PREMIUM CARE PRECIOUS CURLS

PREMIUM CARE PRECIOUS CURLS CF3460F0
Чарівні завитки та дбайливий догляд за будь-яким типом волосся.

РОЗКІШНІ ЗАВИТКИ ТА ДБАЙЛИВИЙ ДОГЛЯД

Плойка для волосся Premium Care Precious Curls забезпечує створення розкішних завитків з максимальним захистом та зручністю. Оснащена інноваційними функціями для створення бездоганної укладки: налаштування, що регулюються відповідно до будь-якого типу волосся, вбудований таймер, що контролює час завивання та запобігає перегріванню, а також ексклюзивне покриття Cashemire&Ceratine з аргановою олією для створення бездоганних завитків.

Номер для довідки : CF3460F0

Перевагитовару

Плойка Rowenta CF3460F0

З цією зручною та безпечною плойкою можна робити завивку волосся різної довжини хоч щодня. Модель Rowenta CF3460FO дістала хороші відгуки експертів і звичайних споживачів, що дало їй змогу потрапити на топ-позиції у своєму класі.  Завдяки поліпшеним характеристикам прилад не поступається професійним аналогам, водночас його ціна залишається доволі демократичною. Функціонал і характеристики Плойка Rowenta Premium Care CF3460FO швидко нагрівається. Вона дає змогу самостійно вибирати температурний режим, а також контролювати час обробки пасм за допомогою таймера й температуру — за допомогою вбудованої функції блокування.  У пристрої передбачено й автоматичні програми — три режими, розроблені з огляду на особливості різних типів волосся. Плойка для волосся Rowenta укомплектована пластинами з ексклюзивним покриттям, завдяки чому під час термообробки зберігається гладка структура волосся. Сформувати ідеальні вільні або пружні локони дають змогу зручні довгі щипці.  Невипадково плойка для завивки волосся виконана так, щоб шнур обертався на 360° — це спрощує укладання довгого волосся. Де купити Rowenta CF3460? Щоб придбати стовідсотково оригінальну продукцію Rowenta, зверніться в інтернет-магазини наших офіційних дистриб'юторів, які вказані на нашому сайті. Консультанти допоможуть визначитися з вибором і подбають про швидку доставку в будь-яке місто України.

Технічні характеристики / порівняння

ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Налаштування температури 8  
Покриття Кашемір-кератинове  
Функції Завивка  
Діаметр конічного циліндру 25  mm
Форма Кругла  
Налаштування часу завивки Так  
Налаштування температури 130-200  °C
ДОГЛЯД ЗА ВОЛОССЯМ ТА ЕРГОНОМІКА
Ефективність за низької температури    
Налаштування температури відповідно до типу волосся    
Холодний кінчик    
Дбайливий режим температури    
ЕРГОНОМІЧНІСТЬ/ЗРУЧНІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ
Автоматичне вимкнення ТАК  
Дисплей РК-дисплей  
Індикатор нагрівання    
Час нагрівання 45  s
Петля для підвішування    
Блокування налаштувань    
Вбудований таймер Автоматичний  
Сигнал про закінчення завивки кучеря    
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Voltage 110-240  V
Довжина шнура живлення 1.8  m
Шнур з можливістю обертання на 360°    
Тип нагрівального елементу Алюмінієвий  
Кольори Білосніжний та курної троянди з металевим відблиском  
Тип розетки Євро  
   
   
   
   
   

Документація

Запитання та відповіді

Ця функція нейтралізує статичний електричний заряд і робить ваше волосся більш еластичним і полегшує закручування в кучері. Крім того, волосся стає більш блискучим, оскільки на ньому не затримується пил.
Найкраще дочекатися, доки прилад охолоне, щоб уникнути опіків. Натисніть на «язички» збоку пластин і зніміть їх. Установлюючи нові пластини, вставте їх до упора й переконайтеся, що вони надійно зафіксовані на місці.
При намотуванні пасма волосся на прилад використовуйте ту саму ділянку приладу, не намагайтеся захопити всю довжину приладу. Вільною рукою притримуйте холодний кінчик приладу.
Упродовж використання секція циліндра щипців для завивки дуже сильно нагрівається, тож будьте обережні й не торкайтеся нею до шкіри. Не дозволяйте шнуру живлення торкатися гарячих частин приладу.
Вибравши потрібний режим, потрібно зачекати 1–2 хвилини, щоб прилад нагрівся до потрібної температури.
Використовуйте щітку великого діаметру для загального укладання і маленького діаметру для фінішних штрихів (створення виразних завитків всередину або назовні).
Волосся має бути чистим, розпрямленим і сухим, щоб не допустити його ушкодження.
Обов’язково витягніть шнур живлення приладу з розетки й залиште прилад для охолодження на захисній стійці. Коли прилад повністю охолоне, протріть його циліндр вологою ганчіркою. В жодному разі не допускайте потрапляння води або іншої рідини всередину рукоятки.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.
Ні. Не наносьте на волосся хімічні засоби для догляду за волоссям упродовж використання приладу. Ці засоби треба наносити, коли волосся охолоне й щипці більше не використовуватимуться. Також не застосовуйте прилад на синтетичному волоссі, наприклад на нарощеному волоссі або на перуках.
Так. Уложіть пасмо волосся біля коренів між затиском і циліндром, потім закрийте затиск, щоб зафіксувати волосся. Обережно проведіть вирівнювачем до кінчиків волосся, утворюючи пряме гладке волосся.
Так. Треба намотати волосся навколо приладу, зачекати приблизно 20 с і відпустити локон. Повторіть цю процедуру кілька разів і для всього волосся. Не розчісуйте волосся одразу після охолодження, щоб отримати більш природний хвилястий вигляд волосся.
Радимо використовувати пасма не більше 2-3 см завширшки.