ROWENTA MOTION DRY CV5707F0

MOTION DRY CV5707F0
Ультрашвидке сушіння

Rowenta Motion Dry — це простий у використанні фен, який забезпечує надшвидкі результати, що полегшують життя кожного дня. Вражаюча продуктивність сушіння двигуна потужністю 2200 Вт допомагає пришвидшити ваш процес догляду за волоссям, щоб ви в найкоротші терміни виглядали якнайкраще. Шість налаштувань швидкості/температури для регулювання повітряного потоку та тепла забезпечують стильний дизайн без зусиль із різноманітними зручними функціями в одному вражаючому фені.

Номер для довідки : CV5707F0

Перевагитовару

Фен Rowenta Motion Dry: потужне та швидке cушіння

Фен Rowenta Motion Dry, розроблений для того, щоб зробити кожен ранок приємнішим та легшим, він забезпечує надшвидке сушіння волосся з абсолютною легкістю. Високошвидкісне повітря на кінчиках ваших пальців завдяки потужному двигуну 2200 Вт, який забезпечує чудові результати в найкоротші терміни. Шість простих у використанні налаштувань швидкості та температури забезпечують індивідуальний контроль стилю. Концентратор забезпечує максимальну точність та ідеальний результат сушіння, а дифузор додає приплив об’єму біля коріння і створює бездоганні локони. Зручні функції, такі як: легкість приладу, знімна сітка для легкого очищення та довгий шнур довжиною 1,8 м для більшої свободи рухів полегшують сушіння феном щодня. Відчуйте зручність використання та отримайте ідеальні результати швидкого сушіння завдяки фену, який не може бути простішим у використанні, з функцією прохолодного повітря для довготривалих результатів.

Технічні характеристики / порівняння

ОСНОВНІ ХАРКТЕРИСТИКИ
Потужність 2200  W
Налаштування температури 2  
Налаштування швидкості 3  
Обдув холодним повітрям    
Насадка-концентратор 1  
Тип насадки-дифузора Стандартний  
   
ЕРГОНОМІЧНІСТЬ/ЗРУЧНІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ
Тип мотора DC (мотор постійного струму)  
Знімна решітка    
Петля для підвішування    
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Voltage 220-240  V
Довжина шнура живлення 1.8  m
Кольори Mink grey & croisette tan  
   
   

Документація

Запитання та відповіді

Для сушіння волосся обирайте максимальну швидкість, щоб прискорити цей процес. Проте для вкладання волосся радимо використовувати меншу швидкість, щоб не куйовдити волосся.
Спрямуйте потік повітря (високої температури) на ділянку, що її треба вкласти, а потім активуйте режим холодного повітря, щоб швидко остудити волосся. Подібний метод швидкої зміни температури допомагає ефективніше вкладати волосся.
Концентратор дозволяє висушувати конкретну ділянку волосся. За допомогою концентратора спрямуйте гаряче повітря на пасмо волосся, яке треба висушити.
Дифузор служить для надання волоссю об’єму.
Ця функція автоматично обирає найкраще співвідношення температури й потоку повітря, щоб запобігти сухості волосся.
Ця функція автоматично зупиняє фен для волосся, якщо він не рухається, та вмикає його, коли ви знову почнете ним користуватися.
Ця функція нейтралізує статичний електричний заряд і робить ваше волосся більш еластичним і полегшує закручування в кучері. Крім того, волосся стає більш блискучим, оскільки на ньому не затримується пил.
Фени для волосся майже не потребують догляду. Їх можна очищувати за допомогою аксесуарів для чищення або видаляти волосся й інше сміття, що потрапило в задню захисну решітку, за допомогою ледь вологого шматка тканини. У жодному разі не чистьте свій прилад спиртом і не занурюйте його у воду. (Пам’ятайте, що перед чищенням треба від’єднати фен від розетки.)
Це нормально, захисний запобіжник автоматично зупиняє прилад у разі перегрівання (наприклад, у задню захисну решітку потрапило волосся або сміття). Дочекайтеся, доки фен для волосся охолоне (20 хвилин).
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Прилад класу I має бути заземлений (і має лише один шар ізоляції). Прилад класу II необов’язково заземляти, оскільки він має два окремі й незалежні шари ізоляції.
За допомогою кнопки холодного повітря (залежно від моделі) можна як слід укласти волосся в зачіску й зафіксувати його.
Якщо у вашому фені для волосся передбачено відповідну функцію, скористуйтеся насадкою-дифузором із пальчиками, що рухаються. Ця насадка підіймає волосся від коренів до кінчиків.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.