ROWENTA PREMIUM CARE PRO CV7461F0

PREMIUM CARE PRO CV7461F0
Ідеальне сушіння та захищене волосся!

Ідеальне сушіння та захищене волосся!

Premium Care Pro забезпечує швидке сушіння волосся без пошкодження волосся. Функція Respect зберігає природну вологу волосся і зберігає його гладкість, автоматично регулюючи температуру та швидкість. Генератор іонів у поєднанні з ексклюзивним покриттям Cashmere Keratin створюють гладке волосся, яке легко укладати.

Номер для довідки : CV7461F0

* Тест проведений на цьому продукті під час незалежних лабораторних випробувань, у порівнянні зі звичайним висушуванням при максимальних параметрах, Франція, червень 2010 р.

Перевагитовару

Бездоганне сушіння

За потужністю та функціональними характеристиками ця модель не поступається професійним фенам. У Rowenta CV7461F0 є все, щоб у домашніх умовах швидко висушити волосся та зробити гарну укладку як у салоні. Система налаштувань дає змогу кожному користувачеві підібрати оптимальну температуру та швидкість обдування з урахуванням довжини та типу волосся. Фен Rowenta CV7461F0 може працювати і в автоматичному режимі (кнопка Respect) із запрограмованими налаштуваннями для делікатної сушки. Для ідеально гладких пасм використовуйте концентратор, надати об'єм допоможе зручний дифузор — ці насадки входять у комплект. Завдяки покриттю Cashmere Keratin та опції іонізації локони завжди будуть слухняними та доглянутими. Завершуючи укладання, використовуйте режим подачі холодного повітря — це сприяє запечатуванню кутикули волосся, що забезпечує його гладкість і блиск, а також гарантує хорошу фіксацію. Завдяки ергономічній ручці фен для волосся зручно утримувати в руці, а допоміжна петля забезпечує зручне зберігання приладу. Купити в Україні побутову техніку Rowenta найзручніше в нашому офіційному інтернет-магазині бренду Shop.rowenta.ua. На сайті можна уточнити ціни, вибрати відповідну модель та оформити доставку по всій країні.

Технічні характеристики / порівняння

ОСНОВНІ ХАРКТЕРИСТИКИ
Обдув холодним повітрям    
Покриття Кашемір-кератинове  
Насадка-концентратор 1  
   
ТУРБОТА ПРО ВОЛОССЯ ТА ЕРГОНОМІЧНІСТЬ
Дбайливий режим температури    
Генератор іонів    
ЕРГОНОМІЧНІСТЬ/ЗРУЧНІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ
Тип мотора DC (мотор постійного струму)  
Петля для підвішування    
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Voltage 220-240  V

Документація

Запитання та відповіді

Для сушіння волосся обирайте максимальну швидкість, щоб прискорити цей процес. Проте для вкладання волосся радимо використовувати меншу швидкість, щоб не куйовдити волосся.
Спрямуйте потік повітря (високої температури) на ділянку, що її треба вкласти, а потім активуйте режим холодного повітря, щоб швидко остудити волосся. Подібний метод швидкої зміни температури допомагає ефективніше вкладати волосся.
Концентратор дозволяє висушувати конкретну ділянку волосся. За допомогою концентратора спрямуйте гаряче повітря на пасмо волосся, яке треба висушити.
Дифузор служить для надання волоссю об’єму.
Ця функція автоматично обирає найкраще співвідношення температури й потоку повітря, щоб запобігти сухості волосся.
Ця функція автоматично зупиняє фен для волосся, якщо він не рухається, та вмикає його, коли ви знову почнете ним користуватися.
Ця функція нейтралізує статичний електричний заряд і робить ваше волосся більш еластичним і полегшує закручування в кучері. Крім того, волосся стає більш блискучим, оскільки на ньому не затримується пил.
Фени для волосся майже не потребують догляду. Їх можна очищувати за допомогою аксесуарів для чищення або видаляти волосся й інше сміття, що потрапило в задню захисну решітку, за допомогою ледь вологого шматка тканини. У жодному разі не чистьте свій прилад спиртом і не занурюйте його у воду. (Пам’ятайте, що перед чищенням треба від’єднати фен від розетки.)
Це нормально, захисний запобіжник автоматично зупиняє прилад у разі перегрівання (наприклад, у задню захисну решітку потрапило волосся або сміття). Дочекайтеся, доки фен для волосся охолоне (20 хвилин).
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Прилад класу I має бути заземлений (і має лише один шар ізоляції). Прилад класу II необов’язково заземляти, оскільки він має два окремі й незалежні шари ізоляції.
За допомогою кнопки холодного повітря (залежно від моделі) можна як слід укласти волосся в зачіску й зафіксувати його.
Якщо у вашому фені для волосся передбачено відповідну функцію, скористуйтеся насадкою-дифузором із пальчиками, що рухаються. Ця насадка підіймає волосся від коренів до кінчиків.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.