Безболісна депіляція з тривалим ефектом з Rowenta це можливо

Ванна, масаж… Ці ритуали не лише плекають вашу красу. Це моменти, які ви присвячуєте собі, мить затишку, спокою, вишуканих ароматів.

Але всюди є своя ложка дьогтю, і в цьому випадку така роль дісталася депіляції. Її недоліки очевидні: процес депіляції займає багато часу, не завжди ефективний, а ще й болісний! Якщо коротко, видалення волосся вимагає психологічної підготовки й купи часу.

  • 59% жінок вважають шкіру на обличчі «чутливою»
  • Коли йдеться про ставлення до депіляції, жінки одностайні

Усі ми випробували різні методи позбутися небажаного волосся.

Численні техніки з використанням воску, меду чи цукру. Хоча подібні методи зазвичай ефективні, проте вимагають певного навчання й навіть хисту. Якщо розігріти робочий матеріал надто сильно, можна опекти шкіру, якщо ж недостатньо — бажаний результат не буде досягнутий. І це вже не згадуючи про необхідність потім видаляти залишки матеріалу зі шкіри. І тут на сцені з’являються електричні епілятори. Зручні й ефективні, вони спеціально були розроблені для легкого видалення будь-якого небажаного волосся. Однак залишається неприємний факт: неможливо видалити волосся, не завдаючи собі болю.

Утім, відтепер ці тортури залишилися в минулому. Rowenta використовує різні методи, щоб зробити видалення волосся повністю безболісним.

Переваги епіляторів Rowenta для видалення небажаного волосся

Інженери Rowenta втілили у реальність усі побажання жінок для безболісного видалення волосся, тому підібрати епілятор, виключно для своїх потреб не викликає труднощів.

Джерело живлення: Акумуляторні моделі з високою автономністю будуть невід'ємними у подорожах, а моделі з живленням від мережі — будуть завжди під рукою вдома.

Насадки: Велика кількість насадок для кожної ситуації. Якщо у вас чутлива шкіра, без масажера не обійтися — він не тільки знижує болісність при епіляції, а й стимулює кровообіг, що сприятливо позначається на загальному стані шкірного покриву.

Насадки-тримери для точкового видалення волосся та бритви призначені для обробки інтимних зон тіла, наприклад: пахв, лінії бікіні, зони над верхньою губою. Деякі моделі оснащені насадками-гребенями, що дозволяють регулювати довжину волосків. Їх використання доречно для стайлінгу інтимних зон. Такі насадки-тримери не допускають порізів та роздратування на шкірі

Насадка для пілінгу тіла видаляє омертвілі клітини шкіри і стимулює регенерацію поверхні шкірного покриву. Використовуйте таку насадку перед епіляцією для уникнення врослого волосся.

Додаткові функції

Моделі з плаваючою головкою не залишать жодного волоску на тілі, функція підсвічування у епіляторі дозволить розгледіти і прибрати всі зайві окремі волоски, моделі з двома швидкостями для тонких та жорстких волосків — забезпечать абсолютно гладку шкіру. Залежно від вподобання жінок, епілятори Rowenta створені як для екстра м'якої сухої так і для вологої епіляції з гелем або піною.

створено в rowenta

По-перше, ми використовуємо метод Soft Extreme. Він передбачає використання планки Soft Sensation, що вібрує, позбавляючи шкіру чутливості, перш ніж пом’якшити біль струменем свіжого повітря. Таким чином, ми «обманюємо» шкіру, перш ніж заспокоїти її, але це йде на користь їй і нам.

AquaPerfect Soft — ще один пристрій, принцип дії якого засновано на спостереженні: наша шкіра стає менш чутливою і більш м’якою під проточною водою. У Rowenta створили електричний епілятор, який можна використовувати в душі або ванні. депіляція стає не лише ефективною, але й майже безболісною. Нарешті, і це дуже важливо, застосування епілятора під водою зменшує тривалість процедури. Після освіжаючого відпочинку у воді ви можете змастити шкіру зволожувальним засобом й насолоджуватися двома або трьома тижнями без небажаного волосся.

Щоб зробити результат депіляції тривалішим, обирайте фотоепілятори з технологією IPL (інтенсивне імпульсне світло). Конструкцію цих приладів було розроблено за аналогією до професійного обладнання салонів краси: замість мініатюрних пінцетів у цих фотоепіляторах використовується промінь світла, що наводиться на корінь волосся й винищує його.

чи знали ви?

В епіляторах з IPS використовується промінь волосся, що знищує волосину біля кореня.

Точніше, меланін, що міститься у волоссі, «притягує» спалахи світла. Потім їхня енергія відводиться під шкіру, до волосяного фолікула, і знищує його. Оскільки фотоепілятор винищує лише волосся у фазі зростання, потрібно кілька сеансів домашньої обробки, щоб позбутися небажаного волосся. За кілька сеансів обробки шкіра поступово стане гладенькою і м’якою. Хоча мова йде не про постійну епіляцію, зазначимо, що це тривалий процес, який може зайняти кілька років. Іншою перевагою цієї технології є те, що вона не пошкоджує шкіру й не змінює її. За допомогою подібного приладу можна обробляти навіть найчутливіші ділянки тіла. І, нарешті, обробка фотоепілятором є абсолютно безболісною.

Filler