PREMIUM CARE PRECIOUS CURLS

PREMIUM CARE PRECIOUS CURLS CF3460F0
Чарівні завитки та дбайливий догляд за будь-яким типом волосся.

РОЗКІШНІ ЗАВИТКИ ТА ДБАЙЛИВИЙ ДОГЛЯД

Плойка для волосся Premium Care Precious Curls забезпечує створення розкішних завитків з максимальним захистом та зручністю. Оснащена інноваційними функціями для створення бездоганної укладки: налаштування, що регулюються відповідно до будь-якого типу волосся, вбудований таймер, що контролює час завивання та запобігає перегріванню, а також ексклюзивне покриття Cashemire&Ceratine з аргановою олією для створення бездоганних завитків.

Номер для довідки : CF3460F0

1 099,00 UAH1 UAH 1099.0
1. Рекомендована ціна (не мінімальна і не обов'язкова). Участь в екоакції враховано.

Перевагитовару

ДБАЙЛИВИЙ ДОГЛЯД ТА РОЗКІШНІ РЕЗУЛЬТАТИ ЗАВИВАНННЯ

Плойка для волосся Premium Care Precious Curls забезпечує безмежні варіанти укладки та дбайливу турботу про ваше волосся. 3 програми для догляду забезпечують ідеальне поєднання температури та часу завивання відповідно до типу волосся, для створення розкішних та здорових завитків. Покращені характеристики плойки забезпечують легке завивання волосся з максимальним захистом. Три різні налаштування часу завивання дозволяють вам обрати те, як ви виглядатимете, від елегантних до чітко виділених розкішних завитків. Ексклюзивне кашемірово-кератинове покриття з аргановою олією та вбудованим таймером, що дозволяє вам контролювати час завивання, забезпечують гарну укладку без ризику перегрівання. LCD дисплей забезпечує високу точність контролю температури. Premium Care Precious Curls: ідеальний пристрій для завивання, дбайливого догляду та ідеальної укладки.

Технічні характеристики / порівняння

ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Налаштування температури 8  
Покриття Кашемір-кератинове  
Функції Завивка  
Діаметр конічного циліндру 25  mm
Налаштування часу завивки Так  
Налаштування температури 130-200  °C
ДОГЛЯД ЗА ВОЛОССЯМ ТА ЕРГОНОМІКА
Налаштування температури відповідно до типу волосся    
Холодний кінчик    
ЕРГОНОМІЧНІСТЬ/ЗРУЧНІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ
Автоматичне вимкнення ТАК  
Дисплей РК-дисплей  
Індикатор нагрівання    
Час нагрівання 45  s
Петля для підвішування    
Блокування налаштувань    
Вбудований таймер Автоматичний  
Сигнал про закінчення завивки кучеря    
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Напруга 110-240  V
Довжина шнура живлення 1.8  m
Шнур з можливістю обертання на 360°    
Тип нагрівального елементу Алюмінієвий  
Кольори Білосніжний та курної троянди з металевим відблиском  

Документація

Запитання та відповіді

Ця функція нейтралізує статичний електричний заряд і робить ваше волосся більш еластичним і полегшує закручування в кучері. Крім того, волосся стає більш блискучим, оскільки на ньому не затримується пил.
Найкраще дочекатися, доки прилад охолоне, щоб уникнути опіків. Натисніть на «язички» збоку пластин і зніміть їх. Установлюючи нові пластини, вставте їх до упора й переконайтеся, що вони надійно зафіксовані на місці.
При намотуванні пасма волосся на прилад використовуйте ту саму ділянку приладу, не намагайтеся захопити всю довжину приладу. Вільною рукою притримуйте холодний кінчик приладу.
Упродовж використання секція циліндра щипців для завивки дуже сильно нагрівається, тож будьте обережні й не торкайтеся нею до шкіри. Не дозволяйте шнуру живлення торкатися гарячих частин приладу.
Вибравши потрібний режим, потрібно зачекати 1–2 хвилини, щоб прилад нагрівся до потрібної температури.
Використовуйте щітку великого діаметру для загального укладання і маленького діаметру для фінішних штрихів (створення виразних завитків всередину або назовні).
Волосся має бути чистим, розпрямленим і сухим, щоб не допустити його ушкодження.
Обов’язково витягніть шнур живлення приладу з розетки й залиште прилад для охолодження на захисній стійці. Коли прилад повністю охолоне, протріть його циліндр вологою ганчіркою. В жодному разі не допускайте потрапляння води або іншої рідини всередину рукоятки.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Прилад класу I має бути заземлений (і має лише один шар ізоляції). Прилад класу II необов’язково заземляти, оскільки він має два окремі й незалежні шари ізоляції.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.
Ні. Не наносьте на волосся хімічні засоби для догляду за волоссям упродовж використання приладу. Ці засоби треба наносити, коли волосся охолоне й щипці більше не використовуватимуться. Також не застосовуйте прилад на синтетичному волоссі, наприклад на нарощеному волоссі або на перуках.
Так. Уложіть пасмо волосся біля коренів між затиском і циліндром, потім закрийте затиск, щоб зафіксувати волосся. Обережно проведіть вирівнювачем до кінчиків волосся, утворюючи пряме гладке волосся.
Так. Треба намотати волосся навколо приладу, зачекати приблизно 20 с і відпустити локон. Повторіть цю процедуру кілька разів і для всього волосся. Не розчісуйте волосся одразу після охолодження, щоб отримати більш природний хвилястий вигляд волосся.
Радимо використовувати пасма не більше 2-3 см завширшки.