Меню
rowenta-ua-top-banner-2.jpg

Що таке 15 роківможливості ремонту за розумною ціною?


Починаючи з 01 січня 2022 року, Rowenta взяв на себе зобов'язання щодо продовження можливості ремонту своїх продуктів з 10-ти років до 15-ти за розумною ціною. Це поширюється, як на нові продукти, випущені в 2022 році, так і на ті товари, що вже є на ринку. 96% моделей, проданих в 2021 році з логотипом "10 років можливості ремонту", також братимуть участь у цьому зобов'язанні по всій Європі.

Rowenta зобов'язується ремонтувати свою продукцію протягом 10 років

Rowenta завжди з тобою….

Наші продукти сконструйовані таким чином, щоб їх легко було ремонтувати, розбирати та збирати. Маючи на складах більше, ніж 50 тис. деталей, за потреби всі продукти можуть бути відремонтовані за найнижчою ціною.

Інженери Rowenta розробляють продукти, беручи до уваги відгуки від споживачів, та створюють нове покоління товарів із конструкцією, яка легше розбирається.

Кожен новий продукт систематично аналізується, щоб відповідати вимогам "15 років можливості ремонту за розумною ціною". Rowenta зобов'язується постачати запчастини до майже всіх продуктів впродовж 15 років після покупки.*.

 

Щоб гарантувати максимальну доступність запчастин, Rowenta зберігає їх на складах, щоб за потреби відремонтувати продукти, які перестали вже випускатись.

Вартість ремонту часто дешевше,
Ціна ремонту у більшості випадків дешевша, ніж покупка нового товару Rowenta працює над ціноутворенням запчастин та пропонує їхню заміну, щоб забезпечити економність ремонту. Ремонт жодним чином не впливає на якість продукту, оскільки використовуються лише оригінальні запчастини.

Знак "10 років можливості ремонту", розміщений на більш, ніж 96% продуктів, представлених Груп СЕБ в Європі в 2021 році, діяв до 31 грудня 2021 року і, починаючи з 01 січня 2022 року, був замінений на новий : "15 років можливості ремонту за розумною ціною". Запчасти для ремонту можуть бути виготовлені за допомогою альтернативних технологій.

Rowenta поруч з тобою...

Найкращий сервіс для продуктів забезпечують професіонали Rowenta, які шукають можливість продовжити строк використання вашого пристрою.
Сьогодні більш, ніж 6,200 авторизованих сервісних працівників завжди готові гарантувати довговічність продуктів будь-де у світі, не зважаючи у якій країні був куплений або використаний товар.

Натисніть на кнопку, щоб знайти найближчий сервісний центр біля вашого дому. Не забудьте завчасно переглянути нашу систему підтримки, щоб знайти рішення онлайн.

Зайти сервісний центр Найпоширеніші запитання

6 200 авторизованих
сервісних центрів

Ремонт це легко

Звичайний візит у вибраний сервісний центр допоможе швидко відремонтувати ваш продукт Rowenta. Ваш продукт буде відремонтовано у гарантійний період, і ви зможете його використовувати впродовж багатьох років.

Ви також можете замовити запчастини та аксесуари до вашого продукту онлайн.

Замовити запчастини
Ремонт з Ровента – це легко.

3D друк щоб продовжити життя вашого пристрою!

Сьогодні більш, ніж 3,000 продуктів було відремонтовано за домогою 3Д друку. Ця технологія дозволяє виробляти запчастини на вимогу, щоб зменшити кількість деталей на складах і забезпечити їхню доступність. Всі 3Д запчастини проходять кваліфіковану перевірку, щоб гарантувати якість та довговічність.

3D друк
Ми усвідомлюємо, що всі продукти заслуговують на довге життя
Алан Патро - Віце-президент з питань задоволення клієнтів
Дивитися інтерв'ю
Порівняти