ROWENTA SILENCE SOFT

SILENCE SOFT
ДЛЯ ІДЕАЛЬНОЇ ТИХОЇ ЕПІЛЯЦІЇ

SILENCE SOFT для дбайбливої і неймовірно тихої епіляції. Завдяки технології SILENCE та подвійному герметичному корпусу епіляція стає до 4-х разів тихіша для ультра точного та обережного видалення волосинок. *у порівнянні з ROWENTA EP75XX-EP87XX.

Номер для довідки : EP5660D0

1 379,00 UAH1 UAH 1379.0
1. Рекомендована ціна (не мінімальна і не обов'язкова). Участь в екоакції враховано.

Перевагитовару

ІДЕАЛЬНИЙ РЕЗУЛЬТАТ У ПОВНІЙ ТИШІ

Епілятор Rowenta Silence Soft видаляє волоски не тільки дбайливо і м'яко, але ще і дуже тихо.

Подвійний герметичний корпус забезпечує ефективне подавлення шуму.

Запатентована технологія «Мікро-контакт» забезпечує щільне прилягання до шкіри для ще більш дбайливого, швидкого і точного видалення волосків, а ультра точні пінцети у поєднанні з підсвіткою допомагають видаляти навіть найкоротші та найсвітліші волосинки для отримання ідеального результату.

Додатково епілятор має насадку для відлущення для лагідної епіляції, насадку для гоління, насадку для чутливих ділянок та зони бікіні і пахв, які знімаються та миються під водою для кращої гігієни та легкості очищення.

 *у порівнянні з ROWENTA EP75XX-EP87XX.

Технічні характеристики / порівняння

Експлуатаційні характеристики
Технологія Мікроконтакт    
   
Епіляція навіть самих короткого волосся (<0,5 мм)    
   
   
   
Високоточні пінцети 24  
24  
24  
24  
Швидкісні режими 2  
2  
2  
2  
Патенти 1  
2  
Зручність використання
Масажна система кульок для знеболювання / Заспокоює шкіру під час епіляції    
   
   
Дерматологічно протестовані високоточних пінцети    
   
   
   
Насадки/Аксесуари
Насадки 5  
4  
2  
Голівка для гоління    
   
   
Насадка з бікіні-тримером    
Насадка для епіляції делікатних зон    
Відлущуючий валик    
   
Чохол    
   
Додаткові аксесуари в комплекті Тример для зони бікіні, щітка  
Щітка  
Щітка  
Зручність
Зони Для ніг і тіла  
Для ніг і тіла  
Для ніг, обличчя і тіла  
Для ніг і тіла  
Безшумний    
Підсвічування    
   
Голівка, що знімається    
   
   
Знімна голівка, що миється    
   
   
   
Особливості
Джерело живлення Мережа, джерело живлення  
Мережа, джерело живлення  
Мережа, джерело живлення  
Мережа, джерело живлення  
Потужність 4.8  
11,1  
4,8  
4.7  
Довжина шнура живлення 2  m
2  m
2  m
2  m
Кольори Білий + темно рожевий  
Білий + кораловий  
Білий + Зелений  
Білий + Рожевий  

Запитання та відповіді

Видалення волосся із пахв вимагає обережності, оскільки шкіра на цих ділянках тонка й чутлива (після видалення волосся на цій ділянці нерідко можна побачити червоні цятки), до того ж ці ділянки не надто зручно обробляти епілятором. Обробляти епілятором поверхню ніг може бути легко, але обробляти пахви не так зручно, оскільки ці ділянки мають вигнуту форму й подекуди треба притискати головку епілятора до шкіри, щоб ефективно видалити волосся.

На рисунках нижче наводяться належні рухи, якими ви зможете зручно й легко видалити волосся з пахв.

Пам'ятайте, що для видалення волосся з пахв на головку епілятора треба встановити насадку «для чутливих зон».

Ні. Цей прилад не можна використовувати для обробки обличчя.
Ми радимо замінювати пластини для відлущування через кожні 3 використання.
Прилад (упродовж використання) треба тримати перпендикулярно до шкіри.
Ні, ми радимо застосовувати функцію мікропілінгу лише для обробки ніг.
Після використання очистіть пінцети епілятора за допомогою щітки для чищення. Для більш ретельного очищення промийте пінцети змоченою спиртом ганчіркою, вручну обертаючи головку епілятора.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Прилад класу I має бути заземлений (і має лише один шар ізоляції). Прилад класу II необов’язково заземляти, оскільки він має два окремі й незалежні шари ізоляції.
Після епіляції краще не знаходитися на сонці й не купатися в морі, оскільки шкіра стане дуже чутливою. Коли ви плануєте епіляцію, дотримуйтеся таких самих порад: не піддавайте шкіру впливу сонця або морської води перед процедурою, щоб не зробити шкіру занадто чутливою.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.
Мікропілінг можна виконати безпосередньо перед депіляцією. Ми радимо також виконувати цю процедуру раз на тиждень між сеансами епіляції.
За добу до депіляції обробіть ділянки скрабом для видалення змертвілих клітин шкіри, який також видаляє найтонше волосся. Виконуйте депіляцію лише на чистій і повністю сухій шкірі.
Безперечно, ні. Якщо зробити так, шкіра стане занадто слизькою та епілятор не зможе правильно підчепити волосся. Виконуйте епіляцію лише на чистій і сухій шкірі. Зволожувати шкіру треба через кілька днів після епіляції.
Функція Vision (підсвічування) створює на шкірі коло світла, дозволяючи краще роздивитися будь-яке волосся, навіть найтонше, найкоротше й найсвітліше.
Це нормально й свідчить про те, що ваше волосся було видалено. Вони швидко зникають. Таким чином, епіляцію краще проводити ввечері. За потреби нанесіть після депіляції заспокійливий крем.
Упродовж депіляції прилад вириває волосся, яке потім слабшає та може іноді вростати під шкіру. Щоб уникнути цього, треба регулярно відлущувати змертвілі частинки шкіри за допомогою спеціальної насадки епілятора для відлущування, наприклад через 2 дні після депіляції. Також можна скористатися в душі масажною рукавичкою або мочалкою, щоб видалити тонке волосся. Пам’ятайте, що шкіру треба щодня зволожувати за допомогою молочкf або крему, за винятком дня депіляції.