ROWENTA SCALP CARE DRYER CV9240F0

SCALP CARE DRYER CV9240F0
Тепер догляд починається з коренів

Надайте свому волоссю уваги та ніжного догляду, на який воно заслуговує. Фен для догляду за шкірою голови Rowenta Ultimate Experience пропонує високоефективне сушіння з усіма перевагами ніжного масажу шкіри голови для неперевершених вражень. Виведіть свої ритуали краси на абсолютно новий рівень за допомогою м’яких рухомих пальців, щоб покращити кровообіг шкіри голови для укріпленого волосся. Також м’які вібрації підіймають волосся біля коренів для збільшення об’єму.

Номер для довідки : CV9240F0

*vs. Studio Dry, independent laboratory test, Poland 2020.

*vs. Studio Dry, independent laboratory test, Poland 2020.

Перевагитовару

Універсальний потужний фен із рукояткою, що складається. Діапазон швидкісних та температурних налаштувань Rowenta CV9240F0 дає змогу підібрати оптимальний режим для сушіння волосся різної довжини та густоти. Комплектація моделі включає стандартний і вузький концентратори, а також дифузор для об'ємних зачісок та комфортного догляду. М'які пальчики дифузора під час сушіння та укладання волосся додатково виконують делікатний масаж голови. Фен Rowenta CV9240F0 оснащено професійним АС-двигуном, розрахованим на тривалу експлуатацію. Серед важливих характеристик пристрою на особливу увагу заслуговують: •    керамічне покриття нагрівального елемента (кераміка забезпечує делікатну дію під час термообробки пасма); •    опція іонізації, завдяки якій досягається антистатичний ефект та підтримується водний баланс волосся під час сушки; •    функція холодного обдування, що дає змогу забезпечити хорошу фіксацію укладки. Щоб вибрати та купити надійний домашній фен для волосся, звертайтесь до нашого офіційного інтернет-магазину Shop.rowenta.ua в Україні. На сайті можна уточнити ціни, отримати консультацію та замовити техніку з доставкою по всій країні.

Технічні характеристики / порівняння

Dry and style with care  
Brushless motor (BLDC)  
Генератор іонів    
2 concentrators + diffuser  
Voltage 220-240  V
Обдув холодним повітрям    
Насадка-концентратор 2  
   
Тип насадки-дифузора Активний  
   
Mixed  
Дбайливий режим температури    
Знімна решітка    
   
Складаний    
Технологія енергозбереження    
   
   
   

Документація

Запитання та відповіді

Для сушіння волосся обирайте максимальну швидкість, щоб прискорити цей процес. Проте для вкладання волосся радимо використовувати меншу швидкість, щоб не куйовдити волосся.
Спрямуйте потік повітря (високої температури) на ділянку, що її треба вкласти, а потім активуйте режим холодного повітря, щоб швидко остудити волосся. Подібний метод швидкої зміни температури допомагає ефективніше вкладати волосся.
Концентратор дозволяє висушувати конкретну ділянку волосся. За допомогою концентратора спрямуйте гаряче повітря на пасмо волосся, яке треба висушити.
Дифузор служить для надання волоссю об’єму.
Ця функція автоматично обирає найкраще співвідношення температури й потоку повітря, щоб запобігти сухості волосся.
Ця функція автоматично зупиняє фен для волосся, якщо він не рухається, та вмикає його, коли ви знову почнете ним користуватися.
Ця функція нейтралізує статичний електричний заряд і робить ваше волосся більш еластичним і полегшує закручування в кучері. Крім того, волосся стає більш блискучим, оскільки на ньому не затримується пил.
Фени для волосся майже не потребують догляду. Їх можна очищувати за допомогою аксесуарів для чищення або видаляти волосся й інше сміття, що потрапило в задню захисну решітку, за допомогою ледь вологого шматка тканини. У жодному разі не чистьте свій прилад спиртом і не занурюйте його у воду. (Пам’ятайте, що перед чищенням треба від’єднати фен від розетки.)
Це нормально, захисний запобіжник автоматично зупиняє прилад у разі перегрівання (наприклад, у задню захисну решітку потрапило волосся або сміття). Дочекайтеся, доки фен для волосся охолоне (20 хвилин).
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Прилад класу I має бути заземлений (і має лише один шар ізоляції). Прилад класу II необов’язково заземляти, оскільки він має два окремі й незалежні шари ізоляції.
За допомогою кнопки холодного повітря (залежно від моделі) можна як слід укласти волосся в зачіску й зафіксувати його.
Якщо у вашому фені для волосся передбачено відповідну функцію, скористуйтеся насадкою-дифузором із пальчиками, що рухаються. Ця насадка підіймає волосся від коренів до кінчиків.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.