того, волосся стає більш блискучим, оскільки на ньому не затримується пил.
Фени для волосся майже не потребують догляду. Їх можна очищувати за допомогою аксесуарів для чищення або видаляти волосся й інше сміття, що потрапило в задню захисну решітку, за допомогою ледь вологого шматка тканини. У жодному разі не чистьте свій прилад спиртом і не занурюйте його у воду. (Пам’ятайте, що перед чищенням треба від’єднати фен від розетки.)
Це нормально, захисний запобіжник автоматично зупиняє прилад у разі перегрівання (наприклад, у задню захисну решітку потрапило волосся або сміття). Дочекайтеся, доки фен для волосся охолоне (20 хвилин).
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Прилад класу I має бути заземлений (і має лише один шар ізоляції). Прилад класу II необов’язково заземляти, оскільки він має два окремі й незалежні шари ізоляції.
За допомогою кнопки холодного повітря (залежно від моделі) можна як слід укласти волосся в зачіску й зафіксувати його.
Якщо у вашому фені для волосся передбачено відповідну функцію, скористуйтеся насадкою-дифузором із пальчиками, що рухаються. Ця насадка підіймає волосся від коренів до кінчиків.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.