Секрет ГАРНОЇ СТРИЖКИ

Переконайтеся, що ви гарно підготувалися до роботи, адже буде так прикро зупинитися, не скінчивши стрижку, через розряджену батарею!

Ось корисний перелік пунктів, які варто перевірити, перш ніж починати.

1. Перевірте батарею й зарядіть її, якщо необхідно.

2. Перш ніж починати, вимийте волосся й висушіть його в напрямку бажаного остаточного варіанту стрижки.

3. Захистіть свій одяг. Покладіть рушник на плечі, як у перукарні.

4. Станьте перед дзеркалом, якщо використовуватимете прилад самостійно, — але робіть це, тільки якщо маєте великий досвід. Якщо ж хтось інший підстригатиме вам волосся, зручно влаштуйтеся на стільці: людина повинна бачити верхівку голови і всі нерівності в напрямку до потилиці.

Розслабтеся — і все піде гладко!

Дії: стрижка крок за кроком

Секрет гарної стрижки полягає в розташуванні тримера під прямим кутом до голови; водночас зубчики насадки потрібно направити трохи вгору й стригти в напрямку проти росту волосся. Найбільш поширений спосіб зробити «класичну» стрижку — використовувати насадки двох розмірів.

Почніть із найдовшої, а потім візьміть коротшу насадку, наприклад для шиї та боків. Під час підстригання електричний тример повинен постійно рухатися.

Раз-у-раз зупиняйтеся, щоб розчесати волосся й оцінити отриманий результат. Підрівняйте, якщо необхідно.

Накопичення зрізаних волосинок різної товщини може уповільнити роботу тримера. У такому разі вимкніть його й скористайтеся щіткою, аби видалити найбільші волосинки.

Нарешті, візьміть ножиці, щоб акуратно підрівняти волосся навколо вух, баків та шиї. Не забувайте позбавлятися волосся, що росте в «небажаних» місцях, як, приміром, маленькі волосинки на шиї, вибравши насадку найменшої довжини.

Чоловіки, які у всьому домагаються досконалості, можуть також видалити волосся з носа і вух за допомогою тримера для носа або універсального тримера.
Гарний результат гарантовано!

Особливі випадки: для довгого волосся використовуйте тільки насадки великого розміру й користуйтеся гребінцем разом із тримером для волосся.
Для вологого гоління насадка не потрібна!

Електричні тримери для волосся й бороди та електробритви потребують мінімального обслуговування. Не забувайте чергувати цикли «заряд — розряд» для модулів акумуляторів. Маленькою щіткою очищайте ріжучу головку тримера після кожного використання, аби запобігти накопиченню волосся, яке призводить до зниження ефективності приладу. Після кожного використання змащуйте лезо мастилом, яке постачається в комплекті.

Ці товариМОЖУТЬ ЗАЦІКАВИТИ ВАС