ROWENTA COMPACT PRO + CV6930F0

COMPACT PRO + CV6930F0
Професійна укладка у вас вдома

Фен для волосся Rowenta COMPACT PRO + створений для професійного і якісного догляду за волоссям день за днем. Професійний і довговічний AC мотор, потужністю 2200 Вт дозволяють швидко висушити волосся і створити приголомшливу укладку.

Номер для довідки : CV6930F0

Перевагитовару

Фен Rowenta COMPACT PRO + для професійного догляду за волоссям

Щоденна сушка волосся, укладка зачіски— дана модель гідно справляється з будь-яким завданням. Фен Rowenta CV6930F0 розрахований на тривале й інтенсивне використання: завдяки професійному АС мотору прилад має підвищену довговічність і потужність. Щоб у вас завжди під рукою було все необхідне для ідеального стайлінгу в домашніх умовах, ми додали в набір концентратор і дифузор. Характеристики та можливості Оцініть з гідністю стильний дизайн і ергономіку Rowenta CV6930F0. Фен надійно сидить у руці, а продумана конструкція дозволяє легко вибрати потрібний режим швидкості й температури (гарячий, теплий). Для того щоб вирівняти волосся у процесі сушки та для хорошої фіксації укладки, використовуйте опцію подачі холодного повітря. АС мотор дозволяє швидко змінювати гарячий і холодний обдув, а тонкий концентратор забезпечує точну подачу повітря в потрібному напрямку. Фен можна зберігати в підвішеному стані, використовуючи для цього спеціальну петлю. Особливий догляд за пристроєм не потрібен, при необхідності можна провести очистку, знявши задню решітку. Де купити Купуйте оригінальні товари ROWENTA, забезпечені повноцінними сервісними гарантіями. Фірмовий фен для волосся ви знайдете в звичайних та інтернет магазинах офіційних дистриб'юторів бренду, які вказані на нашому сатйі. За необхідності вам нададуть консультацію і забезпечать доставку в будь-яке місто України.

Технічні характеристики / порівняння

Professional motor (AC)  
Компактний розмір    
Voltage 220-240  V
Обдув холодним повітрям    
Насадка-концентратор 1  
Тип насадки-дифузора Стандартний  
   
Зручна ручка    
Знімна решітка    
Петля для підвішування    

Документація

Запитання та відповіді

Для сушіння волосся обирайте максимальну швидкість, щоб прискорити цей процес. Проте для вкладання волосся радимо використовувати меншу швидкість, щоб не куйовдити волосся.
Спрямуйте потік повітря (високої температури) на ділянку, що її треба вкласти, а потім активуйте режим холодного повітря, щоб швидко остудити волосся. Подібний метод швидкої зміни температури допомагає ефективніше вкладати волосся.
Концентратор дозволяє висушувати конкретну ділянку волосся. За допомогою концентратора спрямуйте гаряче повітря на пасмо волосся, яке треба висушити.
Дифузор служить для надання волоссю об’єму.
Ця функція автоматично обирає найкраще співвідношення температури й потоку повітря, щоб запобігти сухості волосся.
Ця функція автоматично зупиняє фен для волосся, якщо він не рухається, та вмикає його, коли ви знову почнете ним користуватися.
Ця функція нейтралізує статичний електричний заряд і робить ваше волосся більш еластичним і полегшує закручування в кучері. Крім того, волосся стає більш блискучим, оскільки на ньому не затримується пил.
Фени для волосся майже не потребують догляду. Їх можна очищувати за допомогою аксесуарів для чищення або видаляти волосся й інше сміття, що потрапило в задню захисну решітку, за допомогою ледь вологого шматка тканини. У жодному разі не чистьте свій прилад спиртом і не занурюйте його у воду. (Пам’ятайте, що перед чищенням треба від’єднати фен від розетки.)
Це нормально, захисний запобіжник автоматично зупиняє прилад у разі перегрівання (наприклад, у задню захисну решітку потрапило волосся або сміття). Дочекайтеся, доки фен для волосся охолоне (20 хвилин).
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Прилад класу I має бути заземлений (і має лише один шар ізоляції). Прилад класу II необов’язково заземляти, оскільки він має два окремі й незалежні шари ізоляції.
За допомогою кнопки холодного повітря (залежно від моделі) можна як слід укласти волосся в зачіску й зафіксувати його.
Якщо у вашому фені для волосся передбачено відповідну функцію, скористуйтеся насадкою-дифузором із пальчиками, що рухаються. Ця насадка підіймає волосся від коренів до кінчиків.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.