ROWENTA ULTIMATE EXPERIENCE SF8210F0

ULTIMATE EXPERIENCE SF8210F0
Ідеальна укладка. Бездоганний стиль ... Це ти

Хотіли б ви кожен день відчувати те незабутнє відчуття, коли ви виходите з салону краси з приголомшливою зачіскою? Випрямляч Rowenta Ultimate Experience подарує вам її і допоможе професійно укласти волосся прямо у вас вдома. Завдяки ультрагладкому лаковому покриттю і ергономічній формі вирівнювача ви легко створите професійну укладку, а спеціальні широкі пластини впораються навіть з найскладнішим неслухняним волоссям.

Номер для довідки : SF8210F0

Перевагитовару

Випрямляч для волосся Rowenta Ultimate Experience - неперевершена досконалість

Ідеальна зачіска щодня — новий утюжок для волосся Rowenta допоможе зробити ефектну зачіску в домашніх умовах. Якщо ви шукали професійний вирівнювач для волосся з ідеально гладкими 3D-пластинами, ця модель для вас. Прилад забезпечує надійне та делікатне захоплення локонів під час випрямлення та завивки — ви отримаєте гарні пасма без шкоди для структури волосся. Опис та характеристики: Завдяки універсальній ширині Rowenta SF8210F0 підходить для створення зачісок на волоссі різної довжини, густоти та жорсткості. Не бійтеся експериментувати і втілюйте будь-які образи: випрямляч для волосся допоможе зробити рівні пасма, легкі об'ємні хвилі та пружні кучері. Користувачам надається можливість обирати оптимальну температуру в діапазоні від 120 до 200 градусів: низька — для тонких та ослаблених локонів, висока — для густого волосся. Високий споживчий рейтинг випрямляча зумовлений підвищеним рівнем безпеки для волосся завдяки плаваючому механізму, вбудованому датчику термоконтролю та ексклюзивному мінеральному покриттю пластин. Час розігріву щипців — 25 секунд, а якщо ви забудете вимкнути прилад після укладання, він відключиться сам через 45 хвилин. Як купити? Щоб ознайомитися з асортиментом Rowenta та замовити оригінальні товари бренду з доставкою по всій Україні, звертайтесь до наших офіційних дистриб'юторів, які вказані на сайті.

Технічні характеристики / порівняння

ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Покриття пластин Керамічне покриття  
Функції Ідеальне випрямлення і завивка  
Плаваючі пластини    
120°C to 200°C  
ЕРГОНОМІЧНІСТЬ/ЗРУЧНІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ
Дисплей Світлодіодний дисплей  
Система безпеки Термозахисний ковпак  
Автоматичне вимкнення 45 min  
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Voltage 220-240  V
Гарантія 2 РОКИ  
Шнур з можливістю обертання на 360°    
Тип нагрівального елементу Керамічний  
Довжина шнура живлення 2.70  m
Кольори Black & Blush d'été  

Документація

Запитання та відповіді

Ви можете продовжувати користуватися своїми звичайними засобами для укладання, наприклад гелями, кондиціонерами, мусами, тощо. Або (що значно краще) спеціальними засобами для захисту від впливу високої температури фену або випрямляча. Але ні в якому разі не користуйтеся випрямлячем після нанесення засобів для вирівнювання, оскільки це може сильно пошкодити волосся.
Ні, якщо ви користуєтеся класичним випрямлячем. Вимийте волосся шампунем і починайте укладання. Користуйтеся випрямлячем доти, доки волосся майже повністю не висохне.
Випрямлячем Wet & Dry можна робити укладання як на сухому, так і на мокрому волоссі.
Завжди розпочинайте випрямлення з волосся знизу: спершу обробіть потилицю, потім боки й наприкінці чубок.
Не робіть переривчастих рухів під час укладання. Вирівнюйте кожне пасмо одним плавним безперервним рухом. Повторіть при необхідності.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Прилад класу I має бути заземлений (і має лише один шар ізоляції). Прилад класу II необов’язково заземляти, оскільки він має два окремі й незалежні шари ізоляції.
• Коротка або каскадна зачіска або тонке й крихке волосся: випрямляч з вузькими або звичайними пластинами.
• Довге волосся (нижче плечей): широкі пластини спрощують і прискорюють процес випрямлення.
• Товсте неслухняне волосся, що важко піддається випрямленню: професійні випрямлячі з чорними пластинами.
Такі прилади призначені, передусім, для жінок з волоссям, що важко піддається випрямленню, кучерявим, в'юнким або дуже довгим волоссям. Такі пластини дозволяють економити час і дають відмінні результати.
• Тонке, ламке або пошкоджене волосся: від 80 до 150°C.
• Нормальне, тонке або м'яке волосся: від 150 до 170°C.
• Кучеряве, хвилясте або сильно в'юнке волосся: від 170 до 190°C.
• Волосся африканського типу або сильно кучеряве волосся: від 190 до 230°C.
У деяких моделях є автоматична система регулювання температури залежно від типу і стану здоров'я волосся.
Lissima допомагає випрямити довге волосся, волосся середньої довжини, каскадну зачіску, а також коротке каре.
Така система дозволяє адаптувати пластини під товщину волосся, зберігаючи постійний контакт для більш ефективного випрямлення.
Вона автоматично підлаштується під оптимальну температуру виходячи з типу (хвилясті, в'юнкі, тощо) й стану здоров'я (здорові, слабкі, тощо) волосся з метою їх захисту.
Покриття такого типу забезпечує природний захист волосся від дії тепла, надаючи йому блиску.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.